- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Jak se zbavit masařů ?
Například kapr 55,sumec 130,úhoř 70,lín 45 atd.
Myslíte,že by se tím výrazně omezila tzv. masařina.
Úĺovky v těchto mírách přeci jen nejsou tak časté a přijde mi to lepší a jednodušší řešení ,než omezený počet odnesených ryb od vody.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
6x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
luckylucik - Profil | Pá 18.5.2007 13:03:07
luckylucik - Profil | Pá 18.5.2007 12:56:51
Michal - Profil | Pá 18.5.2007 12:37:56
drozďák - Profil | Pá 18.5.2007 12:36:45
mirtakco - Profil | Pá 18.5.2007 12:36:24
Michal - Profil | Pá 18.5.2007 12:36:21
certbert - Profil | Pá 18.5.2007 12:35:00
CarpMaster - Profil | Pá 18.5.2007 12:23:23
luckylucik > Jwe otázkou co je teďpro tebe důležitější jestli placat tady o ničem nebo se učit. Já bych asi zvolil možnost dvě - ve tvém vlastním zájmu. Víš s tím pohrdáním máš možná pravdu, ale je tady jedna věc která nás spojuje a to, že stejně tak se muže chovat muškař, kaprář plaváčkář. A na druhé straně to samé. Mimo to konkrétně v této diskusi se mě zdá, že je to naopak ;-). C&R lze i rozdělit na směry, alr to je zbytečně na dlouho, ale trochu mě udivuje, že lidi pod tímto pojmem vidí více než ve skutečnosti je.
A opět zpět k tomu, že všichni nebo část C&R nesnesou když si někdo bere ryby. To ale není pravda. Třeba sám za sebe a to by bylo také řešení jak píše cetrbert: A to povolenka kde bude +/- 20/30 ryb za rok, ale bez možnosti dokoupit jinou. Ano lidi budou jako vždy podvádět. Každý ať naloží se svým limitem jak uzná za vhodné. Ovšem když se na to podíváš z druhé strany, tak je to pro rybáře mnohem větší omezení než jen HM, která jim nebrání v počtu odnesených ryb za nějaké období. Nevím jak ti to vysvětlit (ale i jiným) těm co zastupují řekněme ideologii C&R nejde o vyvyšování se nad ostatní nebo omezování běžných rybářů. Ono počkej až budou všechny revíry soukromé a já odhaduji, že to zase nebude tak dlouho trvat. Pak to bude teprve mazec.
luckylucik - Profil | Pá 18.5.2007 12:20:20
certbert - Profil | Pá 18.5.2007 12:07:27
Michal - Profil | Pá 18.5.2007 12:05:47
luckylucik - Profil | Pá 18.5.2007 12:03:56
CarpMaster: sama nechápu, proč ve zkouškovým ztrácím čas tím, abych tady vysvětlila, že se mi prostě jenom nelíbí černobílý způsob, jakým odsuzujete (nebo většina z vás) VŠECHNY co si nechají chycenou rybu. O to mi šlo! Mě samozřejmě nikdo neurážel ani neponižoval, myslela jsem to obecně. Ono stačí, když jimi OTEVŘENĚ POHRDÁTE. Já jsem velice tolerantní člověk, nikomu nezazlívám, že ryby pouští (to by ani nemělo logiku) ani když si rybu (mírovou) nechá. Myslím, že tyto dva druhy rybářů klidně mohou chytat vedle sebe. A že jsem nenavrhla řešení? V poslední části předchozího příspěvku jsem se o to pokusila, jiné řešení mě nenapadá. Jestli vás svými názory fakt štvu, tak já se tedy nad sebou zamyslím, viď Přemasy? Jsem ráda, že aspoň v tobě jsem se nespletla.
certbert - Profil | Pá 18.5.2007 11:57:45
Děda Gandalf - Profil | Pá 18.5.2007 11:38:06
CarpMaster - Profil | Pá 18.5.2007 11:33:10
Sám jsem proti vnucování ideologie a jak sama naznačuješ je třeba změnit zákon. Ale tak mě napadá, že jsi ještě nenavrhla řešení. A já mám možnosti posuzovat 1) do této diskuse jsi vstoupila, že chceš něco změnit- vyjádřit se k problému - navrhnout řešení. 2) Přišla jsis jen rýpnout do lidí kteří mají jiný nazor. Tak co ... proč jsi tady?
Přemas - Profil | Pá 18.5.2007 11:33:07
luckylucik - myslíš 9mm? člověče neznámého pohlaví, nedošly a pochopit se dá cokoliv, někdy....
MRKnato - Profil | Pá 18.5.2007 11:15:14
Kde to žije - všechna témata
5:58Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 41
2:11Hlídač slev eshopů 751
ÚtRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtÚprava chodu woblerů. 11
ÚtPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtLabe fishing store 19
PoNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoŽermanky a bivakovani 4
PoPoradna: Sumcařina 2570
Co je nového - všeobecné
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . Bleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
KNL dipované boilie Labská švestka & Feferon 250ml / 20mmZa 149 Kč
Kvalitní dipované boilie určené pro cílený lov trofejních kaprů. Díky výraznému aroma a pečlivě vybraným surovinám si zachovává vysokou atraktivitu i při delším pobytu ve vodě. Ideální volba pro rybáře, kteří chtějí zvýšit své šance na záběr od opravdu velkých kaprů
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....











