Tvrdé jádro ...

HC, punk, metal, atd. Je tu spousta jader, ale tohle mi tady nějak chybí. Trochu jinej pohled na to, co může rybáře spojovat (nebo rozdělovat). Místo pro pokec o tvrdý muzice, info o koncertech, možnost domluvit se a zachytat s podobně smýšlejícíma apod. Jsem zvědavej, kolik je tu takovejch lidí, a to bez rozdílů oblíbenejch technik lovu. Jo, a orlík, landu a podobný sem netahejte, díky!

POZOR: Příspěvky obsahující politickou propagandu, zakázanou v souladu s právními předpisy ČR, budu bez milosti mazat včetně hudebních a dalších odkazů s ní spojených.
Autor diskuse: Maara - Profil , 6.9.2007 všeobecné - ostatní
Dále moderuje: berlinan Profil

Posloucháš:

A) Hard Core6%

B) Punk, Oi!12%

C) Trash Metal5%

D) Death Metal8%

E) Heavy Metal23%

F) Symfometal a ostatní metaly:)3%

G) Všechny nakrmený kytary3%

H) Podle vokálu1%

I) Maminku a Tatínka4%

J) Sou to všechno sračky35%

Od 21.8.2008 hlasovalo 654 čtenářů.

NSherner - Profil | Ne 9.9.2007 22:11:42

Tohle už sice něco pamatuje ale je to mazechttp://www.youtube.com/watch?v=zm6AGd3qE5U

    Nizzi - Profil | Ne 9.9.2007 19:45:13

    Cnuller - ® - asi taková, jak tvoje otázka

      Nsosed - Profil | Ne 9.9.2007 19:11:44

      Vzpomínám na letošní akce.. Zaručeně nejlepší co jsem slyšel na živo
      http://youtube.com/watch?v=a3lTMTixGuc

        Nnoap - Profil | Ne 9.9.2007 14:20:53

        izzi: ne to ne, ani nevím, že něco takovýho maj - to je stará fotka z maturiťáku :)

          Nizzi - Profil | Ne 9.9.2007 14:19:17

          noap - ® - že by inspirace od Cocotte Minute?? teda ta fotka v kartě

            Nnoap - Profil | Ne 9.9.2007 14:17:17

            colek: no já bych zřídil i vyměklé jádro :) bo Gammagáj :) i Helloween zrovna tvrdí nejsou :))

              NMr.Stick - Profil | Ne 9.9.2007 14:04:29

              @colek: Už mám lupen ... jak sem tu již psal, i kdybych se tam měl doplazit, budu tam. :o) Vlezné bylo do konce srpna lidové, 550,- teď je to myslím o kilčo víc.

                NStanďour - Profil | Ne 9.9.2007 14:04:18

                Mr.Stick: To jako fakt. :o)

                  Ncolek - Profil | Ne 9.9.2007 13:59:52

                  mr. stick kolik bude koštovat vlezné na ty helouvíny, gamareje a axisi? ta pofrčíš?

                    NMr.Stick - Profil | Ne 9.9.2007 13:57:26

                    @Stanďour: To jako fakt? Svatba pěkně od podlahy. :o))

                      Ncolek - Profil | Ne 9.9.2007 13:54:23

                      dobrý nápad, jen su zvedav kdy se objeví nějaký kokot co zřídí MĚKKÉ JÁDRO- kde budou poslouchat arembíčkoa a takový podovbný chujoviny a budou se domlouvat na diskotéky

                        NStanďour - Profil | Ne 9.9.2007 13:49:39

                        :o)

                          Nsoulfly - Profil | Ne 9.9.2007 13:09:30

                          Detreux - With full force. Fuck off nazi.

                            NGeorgino - Profil | Ne 9.9.2007 13:00:52

                            Detreux: Trutnov open air a několik menších fesťáčků.

                              Nskwor - Profil | Ne 9.9.2007 12:57:00

                              Georgino: No jo, TxHx.... Ten když nemá náladu, tak koncert stojí za.... :-(
                              detreux: Noc plná hvězd v Třinci a Benátská noc na Malé Skále (Mrštík už snad ví, kde to je:-)) . Letos jsem to flákal....

                                NGeorgino - Profil | Ne 9.9.2007 12:51:50

                                skwor: Tak jsem včera byl na koncertě toho tvýho Krucipysku, kapelám před nima se nemohli vyrovnat ale nehráli špatně.

                                  NDetreux - Profil | Ne 9.9.2007 12:29:51

                                  Punk a pogo to je moje :) Tvdé jádro vítám, akorat bych to možná překřtil na "tvrdé játro". Tak kolegové kde jste letos byli na fesťáky? Já byl z těch větších na Clolours of ostrava, pak na Recykl festu u Olomouce a nakonec nesmělo chybět Moravská Třebová a Fest pod parou...... Fuck off nazi, punks not dead. ANTIFA!!!

                                    NStanďour - Profil | Ne 9.9.2007 12:28:25

                                    soulfly: No jo, Maara se ženil. Když to začlo, nevěděl jsem, jestli se mám smát, nebo omdlít. :o))))

                                      Nsoulfly - Profil | Ne 9.9.2007 12:18:26

                                      Stanďour - Cože???