- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Pstruhařský seminář - co Vy na to?
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 19:34:47
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 19:22:36
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 19:14:05
NLubka - Profil | Út 13.2.2007 19:13:10
K otázce: určitě dobrá věc, podle mne je možná trvalá změna pouze při změně typu hospodaření na P vodách. Myslím, že by byl dobrý klubový systém s přesně danými pravidly. Ruku v ruce s tím změny právního systému a posílení pravomocí profesionální rybářské stráže. A myslím, že by i v Bílých Karpatech pstruzi přibývali.
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 19:12:34
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 19:12:33
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 19:07:45
Já vím,že to bez agregátu nejde,ale je je třeba lovit odborně a já tady jak přijdu do styku s funkcionáři nic odborného nevidím.A ty vlásečnice by asi fakt bylo lepší nechat žít přirozeně.
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 19:01:44
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 18:58:31
Místo aby jste si PANA Miky vážili,tak jeho práci a to velice záslužnou znevažujete.My tu žvatláme a on koná.A to má ještě bojovat s váma.
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 18:54:44
NPike - Profil | Út 13.2.2007 18:51:53
NDalibor - Profil | Út 13.2.2007 18:49:57
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 18:49:43
NDalibor - Profil | Út 13.2.2007 18:47:34
Ze mate v organizaci masare, kteri vyuzivaji lov generacky pro vlastni spotrebu a chovaji se v potoce jako hovada, je vas problem.Zrejme mate take nefunkcni kontrolni a revizni komisi a vubec tam mate asi neschopne lidi. ALE JE TO V LIDECH!!!!!! NE V POUZITEM ZPUSOBU LOVU GENERACKY NEBO ODCHOVANE NASADY.
NCottus - Profil | Út 13.2.2007 18:37:11
A stejně jako libkos mám na agregát veškeré možné zkoušky,vzdělání-elektro, i zkušenosti(hospodář)...
Všechno toto je ale nanic pokud chybí vztah k přírodě....nebo si snad myslíte ,že Po do přírody nepatří?
Zkusme se tedy vrátit do debaty znovu : Vaše podněty- co dělat jinak.? těch,co chtějí nedělat nic - je nadbytek...
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 18:27:43
Nlibkos - Profil | Út 13.2.2007 18:21:09
Njindra - Profil | Út 13.2.2007 18:08:40
Nevím z jakého regionu máš zkušenosti,ale neznamená to,že můžeš paušalizovat.Moje zkušenost je naopak ta,že se do pramenitých toků život vrací,přes střevli,mřenku,vranku perlorodku atd, a to i přesto,že je na těchto tocích používán agregát.
NCottus - Profil | Út 13.2.2007 17:55:52
Jsou věci co by šli dělat lépe..a jsou věci,které jsou také jaké jsou(stav vody,četnost rybářů,či mírné zimy..)
Zkusme to co jde ,dělat lépe..bylo by sebeklamem tvrdit,že je to tak dobře - jak je..!
Já mám smutné zkušenosti, Vy možná optimističtější.. - tak se z nich vzájemně poučme..
Už podesáté říkám : "agregát není tím co rozvrátilo pstruhařství!" - ale jedním dechem dodávám: "že je to nástroj,jak tohoto rozvratu dosáhnout - a to ne jediný."!
Tvrdit(stilet): že v řece je život,protože jsou stále lidé ,kteří dělají!" - no jak kde, a jak co ...
Už jsem slyšel i větší ptákovinu "že nebýt(lidí) rybářů,tak nejsou ryby...a pročpak asi..
Musím trvat na tom ,že v pramenitých tocích,kde za posledních 40 let nepřibyla žádná stavba(ubylo50%obyv.),přesto je téměř zničen předchozí bohatý život...PROČ ASI ???
Kde to žije - všechna témata
ÚtNRybáři vs ochránci přirody 68
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNStaré Česke rybářské vybavení 394
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNKurz Teo Daška pro Otoše 305
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNÚprava chodu woblerů. 11
ÚtNCandát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti (Bleskovka) 40
ÚtNPovodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech (Bleskovka) 24
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNLabe fishing store 19
PoNNepromokavá bunda na boat a brození 66
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNPoradna: Sumcařina 2570
PoNZměna fungování SZ na MRKu - chcete Whatsapp styl místo "emailovych" SZ? 177
Co je nového - všeobecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic














