Tragedie na Štítu

Po několika letech chytání na svazových vodách jsem se rozhodl že navštívím soukromou vodu a nebudu se muset bát všude přítomné buzerace,ale opak byl bohužel pravdou..Když už zaplatím za dvoudenní povolenku stejně tolik jako za svazovou roční,představoval bych si,že mi nebude pod pruty plavat 100 koupajících se lidí,na břehu nebudou odpadky po předchozích rybářích,nebude se nás na 300 metrech mačkat 5 atd atd..Ani nemluvím o poníčených rybách a o odnášení ryb..Byl jsem silně zklamán,máte s touto vodou někdo stejné zkušenosti?Na této vodě už mě nikdo neuvidí a zůstanu věrný svazovým vodám a ůlovku s takové vody si budu cenit o dost více než s tohoto "revíru"
Autor diskuse: carp.lada - Profil , 24.7.2007 kaprařina - revíry, cestování
37 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.

Nm.kindl - Profil | Čt 26.7.2007 8:15:06

Marsip - ® Tak to fakt nevím...ale jestli zajedu ti to okouknout :-)

    NMarsip - Profil | St 25.7.2007 21:22:07

    m.kindl: Já? Prosímtě, kde si to vzal?

    Který je nejlepčí fleck na Déčku?

      Nkapr20+ - Profil | St 25.7.2007 21:20:09

      carp.lada-když sis vybral nejhorší flek na A tak se nediv

        Nm.kindl - Profil | St 25.7.2007 21:00:39

        Marsip - ® Ty jsi zase kouřil co ? :-)))

          NMarsip - Profil | St 25.7.2007 12:59:15

          Cože, zase draslovka? Já se z toho kyanidu picnu...

            NXI XAO - Profil | St 25.7.2007 8:15:47

            All - Ty ryby co jsou poškozený na B to je jenom kuli tý trávě která tam byla a zase za čas asi bude ....... byli tam takoví individua který ty ryby rvali ven bez lodi ........ To se pak nemůže nikdo divit že to takhle dopadlo ........

              Nbrabec - Profil | St 25.7.2007 5:13:25

              XI XAO,za prvé tam žádnou svojí špici nemám.....že se odvážejí ryby vím,ale nejvíc z béčka,jen mě bylo divný jak carp.lada za dva dny vše odhalil......jinak mi to je víš kde;-)

                Ncarp.lada - Profil | Út 24.7.2007 22:31:33

                brabec-Na "B"ečku jsem videl u břehu mrtvého zhruba 10 kg kapra s velmi poškozenou tlamou,od čeho asi?...O tom že se tam ty ryby kradou ví opravdu asi každý,s kým jsem se tam bavil...A myslím že na tom není nic až tak k nepochopení,když je u vody těchto rozměrů takový rybářsky tlak jako jsem mohl vidět..

                  NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 22:11:47

                  brabec - Jako nedělej že se tam ty ryby nekradou :( to vědi všichni .... A kde se kradou nejvíc to je tam na tý vaší špičce a dál Dozadu ......... Joko nevim ale nazdá se mi moc normální zě stejná dodávka jezdí sem a tam třeba 6x za noc ..........

                    Nbrabec - Profil | Út 24.7.2007 21:57:45

                    carp.lada,mohu se zeptat co jsi tam chytil,že jsi viděl poničené ryby a kolik ryb se za ty dva dny co jsi tam byl odvezlo?;-)

                      Ncarp.lada - Profil | Út 24.7.2007 20:55:13

                      Luděk Černý(Lc1)-Cau jsme se tam videli?:-)Jak vis ze jsem byl v rohu?

                        NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 16:34:41

                        Mainline - To mám nejrači ..... Takovejch jako ty těch mam za korunu kornout :)

                          NForest 1 - Profil | Út 24.7.2007 16:14:02

                          Pvl - ®byl jsi rychlejsi :-))

                            NPvl - Profil | Út 24.7.2007 16:12:54

                            Mainline - ® A proto ty raději nic nenapíšeš do karty, aby se nevědělo případně, odkud troubové pocházejí ?

                              NMainline - Profil | Út 24.7.2007 16:09:14

                              XI XAO: ty nejsi křovák, ty jsi úplně obyčejný trouba. Jinak co se týče Štítu, tak tato situace se tam opakuje již několik let a bohužel se stupňuje. Jenže...pravidlo nabídky a poptávky. Dokud tam lidi budou jezdit a za toto platit, myslím si, že s tím nikdo nic dělat nebude

                                NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 16:05:34

                                hraji - Proto sem taky XI XAO křovák ne :) A křováci nemaj vo pravopisu ani ponětí :) Takže se hoď do klidu :)

                                  NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 24.7.2007 16:05:01

                                  hraji: V jakým smyslu je to ,že ani soukromník nedokáže uhlídat českého rybáře? Majitel povolenky se tam koupat může.

