Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 18:55:04

    Lubo >> No pěkné to máš, to je ten Eldorádo Doma Gábor Inline Method crmelec, jo ? .....krasavec práce...... (:o)

      NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 17:27:33

      Dědek >> Dědku máš hotovo, zbývá už jen volovo :-))))

        NStroft - Profil | Ne 21.5.2017 15:59:38

        Jedno jim musíme uznat, ty stojany mají vymakaný.

          NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 15:49:47

          Petr.OVA >> s tímto nadčasovým zařízením to bude brnkačka. Díky :-)))

            NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 13:17:39

            Lubo >> máš pravdu, ta závist tam nějaká bude, bo na těch klučách to musí vypadat luxusně........a jak na to dáš tu patrónu, tak jsi myslivec......... (:o)

              NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 12:54:32

              Já si naopak myslím, že mi to jenom závidíte a tak to pomlouváte a proto dostanete všichni kartu :-))))))

                Ndraveček - Profil | Ne 21.5.2017 12:51:50

                Gašpi >> to naštěstí nikdo nevi:-))

                  NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 12:50:42

                  draveček >> Zdar, na Marsu se nechytají, ale v ČR no problemo..... to je zatím jenom pilotní program, těch Láďových vychytávek ještě bude......a pojedou propagandu proti olovu ... cipové....(:o)

                    Ndraveček - Profil | Ne 21.5.2017 12:46:34

                    Gašpi >> musím s tebou jen souhlasit,takovou kravinu snad neviděli ani na marsu:-((

                      NKalma - Profil | Ne 21.5.2017 12:44:20

                      Za mně zbytečnost, pro vytahování peněz od rybářů. A ohánět se ekologii, to je nejlepší vtip. Vždy jde jen a jen o prachy a o nic jiného! Ryby se dají chytat i bez "Patron Fishing". Vyfoukaný od větru, ale krom pár kaprů se povedla i tkanička do bot a solidní Karas;-)

                        NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 12:13:02

                        Lubo >> Kdyby jsem měl účet na Juťubu, tak bych jim to tam napsal.....tak aspoň Ty jsi zabodoval........ (:o)

                          NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 12:09:23

                          Lubo >> https://www.youtube.com/watch?v=wZmlqJpWIQk
                          Oni jsou si moc dobře vědomi co vyvinuli za unikum veliké, za chvilu dají video, jak obyčejný rybář nejlépe důchodce invalida nebo chlapec 12let byl poprvé u vody ťapl steroidní capřisko " 25 - 30kg " ( třeba na Odře ), by jsi viděl ten Bům, no prostě revoluce v rybaření veliká.....

                          5 důvodů proč za sebe ne
                          - navádění na skrkačku na pevno....
                          - košíky - to jak bys tahal 50cm capra.....na řece se budou kutálet......
                          - mlaskačka na dně ?.....
                          - okopčili co kbe mohli....
                          - ohánění se ekologií

                          Za sebe musím říct, že je to eco cipovina jak olovo z betona.....

                            NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 11:41:58

                            Gašpi >> už jsem jim to napsal. Sice slušně, ale nějak tak to taky vyznělo

                              NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 10:53:29

                              Lubo >> Jako průběžku no problemo, ale ten návod na toho pevňasa..... bych mu utnul pazouru ...... to je jak už někdo neví jak zarobit love a cílí svou prodejní prezentaci na srkačkové borce........jinak na klíče super....

                                NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 10:42:38

                                Gašpi >> i když za tu možnost používat jako srkačku, bych je nakopal....

                                  NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 10:41:03

                                  džigit >> ano, taková plastická patrona je bezpečná :-)))

                                    NGašpi - Profil | Ne 21.5.2017 10:33:30

                                    Lubo >> Tož to je béékárna, ale své fanoušky si tato béékárna najde....... se nebojim
                                    (:o)

                                      Ndžigit - Profil | Ne 21.5.2017 10:31:42

                                      Dr. Greenthumb >> Ty nevíš,že Lubo,coby pyrotechnik amatér nástrahy opatrně
                                      klade? :-)))))

                                        NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 10:05:52

                                        Dr. Greenthumb >> myslím že ne větší, než když házíš koule krmení :-))

                                          NDr. Greenthumb - Profil | Ne 21.5.2017 9:18:10

                                          Lubo >> no pokud tak blízko chytaš to tak si poplašíš.

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet