stocky rybnik

zdravim znalce tohoto rybniku. rad bych se dozvedel nejake info o teto vode.. napriklad hloubku ,relief dna, u ktere chatky je lepsi chytat apod. take uspesne boilie a montaze... pristi rok se tam chystam na cely tyden v srpnu.. kazdy ma svuj prostor na vyjadreni a nechci tu zadne dohady.. diky
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 18.11.2007 kaprařina - revíry, cestování

pjarmil - Profil | Út 20.11.2007 19:44:07

jj a co za to chteji?? nebo te pozvu s jitrnici na labe..

    Luhi - Profil | Út 20.11.2007 19:12:33

    Jitrnice- tu 97 sem viděl chytl se u chaty v lese fakt nekecám!!!

      kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 18:47:53

      tak na pilský u havlickova brodu,neni spatny ryba stejna jak na stokach jen to tam neni tak prachytane

        pjarmil - Profil | Út 20.11.2007 18:45:06

        tousen je draha.. byl jsem se tam podivat a ryby tam jsou pekny.. znamej tam obcas zajede a nej kapra co ma je 18 kg..

          kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 18:43:36

          tak ,který termín pojedeme spolecne si zalovit na tousen ,stoku uz bylo hodne

            jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:29:51

            pjarmil nedekuj jeste si nic nechytil ale tam chytnes i na zada

              jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:28:00

              luhi a nebo napis rizkovi az tam bude a on ti poradi super clovek

                pjarmil - Profil | Út 20.11.2007 18:22:36

                tohle uz je fakt rozbor ne porada.. myslim ze tohle mi staci..jitrnici a rizkovi velky dik.. urcite si jeste napisem a trebaz se tam i potkame a u dobryho piti pokecame..(ne o stokach) :))))))) preju hodne jizd na bobule a peknych kousku..

                  kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 18:19:14

                  nejdelsi ofico kapr ulovenej je 93, ale jelec

                    jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:15:27

                    luhi ted sem dojatej ty se na vse ptas a najednou si videl 97 ja bych tomu moc neveril zeptej se rizka ale pochybuji

                      jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:13:32

                      hazej do prava hod tam ovoce a humr-rak jizda smrti

                        Luhi - Profil | Út 20.11.2007 18:12:03

                        Kolik největší kapr já tam viděl největšího 97cm

                          jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:11:43

                          Kapri rizek pravda pravda zadna holka

                            jitrnice - Profil | Út 20.11.2007 18:10:01

                            luhi bez do vody a slapej dno

                              kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 18:09:08

                              na druhou stranu pod kere a stromy smer pritok

                                Luhi - Profil | Út 20.11.2007 18:08:03

                                To je dobře že to ví aspon další sportovní rybář kam ste teda házeli

                                  kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 18:02:25

                                  to neni holka to je moje dcera nikolka,ktera ví uŽ od malička co je boilie a Že ryba patri vode

                                    Luhi - Profil | Út 20.11.2007 18:00:28

                                    Ty fotky sem viděl na stránkách revíru ta holka tam je s hodně rybama kam ste házeli u chaty na louce rovně nebo šikmě na pravo.

                                      kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 17:57:16

                                      Vase zprava

                                        kapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 17:55:49

                                        Vase zprava