Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NDeProfundis - Profil | Čt 18.10.2007 7:31:52

No konečně se to tu trošku rozběhlo, už jsem se zděsil, že tu nikdo neposlouchá nic rychlejšího.

Takže mě mile překvapil Thor s Nile: sice je až tolik neposlouchám, ale mám rád technickej death a tihle chlapci to prostě mají zmáknutý, asi mi v tom ale něco malinko chybí ...

Pamnětník Pepson - tam jsou samý dobrý věci, ale kanaďani jsou taky moje eso, vzpomínáš na jejich začátky kdy u nich zpíval ještě Sylvaine Houde? Tenkrát to byl mazec - člověk to buď nenáviděl nebo miloval. Vlastně kromě Victims Of This Fallen World udělali samý klenoty. Škoda že u nich teda nezůstal bicák Martin Maurais, to byl jeden z nejšílenějších bubeníků který jsem viděl. To co předvádí v Blood On The Swans by horko těžko někdo jinej zvládnul - když jsem to viděl na vlastní bulvy na No Mercy Fest před třema rokama, nechtěl jsem tomu věřit. Takovej Homo Automatus :o))) No a zlatá Florida - kolébka nejlepší muziky, tam není co komentovat, člověk musel zažít 90-tý léta.

Čajo: Behemoth je moje number one!!! Už na Satanica u mě předběhli i takový Morbid Angel. To je muzika co má fakt kurevskou šťávu! Přesně to co chybí Nile může Behemoth rozdávat. Mrzí mě jen jediná věc a to docela dost: proč si kurva víc nepohrajou se zvukem, poslední dvě desky mě ten zvuk zrovna nenadchnul, aspoň že obsahově je to skvost.

    NMr.Stick - Profil | Čt 18.10.2007 0:13:01

    Není to úplně moje oblíbená hudba, nicméně album Catfish rising se mi líbí, mají tam moc hezké klávesové aranže.

      NJethro - Profil | Čt 18.10.2007 0:07:40

      Trošku mimo, ale přesto, poslouchá tu někdo Jethro Tull ???

        NGeorgino - Profil | St 17.10.2007 22:48:44

        Rici: až na pár sračiček hodně dobrek vkus!

          NRici - Profil | St 17.10.2007 22:09:47

          Teď spíš dávám dohromady starý věci: Mejdny, Megadeth, Kreator, Destruction a tak.
          Taky Molly Hathechet. Od těch jsem měl 6alb, ale bohužel jsem je nechal v nevhodnou dobu v autě a ukradli mi je i s rádiem. Teď ty nový CDčka jsou děsně cenný:-))

            Nkajda - Profil | St 17.10.2007 21:59:11

            Rici:Dalo by se rict ze budes moje krevni skupina:o))

              NRici - Profil | St 17.10.2007 21:54:29

              PUNK: U.K. Subs,Toy Dolls,Ramones,The Sex Pistols,Angelilic Upstarts,Cockney Reject, The Exploited, Damned, Die Toten Hosen, Rencid aj
              HC: M.O.D.,Sick of It All,S.O.D.,Poison Idea,A.O.D.,Sucide tendencies, aj
              METAL+Rock: Gammaray, Helloween,Running Wild,Iron Maiden,Judas Priest, Accept,W.A.S.P.,Manowar,Living Death, Gravestone,Grave diger,Kreator,Sodom,Venom,Possessed,Slayer,Bathory,King Diamond, Merciful Fate,S.D.I.,D.R.I.,Saxon,Warlock,220V,Kiss, Joe Satriany, Malmsteen,Mekong Delta, Nuclear Assault,Twisted Sister, Molly Hatchet aj
              ČR a SK: In Public Ill,Šanov,E!E,Požár mlýna,Zóna A,Debustrol,Fata Morgana,Arakain,Vitacit,Brutus,Čertův Punk,Řetěz,Tublatanka, Našrot,S.P.S.,Harlej,Torr,aj

                NČajo - Profil | St 17.10.2007 19:52:41

                http://www.youtube.com/watch?v=Z2PDNyD9G0M
                a este moja srdcovecka.... som na nu zabudol.....

                  NČajo - Profil | St 17.10.2007 19:41:16

                  Tak toto ja rad.....
                  a este nejake linky.... je tam toho dost..... kazdy si pride na svoje :-)))))))
                  http://brutal-death-metal.blogspot.com
                  http://theblackhorde.blogspot.com/
                  http://metalholicer.blogspot.com/
                  http://cornholiometal.blogspot.com/

                  to by aj mohlo stacit.....

                    Npepson - Profil | Ne 14.10.2007 17:12:09

                    All-tak si zrovna vypekám Kreator,niečo pre pamätníkov ;-).Je to príjemné osvieženie po dvoch platniach od Kataklysm.Tí kanaďania (Kataklysm) sú kurva dobrí.Ešte si asi dám Deicide,Glen Benton fasa "řve".

                      Nsoulfly - Profil | Ne 14.10.2007 13:11:29

                        NMaara - Profil | Pá 12.10.2007 9:13:13

                        Thor: Sice doma nějaký věci mam, ale přeci jenom si myslim, že by hlasovýmu projevu (protože to nemusí bejt nutně zpěv) mělo bejt aspoň trochu rozumět:) Ale rozhodně mě to neurazí...

                        http://www.youtube.com/watch?v=hmmFJ1p60Do

                          NMr.Stick - Profil | Čt 11.10.2007 22:18:48

                          @Thor: Tak death metal je na mě moc hrubé zrno. :o) Já jedu ve heavy/power/speed ...

                            Npxyz - Profil | Čt 11.10.2007 20:30:27

                            tož to su zvědavé co řeknete na toto...

                            http://mp3s.nadruhou.net/watch.php?cislo=5162

                              NMaara - Profil | St 10.10.2007 16:50:38

                                NMaara - Profil | Út 2.10.2007 14:36:29

                                carp.lada: Neznám je, ale co sem viděl na netu, budou asi dobrý, uvidíme...