- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Násada potočáka , zarybňovací plán
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Nbrach - Profil | Čt 1.2.2007 6:33:57
To se samozřejmě teď nenosí a bohužel hlavně mladí chodí s nataženou rukou.
Tohle není povzdech, ale konstatování.
NRendy - Profil | St 31.1.2007 23:40:59
Bačus :tvoje zkušenosti a vědomosti bych potřeboval , děkuji za příspěvky do tohoto tématu , , je v nich mnoho dobrých informací jak pro mě , tak i pro ostatní ,když mi podstrčí kolowrata nic asi nepoznám , přiznám se , pro mě je to úplně nová informace , mám se toho hodně učit ,
odchov vlastní násady považuji taky jako nejlepší řešení . Nějaké ty potoky na odchov máme , nějaké ještě letos přibudou , plůdek dovezem,agregát máme,obsluhu taky,parta bláznů se pomalu rozrůstá , kontakt na tebe jsem si poznamenal , děkuji za nabídku pomoci, ozvu se s konkrétní věcí když bude potřeba
Dalibor : také děkuji .
V Karlových Varech se 3-4 března koná seminář muškařů , celkem zajímavá témata
-krize ve pstruhových revírech
-Bonita , určování
-problematika snášenlivosti druhů
-vztah mezi velikostí a počtem....atd
Budou se probírat i nové směrnice .
Jede někdo z přítomných ?
Jinak všem díky , klidně přispívejte k tématu dál.
Nemá chuť se někdo k nastíněným tématům semináže vyjádřit zde?
Nraduch - Profil | St 31.1.2007 22:36:37
NDalibor - Profil | St 31.1.2007 18:27:36
Mam informace ze mnozi hospodari MO o tomto ani nevi. Mnozi dokonce ani sami rybu neshani a cekaji az jim zavola hospodar ze svazu jestli maji zajistene nasady a v podstate jim tu rybu "vnuti" aby meli aspon neco.
Rikam to nerad ale za 5 let co se snazim do toho aktivne zapojit jsem zjistil ze bohuzel jedina moznost jak s tim neco skutecne udelat je zmenit to zevnitr.
Vim ze vsichni nemaji cas aktivne pracovat v terenu ale maji zase prostredky at financni, tak zarizeni nebo kontakty, ktere mohou vyuzit ku prospechu veci. A co je nejdulezitejsi muzou aktivne ovlivnit mysleni lidi vlastnim prikladem a postupne z toho vytvorit "klubovou" zalezitost. A vzaveru muze dojit k tomu ze to rozbiti svazu na atomy bude uz jen malinkaty krucek a mozna nebude potreba.Hlavne mne neukamenujte.
Klidne podam na terase Anity blizsi info :-) edit za chyby se omlouvam mam horecku coz ale na obsahu nic nemeni :-)
Njindra - Profil | St 31.1.2007 16:45:12
NMiloš_Dia | St 31.1.2007 16:41:48
to je fakt, rybu dělat nemusíš. Ale můžeš jí koupit. Třeba někde jinde než u US. Ledaže by ti to US nechtěl umožnit....
Njindra - Profil | St 31.1.2007 16:40:29
Nxycht - Profil | St 31.1.2007 16:31:49
Nxycht - Profil | St 31.1.2007 16:30:24
Njindra - Profil | St 31.1.2007 16:28:50
Ndrozďák - Profil | St 31.1.2007 16:01:27
Pyzda to odkryl v celý nahotě. V pěti větách odhaleno tajemství. Navíc odpovídá na spoustu dalších otázek. Kapr je dogma nejenom proto, že většina rybářů to tak chce, ale taky protože svazu to nadmíru vyhovuje, tak vše velmi umně podřizuje majoritě a ještě se tváří, že je k tomu donucen... :-)
Klasická cesta nejmenšího odporu. Zbývá jen dokázat, že tímto přístupem na cucky trhá své vlastní stanovy:-)
NPyzda | St 31.1.2007 15:17:08
NMiloš_Dia | St 31.1.2007 15:13:21
na jednání s elektroteroristou je prý nejlepší dostatek oranžové plastelíny..
xycht:
no to se ani neptej, kde jsem na přišel...
Nxycht - Profil | St 31.1.2007 14:30:25
Pstruh obecný
1 cm 8-11 cm 0,40 Kč
1 kus 12-15 cm 6,50 Kč
1 kus 16-18 cm 8,00 Kč
1 kus 19-21 cm 9,00 Kč
1 kus nad 22 cm 10,00 Kč
Z jakýho zdroje jsi čerpal? Já jen, že je to podstatně míň než ty čísla co se tu teď objevují....Přiznám se, že v tý době jsem těm tvým číslům uvěřil, ale začínám trošku pochybovat. Nebyl to doufám úmysl? viz. www.czechfly.com
NBačus - Profil | St 31.1.2007 14:21:29
ad drozďák: jak moc je el. energie z MVE, ekologická o tom ať si udělá obrázek každéj sám když vidí koryto bez vody, a jednání s eletrárníkama? to chce fakt silný nervy a žaludek
ale dnes jsou zanešený i původně meandující koryta potoků, jenom naivka si může myslet že mu pomůžou ekologická sdružení a agentura přírody, ty se při jednání poserou první, když se jich někdo zeptá kdo mu to uhradí když to udělá podle nich
ad brach: to jste stejně jste dobrý, prostě je to příroda
Myslíte si někdo že 250 kč/1000 ks Po je odpovídající?
Kde to žije - muškaření
PoNO muškách, umělých 34433
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














