stocky rybnik

zdravim znalce tohoto rybniku. rad bych se dozvedel nejake info o teto vode.. napriklad hloubku ,relief dna, u ktere chatky je lepsi chytat apod. take uspesne boilie a montaze... pristi rok se tam chystam na cely tyden v srpnu.. kazdy ma svuj prostor na vyjadreni a nechci tu zadne dohady.. diky
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 18.11.2007 kaprařina - revíry, cestování

Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 17:54:47

Vase zprava

    Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 17:53:06

    nebojte se na teto vode se dari kazdemu ja tam v letosnim roce stravil celkem asi mesic a pokazde jsme dostali hromadu ryb ,je pravda ze skoro vsechny ryby jsme vytahli na me obalovane nastrahy

      NLuhi - Profil | Út 20.11.2007 17:41:13

      jo tak to tě zvu na slivku. teda jestli ti bylo 18? Ne diky za nějaký to info....... Na co ste chytali.

        Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 17:30:51

        luhi a to jsem ja na stokach

          Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 17:27:25

          luhi tak jinac byl sem tam tyden chytal sem na louce u chaty a tam je pritok a koryto at sem hledal jak sem hledal nikde vsude skoro teda vsude po kolena blata je pravda ze sme nasli po asi 2 hodinach rovne tvrde plato a zabery z nej byli to ti potvrdi i rizek ten chytal z partakem na hrazy nevim na co hledas koryto je to rybnik plnej karasu kapriku a kapru nic na velke premysleni chytne tam kazdy i ten kdo nikdy priut nedrzel v ruce byli dny kdy sme udelali prez den treba jen 2 zabery ale prisla noc a udelali sme jich treba 10 pak uz sme ani nenahazovali a kdyz ti to nepujde dojdi do hospody dej slivku a nadhera a on ti nekdo poradi kde je zakopanej pes ale opravdu netapejte myslim si ze sem k tomuto rybniku napsal dost

            Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 17:27:22

            luhi tak jinac byl sem tam tyden chytal sem na louce u chaty a tam je pritok a koryto at sem hledal jak sem hledal nikde vsude skoro teda vsude po kolena blata je pravda ze sme nasli po asi 2 hodinach rovne tvrde plato a zabery z nej byli to ti potvrdi i rizek ten chytal z partakem na hrazy nevim na co hledas koryto je to rybnik plnej karasu kapriku a kapru nic na velke premysleni chytne tam kazdy i ten kdo nikdy priut nedrzel v ruce byli dny kdy sme udelali prez den treba jen 2 zabery ale prisla noc a udelali sme jich treba 10 pak uz sme ani nenahazovali a kdyz ti to nepujde dojdi do hospody dej slivku a nadhera a on ti nekdo poradi kde je zakopanej pes ale opravdu netapejte myslim si ze sem k tomuto rybniku napsal dost

              NLuhi - Profil | Út 20.11.2007 17:10:50

              Jitrnice: nemá to 3ha ale 7ha a koryto je docela důležitý

                Njitrnice - Profil | Út 20.11.2007 16:22:29

                pjarmil ja uz sem z vas zelenej dej mi radsi cervenou kartu protoze to zacina bejt fakt des bes to neni revir 200ha ale 3ha na co chcete cluny koryta da se rict ze ho celej prejdes krome hraze fak des nahod a cekej

                  Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 15:58:52

                  to si uz delate srandu

                    NLuhi - Profil | Út 20.11.2007 15:27:04

                    Kudy vede koryto? Nemáte někdo nějakou mapku nebo aspon popis

                      Nkapří řízek - Profil | Út 20.11.2007 15:20:28

                      lodka se pouzivat ke krmení a vytyčení místa smí ,zaváŽet pruty ne je to na hovno ,ale je to tak.

                        Npjarmil - Profil | Út 20.11.2007 15:14:38

                        a muze se tam pouzivat clun nebo lodka a zavazet??

                          Npjarmil - Profil | Po 19.11.2007 20:18:15

                          chlapci v klidu ja neco vymyslim.. zkusim na ne korenenyho tunaka s broskvi.. taky velky diky kaprimu rizkovi za telefonat a vystiznou informaci.. velky dik tobe karle!!!

                            Njitrnice - Profil | Po 19.11.2007 19:03:37

                            kapri rizek prosimte nejak mi padaj pismenka asi pujdu na pivo nenapsal si mi nic o tech zavodech jo a pro inspiraci koukni na polaky www.lowiska.pl na ten kormoran to je revir

                              Njitrnice - Profil | Po 19.11.2007 19:00:09

                              kapri rizek jo ale stale kombinuji kam chci na jae vedet jak to bude v polsku musim se tomu venovat prosimte porad tomu pjarmilovi at uz netape on se pripravuje jak kdyby jel nekam do neznama na labe jo a ta sardinka jezdi premejslim o ni ted sem koupil rolbal tak neco nasoulim uz me nebavi platit ty rance za mrazenky neco mu poad nebo se do leta obesi jinac to nevidim

                                Nkapří řízek - Profil | Po 19.11.2007 19:00:02

                                jitrnice nic nevím a neumím kapra vidím jednou za rok na vánoce...............poradím rád

                                  Njitrnice - Profil | Po 19.11.2007 18:56:53

                                  pjarmil napis si rizkovi dohodni se snim aon ti neco na stoky pripravi a bude ti to slapat neboj nic nestyd se mu ozvat a on ti rekne vic nez ja

                                    Nkapří řízek - Profil | Po 19.11.2007 18:56:19

                                    jitrnice raci pojedem nekam jinam slivovici sezenu z moravy

                                      Njitrnice - Profil | Po 19.11.2007 18:52:07

                                      pjarmil tak jeste dodatek ten rybnik nema 300metru a co se tyce Vaclavika bud mi budes verit a nebo ne ale letos sem z vaclavikem diru neudelal nevim proc ale treba konkretne na stokach sem na nej skoro uplne bouchl a to si myslim ze nejsem zadnej osel mozna se tamv lete potkame mou zenu to tam tahne asi ta slivka prachy sebou hura na stoky a nic nesonduj je to rybnik plnej kapru ale jak psal rizek rekord tam neudelas ale jesli staci kolem 10kg tak jo

                                        Nkapří řízek - Profil | Po 19.11.2007 16:52:35

                                        hazet co nejdal a losos sardinka jezdi