Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NČajo - Profil | St 31.10.2007 12:57:30

DeProfundis - Snazim sa, robim co mozem, ale zatial sa mi to akosi nedari....

    NDeProfundis - Profil | St 31.10.2007 12:34:10

    Čajo: co moje Carnivora??? nenašla by se mezi těma legálníma gigama:o)

      NPetr Koch - Profil | Út 30.10.2007 18:09:00

        NBobeš - Profil | Pá 26.10.2007 20:29:11

        Pearl jam...

          NRici - Profil | St 24.10.2007 22:10:25

          Chlapci, samozřejmě, že nepochybuju, že máte všechny hudební nosiče legální! Co by jste jinak byli za rybáře a rockery!!!!!!!!!!

            NČajo - Profil | St 24.10.2007 8:34:39

            Kolči - ako inak.... staci ti kreditka a ides.... nechcem mat na krku softverovu policiu... To vobec nie je srandam mat nelegalny soft a tak.... :-)))

              NKolči - Profil | St 24.10.2007 6:06:33

              Čajo: a ty to samozřejmě jinak než legálně nestahuješ, že?:-)

                NČajo - Profil | Út 23.10.2007 20:27:03

                Georgino - Ono v dnesnej dobe internetu sa to da stiahnut aj legalne.... :-)))))

                  NRici - Profil | Út 23.10.2007 20:20:00

                  Walls Of Jericho jsem si nedávno koupil origoš a bylo na něm jako bonus prní miniLP Helloween. No prostě pecka. 2 mouchy jednou ranou.

                  Mr.Stick: dobrá, dám na tebe, zkusím poslechnout novou věc. Mě ty alba po keepru přišly nějak nudný.
                  Jo a co ještě hodně můžu jsou Running Wild.

                  Teď se snažím dávat do kupy kapely a věci co mám na kazetách z legálních CD a leze to děsně do pěněz. Hrůza.

                    NGeorgino - Profil | Út 23.10.2007 20:06:47

                    čajo: chtěl jsi napsat stojí za to si ho kúpit? :o)

                      NMr.Stick - Profil | Út 23.10.2007 18:08:46

                      @Čajo: To mám podobnej problém, taky mám tolik alb, že stejně poslouchám tak pětinu ... a pořád přibejvaj další. :o)

                        NČajo - Profil | Út 23.10.2007 17:43:22

                        Mr.Stick - Walls Of Jericho to tiez niekde mam.... len teraz mam taku uchylku, ze taham tolko hudby ze to ani nestacim pocuvat..... minuly mesiac som sosol okolo 12GB a tento mesiac zatial iba 8GB :-))))

                          NMr.Stick - Profil | Út 23.10.2007 17:38:19

                          @Čajo: Uvidíš, třeba taková Kill It je dost nadupaná - riffy a vokál připomínají Walls Of Jericho. :o)

                            NČajo - Profil | Út 23.10.2007 17:31:39

                            Mr.Stick - Ja tiez Helloween mozem, ale som viac na take tvrdsie veci..... Tak sosnem a uvidim....

                              NMr.Stick - Profil | Út 23.10.2007 17:26:27

                              @Čajo: Já jsem totální Helloween maniak, takže mě ber s rezervou, nicméně to album je hodně dobré, určitě lepší jak Rabbit a Legacy.

                                NČajo - Profil | Út 23.10.2007 17:21:54

                                Mr.Stick - to je z gambling with the devil??? Este som ten album nepocul.... stoji to za to si ho stiahnut????

                                  NKolči - Profil | Út 23.10.2007 17:00:07

                                  Evil Conduct - One day will come

                                  http://www.youtube.com/watch?v=IORGy8qpg6Q

                                    NMr.Stick - Profil | Út 23.10.2007 16:43:06

                                    @Rici: Hells hrajou parádně i teď ... novou tvorbu mám i radši než Hansen-Kiske éra.

                                    Tady jedna pecka z nového alba. http://www.youtube.com/watch?v=f70FohmxHM4