Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.3.2022 11:54:26 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tady pro začátek.

    Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.3.2022 11:43:20

    berlinan >> Jj, 👍

      Nberlinan - Profil | Ne 27.3.2022 11:33:34

      drvoštěp >> hned bych jel, normálně jsem o tom i uvažoval, ale kvůli coroně to nešlo, škoda no. Poprosil bych, pokud by se opět něco podobného pořádalo, flákni pozvání nebo plakát i sem.

        Ndrvoštěp - Profil | Ne 27.3.2022 11:26:25 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        Tak konečně začínají akce. Včera jsme začali Lábusovkama v Dobroměřicích u Loun. Sraz undergroundu proběhl na 1*. 11h plný zápřah😆🍺

          Nberlinan - Profil | Ne 27.3.2022 10:43:16

          Taylor Hawkins, bubeník Foo Fighters umřel. Škoda ho, viděl jsem s ním i nějaké dokumenty na YT, působil na mě hodně v pohodě. Tady jedna starší, stále moje velmi oblíbená
          https://www.youtube.com/watch?v=eBG7P-K-r1Y

            NVydra revírní - Profil | St 23.3.2022 20:47:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

            Tak dneska trochu třetí kultury

              NPaul van Drax - Profil | So 29.1.2022 14:16:17 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Jedna perlička - Izraelci zpívající o kofole.
              Jinak od nich doporučuju album Welcome to Speed City z roku 2008, výborná záležitost.
              https://youtu.be/XWxG-dhqs2I

                NPaul van Drax - Profil | Pá 28.1.2022 7:57:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Trocha starého dobrého emíčka
                https://youtu.be/un-6pNUEJLM

                  Ndrvoštěp - Profil | Pá 31.12.2021 11:57:45 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                  👍😁

                    Ndrvoštěp - Profil | So 25.12.2021 12:18:44 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Vánoční pozdrav😆

                      Npepson - Profil | Čt 16.12.2021 19:28:03

                      madeintomik >> Vidím tam lahôdky ako Fear Factory- Demanufacture a Sepultura-Roots, tie albumy posunuli metal :o)

                        Nmadeintomik - Profil | St 15.12.2021 19:09:35 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        berlinan >> Jo zní to dobře . Já se v nových albech moc nechytám , zamrzl jsem na MC :-)
                        https://www.youtube.com/watch?v=F7O1z-Vw9Vc&list=RDd9-Qgp2ilAc&index=10

                          Nberlinan - Profil | St 15.12.2021 12:12:13

                          madeintomik >> jojo, myslím, že to takhle nějak vidíme všichni. Já jsem furt doslova omámený albem Obsidian, to se jim podle mě moc moc povedlo... a song číslo 4 hmm 🤘

                            Ndrvoštěp - Profil | Út 14.12.2021 22:45:29

                            madeintomik >> Díky, mám co studovat👍👍👍

                              Nmadeintomik - Profil | Út 14.12.2021 19:54:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              berlinan >> Jojo PARDISE LOST byly ikona v devadesátkách . Pak trochu vyměkli a podle mně překonali i depešáky . No nakonec se vrátili ke kořenům , kruh se uzavřel a to je dobře :-)

                              https://www.youtube.com/watch?v=Us5PySXbFpo

                              https://www.youtube.com/watch?v=hRyxoC5e5Ds&list=OLAK5uy_l-lVWLDO7JXbxO0yzyJOt4yjwt3GluRaM&index=12