Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 9:11:47

    Dr. Greenthumb >> určitě od toho žádné daleké a přesné náhozy nečekám. Ale samozřejmě to vyzkouším, když už jsem to dostal. I když při mé volbě místa lovu (padlé stromy, keře atd.) to beztak brzy urvu :-)))

      NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 9:05:12

      Dart Ness >> taky mě to napadlo s tím blbem. Za to bych řezal pinďoury :-)))

        NDr. Greenthumb - Profil | Ne 21.5.2017 8:25:15

        Lubo >> no masakr po shlédnutí videa a eshopu. hlavně mě zajímá jak tenhle paskvil bude létat při nahazování. Ale i tak celkově to vypadá nevábně. Něco jako technoplankton :-) Jak se říká proti gustu...

          NDart Ness - Profil | Ne 21.5.2017 8:14:47

          Lubo >> Já ne. Máš novou hračku :-) Jen doufám, že se nenajde blb (i když určitě ano), který bude používat variantu "natvrdo". Při představě, že to někdo upálí i s rybou.... Časem se pochlub, jak ti to funguje.

            NLubo - Profil | Ne 21.5.2017 7:43:35

            Dostal jsem jako dárek patron fishing system. Znáte to někdo ? https://m.youtube.com/watch?v=Hcp9LA8aPLg

              NOkuník - Profil | So 20.5.2017 20:22:02 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

              Moje včerejší četa z VPP Bohumín při úklidu na Vrbici, zážitek a ty jejich připomínky, ale vše s úsměvem na obou stranách. Měl jsem stranu ze strany od Odry, kolega s druhou četou stranu od kostela v Pudlově. cca. 30 pytlů odpadků vesměs po rybářích. Snad ten pořádek chvilu vydrží. Petru zdar.

                NKratas - Profil | So 20.5.2017 19:14:54 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Dnešní den ve spolupráci s úřadem Svinov na dětské Olympiádě neolympijských sportů ve Svinově.Mnoho dětí ,mnoho zájemců o naše hry a rozdáno mnoho materiálu ČRS pro děti.Díky všem kteří mi pomohli s přípravou a propagací hlavně kolegům s RSK Svinov (Rybářský sportovní klub Svinov)Více na našich stránkách http://krouzek.msporuba1.cz/akce-2017---jejich-zhod​noceni-a-fotky_/olympijsky-den-neolympijskych-sport​u

                  NKreja - Profil | So 20.5.2017 18:41:04

                  Milf64 >> pouze jsem to stáhnul ze stránek MO Karviná a vím že tu je dost sumcařů tož jsem je chtěl potěšit

                    NŠUKI - Profil | Čt 18.5.2017 23:22:50

                    Stroft >> Ti jsou nejchutnější :-))) Už aby bylo toho 16tého,necháme se překvapit ?

                      NStroft - Profil | Čt 18.5.2017 23:19:25

                      ŠUKI >> Ok. chápu:-) Včilek rabuju pár kilometrů proti proudu, ale jen prcky do 70cm.

                        NŠUKI - Profil | Čt 18.5.2017 23:11:47

                        Stroft >> Dej vědět kdy,přijedu aspoň na čumendu když budu volný,ale po 16ctým volno už nebudu mít :-))!!!

                          NStroft - Profil | Čt 18.5.2017 23:08:30

                          ŠUKI >> Chystám se tam na kapř, loni jsem tam viděl slušné kousky.

                            NŠUKI - Profil | Čt 18.5.2017 23:02:19

                            Stroft >> Kuwa takové nemám ani já!!!! Jediné tvoje plus je že bydlíš na pravém břehu :-)))

                              NStroft - Profil | Čt 18.5.2017 23:00:28

                              ŠUKI >> Nebuď na mě jak na cizího:-) Slibuju, že budu mít na sobě tričko "štamgast restaurace u Psoty" :-)

                                NŠUKI - Profil | Čt 18.5.2017 22:51:06

                                draveček >> Tak to já si raději uřežu vrbové....ale přijdu o noty. Proč takový bobr nepřijde za poražení celého stromu aspoň o zuby ???!!!

                                  NŠUKI - Profil | Čt 18.5.2017 22:47:15

                                  Stroft >> Tak běda jestli se ještě jednou objevíš pod splavem :-)))))

                                    NMilf64 - Profil | Čt 18.5.2017 19:51:59

                                    Kreja >> Dobře podaná informace!!Se vším co tam patří.Už mám nachystané ventky.

                                      NKreja - Profil | Čt 18.5.2017 19:07:19 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      pro sumcaře...
                                      Lov sumců s povolením zavážet na revíru Olše 3A Větrov
                                      Za účelem zvýšení odlovu sumce velkého na nádrži Větrov, rozhodla MO ČRS Karviná povolit zavážení za dodržení těchto podmínek:

                                      lov s pomocí zavážení povolen od 16. 6. 2017 do 31. 8. 2017
                                      zavážení je povoleno pouze z hlavní hráze a to v úseku vyznačeném tabulemi
                                      ve výše uvedeném úseku je povolen pouze lov sumců na živou nebo mrtvou rybku
                                      při sebemenších problémech mezi lovícími rybáři a porušení nočního klidu bude vyvážení nástrah zakázáno
                                      lovící je povinen v nočních hodinách osvětlit při zavážení i loď
                                      povolené lovné techniky při lovu sumců: lov na trhací bójku, položená
                                      k zavážení nástrah je povoleno používat rybářkou loďku i loďku na dálkové ovládání
                                      rybář je povinen zavážet rovně před sebe a z krajního místa u přepadu ne blíže než 100 m od přilehlého levého břehu, k vyhledání místa může použit echolot
                                      zákaz používání jako bojky PET láhve a bójky z neopracovaného polystyrénu
                                      povoleno zdolávání zaseklé ryby z lodi
                                      mezi lovícími je povolena minimální vzdálenost 15 m. (pokud se nedohodnou jinak)
                                      při lovu nonstop samozřejmě platí pravidla pro lov 24. hod.

                                      Úspěšný lov přeje MO ČRS Karviná !

                                        Ndraveček - Profil | Čt 18.5.2017 7:50:28

                                        tomt5 >> ahoj,tak to je parádní model:-)),kde se hrabou všechny mustangy:-)))

                                          NStroft - Profil | St 17.5.2017 23:19:14

                                          ŠUKI >> V klidu:-) Všichni co bydlí pod soutokem z Lubinou, jsou z dolního konce!

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet