- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Španělsko - kapři na Rio Ebro
Sháním informace o cíleném chytání velkých kaprů na přehradě Rio Ebro. Veškeré informace vítány - vhodný termín, zajímavé oblasti, podmínky lovu, preferované nástrahy apod..
Autor diskuse: Honza Š - , 29.11.2002 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
17x v oblíbených a 15x v ignorovaných.
Nnovaroma01 - Profil | Pá 2.12.2011 13:37:51
Dunik >> Ale hodně dražší.Přez Německo neplatíš,zato přez Rakousko a Itálii ano.
NDunik - Profil | Pá 2.12.2011 12:41:31
Jezdí tam někdo přez Rakousko a Itálii? Jsem z Moravy tak tahle cesta se zdá kratší i když to ve finále je naprosto stejně daleko jak přez Německo.
NDAVISS - Profil | Pá 2.12.2011 12:16:18
novaroma01 >> no jednu chvíli byl u Pepíka gumák se spalovákem a Mirčin malej Pája s tím lítal okolo mola ....
Nnovaroma01 - Profil | Pá 2.12.2011 11:56:43
Dunik >> Víš co,jedni tvrdí že můžeš do 240 cm.Druzí zase že nemůžeš vůbec,protože nemáš cháčko a dezinfexi.Já tam s ním jezdím,i s el.motorem,zatím sem problém neměl,ale to neznamená,že ho nemůžu mít.Fakt záleží,kde by tě kontrovali.Já s tím jezdím večer na candáty a zavážím na sumce.Večer kontrola nechodí,po vodě taky potmně nejezdí,takže sem docela v klidu.Ale říct na 100% vem si ho,je to bez problému,to bych si netroufnul.
Nnovaroma01 - Profil | Pá 2.12.2011 11:47:14
flekos >> Dík za upřesnění.Taky sem se divil.že mě chceš spojit s pobřežní hlídkou)))
NBoilieSystem - Profil | Pá 2.12.2011 8:35:17
Bandog >> Ty tvoje červené tepláčky mě vždycky dostnou :-)) ...ale kapr výstavní Lubo! My jsme tam lapli aj kaprosumca.....podle fůsů.... :-))
Nflekos - Profil | Pá 2.12.2011 0:26:54
novaroma01 >> Ahoj, ted se divam zpatky a jsem myslel ,ze me jebne.Ja stary vul ti napsal odkaz na Kniht Ridera ,me fakt jebne.Ja se omlouvam ze vsech sil ,ten odkaz je na skveleho rybare a kamarada,ktery kdyby vedel jak jsem ho znetvoril, tak me zabije www.oliver-haselhoff.de
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.12.2011 23:19:58
Bandog >> Nezabilo,neboj.Ale nic se nemá lámat přes koleno.No ale ty máš taky pejsky,tak se jich zeptej,třeba by se taky proběhli.
NBandog - Profil | Čt 1.12.2011 23:00:47
Honza Š - >> chce to jen se odhodlat a vyrazit,pov./licenci koupiš na uřadě,kempech a ryb.obchodech s tim problem neni,jestli jedeš vyloženě na kapry stači gumak a do 250cm nepotřebuješ ani chačko,co se tyče samotnyho lovu tak doporučuji chytat fakt podle řadu na 2 pruty je to rok od roku horši a letos jak bylo minimum vody tak těch kontr.bylo dost aspon v těch terminech co jsem byl ja,jinak klasika pelety..koule..kuku.co s tyče mista osobně bych jel nad přehradu do mělčich partii řeky ale bacha!!!na ty lapky z balkanu!!!! jezdim podle počasi/voda březen-květen a řijen-listopad.v letě už mně tam nikdo nedostane.....vedro šileny.
NHrdobec - Profil | Čt 1.12.2011 22:24:15
Red carp >> Redfish_Brno - 1.12.2011 21:47:07 >> beru na vědomí,díky
NBandog - Profil | Čt 1.12.2011 22:19:35
novaroma01 >> hlavně at slouži zdraví a vše se poddá....jj to ona umi u baru a pak že večir nechytaš ......:)) už at je jaro.
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.12.2011 22:12:12
Bandog >> Jo a stím chutnáním,ani nemluv.Přibral sem 15 kg,tak teť běhám jak de--bil,abych shodil.Ještš že pes to chápe a běhá se mnou))))
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.12.2011 22:09:02
Bandog >> Poslední dva roky sm jezdil na horní,k Pepovi pojedu příští rok,teda jestli se nic nepodělá.U Pepi je neskutečná pohoda,ty večery u Mirky v baru,co ti mám povídat.
NBandog - Profil | Čt 1.12.2011 21:56:47
novaroma01 >> taky ti začalo tak chutnak,jak si s tim sekl...:(( jj je tam krasně a je jen dobře že je to tak daleko....jinak marokanci jsou tam hodně dlouho,myslim že dyl než ta černa havět z balkanu,stale jezdiš dolu k Pepovi a je pravda radši o hodku dyl ale v klidu.
Nnovaroma01 - Profil | Čt 1.12.2011 21:51:59
Bandog >> Ale kdepak,nezanevřel.A zastavovat musím,já sem přestal kouřit,ale kamarádi ne a su rád,že nehulí v autě,proto ty zastávky.A víš,já uš nikam nespěchám,radší pojedu o chvílku dýl,ale v pohodě.
Čtenáři této diskuse také sledují
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NLov z nafukovacího člunu1187
NShimano Power Aero 100001660
NHarrison - vše o této značce3722
NLithiové baterie - srovnání1546
NDalešice ??8160
NPrut Shimano Tribal Velocity99
NKarbonové podložky do cívek smekacích navijáků882
NKaprařský top vercajk3167
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...













