Plzeňácííííí, ujalo by se pivo?

Co spáchat nějaký společný pivo? Myslíte, že by se ujalo? Je jedno kdy a kde, to už by se snad nějak domluvilo ...
Autor diskuse: Stupin - Profil , 6.12.2007 všeobecné - ostatní

NŠtěpi - Profil | Pá 18.10.2013 16:26:25

Nějakej mapovej odkaz kde to přesně je? Kdybych to nějak stíhal dřív? Ale rychle za chvíli jedu

    NŠtěpi - Profil | Pá 18.10.2013 15:14:06

    Louda >> já ne, já nedorazím, musím frčet po 18 do Domažlic odvést malou a vrátím se až po deváté a to už bude všechno sežrané a většina na odchodu, páč vy nic nevydržíte :-)))

      NLouda - Profil | Pá 18.10.2013 14:26:40

      Štěpi >> že by jsi si dal :-)

        NŠtěpi - Profil | Pá 18.10.2013 14:17:47

        Louda >> :-))

          NLouda - Profil | Pá 18.10.2013 13:24:15

          Stupin >> když to zaplatíš nebude problém to sežrat za tebe :-)

            NStupin - Profil | Pá 18.10.2013 7:10:49

            Krocajda >> Chlapi, nevim kdo to objednava a jestli nejni uz pozde, ale asi bych to dal bez kolena. Neco mi do toho vlezlo a budu pred tim muset na zradlo. Tak co?

              NLouda - Profil | Čt 17.10.2013 22:56:17

              roce >> doteď jsem pil a tak budem jen pokračovat :-)

                Nroce - Profil | Čt 17.10.2013 19:57:38

                Stupin >> vyděržam ako pioněr :-))

                  NStupin - Profil | Čt 17.10.2013 19:50:49

                  roce >> Vydrz prdka, vydrz! =)

                    Nroce - Profil | Čt 17.10.2013 19:40:16

                    :-))už bych pil:-))

                      Nroce - Profil | Út 15.10.2013 12:28:07

                      Čenda22 >> v pohodě :-)),ale aspon někdo kdo napíše sem

                        NČenda22 - Profil | Út 15.10.2013 1:21:57

                        Tak snad taky dorazím :)

                          Nroce - Profil | So 12.10.2013 15:46:40

                          Zítra večer končí objednávky na papání :-))

                            Nkanarek - Profil | Čt 10.10.2013 19:22:27

                            Véna S. >> no aby nebylo zamrznuto :))

                              NVéna S. - Profil | Čt 10.10.2013 8:40:26

                              kanarek >> Jestli chceš přijeď se podívat, pokud budeš mít chuť, klidně tě zapojím do procesu :-)))

                                Nkanarek - Profil | St 9.10.2013 19:56:17

                                Louda >> já bych holt jen nalejval kořalku :))

                                  NLouda - Profil | St 9.10.2013 18:36:30

                                  kanarek >> tvl by jsi jen překážel s oběma levejma :-) Zerovák

                                    Nkanarek - Profil | St 9.10.2013 18:32:42

                                    Véna S. >> co lovíte ? Nechcete ruce ??

                                      Nroce - Profil | St 9.10.2013 10:00:20

                                      SNOW >> i to je možné :-)))

                                        NVéna S. - Profil | St 9.10.2013 9:24:18

                                        Taky bych šel, ale hned 19.10. lovíme náš největší rybník a před tím je příprav a starostí až nad hlavu. Tak snad někdy jindy.