                                    NZajda - Profil | Út 24.7.2007 16:04:53

                                    A ty si myslis,ze jinde je to jine?Co myslis, jak asi bylo rybarum na slavnych tovacovskych jezerech kdyz jim tam pul dne lital vrtulnik 2 metry nad vodou a skakali z neho chlapi do vody.Uvedomte si konecne,ze voda je vsech - zatim!!!A v tech vedrech se vubec nedivim, ze se lidi koupou...Je to chyba jen a jen majitele, ze si to neohlida.Hlavne,ze on si nahrabe...

                                      NLuděk Černý(Lc1) - Profil | Út 24.7.2007 16:02:14

                                      carp.lada: S těmi koupajícími máš pravdu. Všude jsou cedule, zákaz koupání a nikdo s tím nic nedělá. Jen si myslím, že jsi si ale nevybral zrovna šťastný flek v tom rohu. Jinak chytáme taky občas na noční prut...o))

                                        Nhraji - Profil | Út 24.7.2007 16:01:28

                                        Xi Xao: no zlehčuješ to hlavně ty tím, že sem píšeš jako negramota. štít je asi ukázka toho, jak ani soukromník nedokáže uhlídat české rybáře a je důkazem toho, že ani vlastník nemusí dobře hospodařit

                                          NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 15:59:01

                                          hraji,Zajda - Kluci neodbočujte od otázky tohle je vážné téma a žádné žertování sem nepatří :)

                                            NZajda - Profil | Út 24.7.2007 15:56:33

                                            Hraji:Ze se nestydis, takove pravopisne chyby, ty vysokoskolak..:-))))

                                              Nhraji - Profil | Út 24.7.2007 15:24:05

                                              XI XAO: kdyby mě někdo vytách, tak to by se mi nelýbilo :-)))

                                                NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 15:21:00

                                                Fishky - no to bych ho měl asi nasvědomí ..... :)

                                                  NFishky - Profil | Út 24.7.2007 15:12:57

                                                  XI XAO: měl sis to nechat od dědka znova zavést, věřím že by si to pro příště rozmyslel :)))

                                                    NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 15:10:50

                                                    :)

                                                      NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 15:10:36

                                                      Fishky- No jako neni to prdel sem tam minule byl vyvezl sem si na tech 400m a jeden deda kterej chytal 50m odemě daleko mě taky třeba 4x za odpoledne vytach ..... no nevim jak by se to líbylo vám :(

                                                        Nmisak - Profil | Út 24.7.2007 15:07:40

                                                        Jsem stejného názoru, 60m by mělo stacit hodně velkému začátečníkovi, ale jinak to ostatní se štítem je bohužel pravda:-(

                                                          NFishky - Profil | Út 24.7.2007 14:58:11

                                                          jepice: třeba neumí nahazovat a stále stahoval souseda sedicího 60 m stranou :))) jinak souhlas, je to tragédie, dneska neusnu.

                                                            Njepice - Profil | Út 24.7.2007 14:22:10

                                                            zaregistroval jsem že píšeš že se vás na 300m mačká 5. to se ti zdá jako moc málo? a kiláček by ti sám pro sebe nestačil?

                                                              NMarfi - Profil | Út 24.7.2007 8:58:07

                                                              Ahoj - bohužel musím souhlasit - hrůza a katastrofa... Měl jsem tam jet v sobotu, ale po předchozích zkušenostech jsem to s radostí oželel....

                                                                Nzdendik - Profil | Út 24.7.2007 8:20:20

                                                                je to pravda taky už tam nepáchnu:-(

                                                                  Nsyrda - Profil | Út 24.7.2007 7:38:40

                                                                  Ahojky Máte pravdu. Byl jsem na na zacatku cervence a co se tam dělo bych nikomu nepřál.Když jsme odjíždeli tak uiz nas pomalu vyhazovali ze tam chtějí chytat oni a že nejají kde jinde. No hrůza. Rybářů že jsem nemohl ani nahazovat a tez co ryba tak mela totálne poraněnou tlamu. Dokonce jsme chytli 3x stejného kapra ktery neměl vůbec tlamu.Jezdim tam několikrát do roka ale jstli se to bude na podzim opakovat končím se Stítem

                                                                    NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 7:31:24

                                                                    Taky už tam nikdy nejedu ......... mám podobné skušenosti

                                                                      NXI XAO - Profil | Út 24.7.2007 7:30:46

                                                                      Tragédie :(

                                                                        Nbrach - Profil | Út 24.7.2007 6:43:15

                                                                        Ano, je to tragedie.

                                                                          Nzdendik - Profil | Út 24.7.2007 6:41:32

                                                                          Na 300m 5 lidí to je v pohodě ne??:-))60 m pro jednoho to se dá