revír Dyje 6

Chtěl bych na týden navštívit toto lokalitu.Zajíma mě cena povolenky,podmínky na chyť a pusť,apd.Případně poradtě jakou jinou lokalitu navštívit na lov na boilie.Děkuji
Autor diskuse: ladik - , 17.7.2002 kaprařina - revíry, cestování

NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:48:10

Pepin >> by me zajimalo kolik za ten rok tech lidi je? :) desitky, stovky?

    NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:47:46

    Pepin >> je mi to celkem buřt, nejlepší lapačka je z ostrovů a tam není povolenka potřeba.

      NPepin - Profil | Čt 28.10.2010 20:46:23

      Kocháč >> Dřív byla tzv. žlutá karta a podruhé jsi šel na listinu.Teď jdeš na seznam bez napomenutí ;o)

        NROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:44:33

        Letos tu čumendu asi nestihnu když už se tam končí s lovem sakra, to je škoda mohl sem být o něco chytřejší

          NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:43:40

          Pepin >> no znám kluci co si prostě koupili :o)

            NPepin - Profil | Čt 28.10.2010 20:42:43

            Kocháč >> Nekoupíš si na druhej den druhou povolenku, páč budeš na černé listině.

              NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:42:29

              Pepin >> vtipalku :) za par dnu se tam chystam na k.u. :)

                NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:41:13

                ROCC0 >> tam je celej rok plno vsude...

                  NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:40:47

                  ROCC0 >> no když jsem jezdil v sezóně kolem, ta u závory byli zapikovaní dost dlouho kluci z www.maxcarp/photoshop.cz

                    NPepin - Profil | Čt 28.10.2010 20:40:25

                    Kose >> Ty to nějak znáš :o)

                      NROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:38:10

                      Kocháč >> Když sem si měřil dálky na Google Eartu a předpokládam že top místa sou před ostrovama než na volné vodě a to se dohodit nedá takže pokud je tam mělko asi zabrodit pokud se člověk dostane určitě sou pořád obsazený.

                        NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:37:27

                        Kose >> je to možný

                          NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:34:55

                          Kocháč >> a jeste dostanes pokutu na zivotnim prostredi pri odebrani povolenky uz i na d6

                            NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:31:09

                            ROCC0 >> no výhodou na D6 je, že při přestupku proti BP ti vemou jen povolenku na tu vodu. S ostatníma vodama MRS to nemá nic společnýho. No a d když škobrtneš, tak si koupíš druhej den novou. Samozřejmě, že se vyváží a brodí. Objíždí to tam profíci od MRS asi na dohodu s Pohořelicema. Tento rok snad šlapali po biwi, moc nevím, byl jsem tam chytat naposledy tak rok 2004

                              NROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:26:10

                              Kocháč >> Těch vod na chytání je taková spousta že sem se tam ještě na lov nedostal a taky nebudu chodit kolem nadrže a vyptávat se rybářu jestli dodržují RŘ

                                Nkakr - Profil | Čt 28.10.2010 20:23:48

                                Uragán >>
                                Napsal jsi to fakt pěkně -

                                Staci statní rybársky listek, ten si muzes pujcit od kamarada kterej je rybar pokud ho nemas, protoze se tam obcankou neprokazujes, a rybarskej listek nema fotku, jen aby datum narozeni trochu sedelo coz je, pokud ti je 30 tak at nemas ryb. listek svyho syna :-)

                                RS je tam dost vostrá a tak jsi zde dal jasně návod, že je potřeba spolu s povolenkou a RL provést kontrolu totožnosti...........

                                  NKose - Profil | Čt 28.10.2010 20:23:34

                                  Horda >> aha tak to pak jo :)

                                    NKocháč - Profil | Čt 28.10.2010 20:21:00

                                    ROCC0 >> je ti pětadvacet a bydlíš co by šutrem třikrát hodil, na co se chceš ptát? :o)

                                      NHorda - Profil | Čt 28.10.2010 20:20:37

                                      Kose >> su zvyklej se tak do 8 do 9 vyspat a pak teprv nahodit :-)

                                        NROCC0 - Profil | Čt 28.10.2010 20:20:22

                                        Kose >> Tomu dost dobře nerozumím