Ostrava a okolí

zdravim vsechny ostravaky ci kolegy rybare z nedalekeho okoli ...co takle se nedky nekde sejit pokecat a nahodit si...ci si tu jen napsat kdo co chytil atp.
Autor diskuse: Ciffik - Profil , 4.4.2007 všeobecné - ostatní
Moderátorem vybraný zápis - stále nahoře.

Ndaja - Profil | Čt 30.4.2026 13:58:07 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Peta byl rybar telem i dusi. Zkusenosti mel jako malokdo. Letos jsme planovali candaty ve Svedsku. Loni v cervenci jsme spolu nahaneli tresky v Norsku a Peta si to uzival jako vzdy kdyz byl na rybach. Peto budes nam chybet ...

    NOkuník - Profil | St 17.5.2017 22:17:35

    tomt5 >> Pěkně, také samodomo výroba, hlavně že to fachčí, to bude za chvilu aji v megafishu. Pěkné foto a ten tvůj stroj v pozadí. Dobře jedeš.

      Ntomt5 - Profil | St 17.5.2017 21:20:45

      Lubo >> Teleskopicke nebyly. Ale pan byl maximálně hrdy když jsem po nem požadoval foto jeho stojanu na ktety by byl kazdy dnesni kaprar hrdy.

        NLubo - Profil | St 17.5.2017 21:11:36

        tomt5 >> kdyby byly ty pruty teleskopické, tak je při skládání a cestě domů ani nemusel z toho stojanu sundávat. Složí do sebe, nechá ve stojanu a jede :-))

          NŠUKI - Profil | St 17.5.2017 20:37:43

          Stroft >> No zase tak dole nebydlím a nitěnku tam ještě nemám:-)))) Kvadr bydlí níže a ani Růžovka si zatím nestěžovala :-)!

            Ntomt5 - Profil | St 17.5.2017 20:22:44

            Lubo >> Měl to podchycené včetně zajištění.
            Perfecto !!! Borec kolem 80 tky ale dal si záležet :)

              Ntomt5 - Profil | St 17.5.2017 20:19:02

              Lubo >> Jo potkal. Ta osoba byla na to hrdá že jsem o fotodokumentaci jeho zázraku žádal minimálně 6 x. :) Pak povolil a dal souhlas :)))))

                Npocatek - Profil | St 17.5.2017 20:17:43

                tomt5 >> to je fakt dobry.

                  NLubo - Profil | St 17.5.2017 20:12:18

                  tomt5 >> to jsi potkal při kontrole? Geniální nápad :-)))

                    Ntomt5 - Profil | St 17.5.2017 19:07:22

                    džigit >> jsem byl v pasti jak jsem k tomu došel 😃

                      Ndžigit - Profil | St 17.5.2017 18:53:57

                      tomt5 >> dobre udělatko :-)))

                        Ntomt5 - Profil | St 17.5.2017 18:41:59 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                        Model pro rok 2019 😅

                          Nzezi - Profil | St 17.5.2017 10:18:37

                          Zdarec pánové, dávám do prodeje navijáky Okuma PL865 za 2000 stáří cca 2,5 roku, plně funkční včetně namotane silonu. Už je nevyužiju koupil jsem si jiné. Kdyby jste měl někdo zájem a chtít je vidět není problém. Jinač pište sz

                            NStroft - Profil | Út 16.5.2017 21:16:34

                            ŠUKI >> nitěnky mate v trenkách, vy sumcobijci z dolního konca:-)

                              NStroft - Profil | Út 16.5.2017 21:13:38

                              Milan 66 >> Jo,jo na vábničku je velké spotřeba. Mám tak hustou trávu, že nachytat nelze:-(( Ps. už mám v Japonsku objednáno:-)

                                NLubo - Profil | Út 16.5.2017 20:32:48

                                ŠUKI >> sa fšecko půšťa. Teda krom jednoho 52cm, toho jsem si dneska odvezl sebou domů. Ale Dědek s Fouňou tam provádějí těžbu celý týden.

                                  NŠUKI - Profil | Út 16.5.2017 20:21:10

                                  Stroft >> Na hlisty neberou....zkus nitěnky :-)))

                                    NMilan 66 - Profil | Út 16.5.2017 20:13:52

                                    Stroft >> na sumca, co??? Delas dobre!!
                                    Ja ti je chytat nebudu. :-):-)

                                    Nebud lenoch.

                                      NStroft - Profil | Út 16.5.2017 20:11:50

                                      Chlapi, koupím větší množství "nočních" žížal. Pokud je tady nějaký zdatný lovec, těchto nočních hadů.Pošlete mi SZ. Díky

                                        NŠUKI - Profil | Út 16.5.2017 19:09:20

                                        Stroft >> Já letos rolničky používat nebudu,já budu chytat na cit nebo si špagát přivážu k palci na levé noze když budu chytat nonstop :-))) Jedno zařinčení a Okuník mě vyhmátne :-)

                                          NŠUKI - Profil | Út 16.5.2017 19:06:20

                                          Stroft >> Já jsem "naplavenina" a kapř 50+ ...vím že jsem ho předloni pustil když měl slabých 40 čísel a teď mi udělá velkou radost !!!!

                                            Červené karty: Dědek, IvoD., rampa, rampet