- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Násada potočáka , zarybňovací plán
Vážení kolegové , potřeboval bych radu , kde sehnat násadu potočáka pro splnění zarybňovacího plánu , je to takový problém jako všichni tvrdí ?
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
Autor diskuse: Rendy - Profil , 29.1.2007 muškaření - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NRendy - Profil | Út 30.1.2007 18:35:24
Za chvíli se jdu za tečkovaný prát , jsem zvědav na argumenty protistrany ,
Cena za kus 25 cm 15 kč je myslím průměrná a v pohodě , pohybuje se tak , alespoň co jsem sondoval prodává se to tak normálně
mildas : kolik zhruba odhad by toho ročka mohlo být , oslovil jsem krajského hospodáře a také vyšel vstříc , teď jen uspět a nenechat se utlouct argumenty .
Jsám jsem na to zvědav .
Jinak všem zúčastněným díky
Rendy
Cena za kus 25 cm 15 kč je myslím průměrná a v pohodě , pohybuje se tak , alespoň co jsem sondoval prodává se to tak normálně
mildas : kolik zhruba odhad by toho ročka mohlo být , oslovil jsem krajského hospodáře a také vyšel vstříc , teď jen uspět a nenechat se utlouct argumenty .
Jsám jsem na to zvědav .
Jinak všem zúčastněným díky
Rendy
Nmildas - Profil | Út 30.1.2007 16:01:42
Rendy: pred chvili jsem mluvil s Martinem Pibilem. Zjara bude rocek potocaka. Cena 0,60 kc za cm. Jsem zvedavy, jak se ta cena bude Vasi MO libit. Tady je zakopan pes a ne na zahrade u Kohoutovych.
NRendy - Profil | Po 29.1.2007 21:55:50
Všem děkuji , zkusím se spojit s krajským hospodářem to dobrá rada a budu moudřejší , kdyby někdo s přítomných měl konkrétní nabídku prodeje dejte mi vědět na můj e-mail.
Chtěl bych vyzvat všechny kterým muška přirostla k srdci a není jim lhostejné zarybnění revíru aby se pokusili angažovat v MO a snažili se o to aby se ryby do revíru dostaly alespoň v tom počtu co přikazuje zarybňovací plán . Chce to věnovat trochu času , neodmítat práci ve výboru , stát si za svým , peníze za brigády a část peněz z prodeje povolenek je určená na nákup ryb , peníze by byly , jen není chuť těch co o financích rozhodují je dávat do pstruhových revírů . Čím nás bude víc na postech těch co rozhodují , tím bude líp a třeba se za několik let nám podaří že zase budou v řekách a potocích pěkné ryby co potěší.
Sám jsem několikrát nabídku do výboru dostal a odmítl jelikož jsem si myslel že nic nedokážu ovlivnit ,teď vím že jsem dělal chybu , chce to přesvědčit ostatní kolegy , navrhnout je a jak bude víc rukou a hlasů je vyhráno .
Zatím se ruce zvedají pro kapry .
Bude to stát nějaký ten čas , ale odměnou by měly být pěkné chvíle strávené na dobře zarybněném revíru .
Pojďe do toho .
Chtěl bych vyzvat všechny kterým muška přirostla k srdci a není jim lhostejné zarybnění revíru aby se pokusili angažovat v MO a snažili se o to aby se ryby do revíru dostaly alespoň v tom počtu co přikazuje zarybňovací plán . Chce to věnovat trochu času , neodmítat práci ve výboru , stát si za svým , peníze za brigády a část peněz z prodeje povolenek je určená na nákup ryb , peníze by byly , jen není chuť těch co o financích rozhodují je dávat do pstruhových revírů . Čím nás bude víc na postech těch co rozhodují , tím bude líp a třeba se za několik let nám podaří že zase budou v řekách a potocích pěkné ryby co potěší.
Sám jsem několikrát nabídku do výboru dostal a odmítl jelikož jsem si myslel že nic nedokážu ovlivnit ,teď vím že jsem dělal chybu , chce to přesvědčit ostatní kolegy , navrhnout je a jak bude víc rukou a hlasů je vyhráno .
Zatím se ruce zvedají pro kapry .
Bude to stát nějaký ten čas , ale odměnou by měly být pěkné chvíle strávené na dobře zarybněném revíru .
Pojďe do toho .
Nthymallus - Profil | Po 29.1.2007 19:23:54
brnkni panu Pibilovi z Ledce, jezdil jsem k nemu na praxi, mel by byt schopen potocaka senat. mob.: 602217674
NPyzda | Po 29.1.2007 14:14:52
Projekt potkan (pro neznalé) vymislel Pyzda nikoliv Pizda a týká se pouštěním velkých kaprů nad 45 cm......... dle instrukce 02351 svazu poctivých kapronohsledů vydané kaprokrálem ...
NPyzda | Po 29.1.2007 14:01:14
brach: je dost MP tekoucích revírů, které naplňují statut P vod, dle studie odborníků. Je ale žádoucí, aby se na těchto revírech provozoval P revír a omezovaly se původní ryby, které P revír označuje za nežádoucí? Navíc násady lososovitých ryb jsou v hlubokém deficitu. V tomto stavu se rekrutují "anarchisté" kteří chtějí svaz "znásilňovat" viz projekt "potkan", jen na základě svých choutek.
NPyzda | Po 29.1.2007 13:52:18
MD : proto "kraj" netlačí na změnu zaryb. plánů a to nejen v případě PO. Na druhou stranu, jak může "kraj" vědět, jaký je opradový stav "jeho" revírů? Myslíš, že z MO dostane "správné" info?
Nbrach - Profil | Po 29.1.2007 13:20:52
Zavolej na váš Územní svaz a chtěj technika (hospodáře) a na něm vysvětlení, jestli vůbec vaše MO objednává pstruha obecného (potočního).
Ale nechápu tvou větu: "jinak půjdou všechny peníze na kapry".
Obsádku do revírů dává kraj a vy nic neplatíte.
Ale nechápu tvou větu: "jinak půjdou všechny peníze na kapry".
Obsádku do revírů dává kraj a vy nic neplatíte.
Nmikiw | Po 29.1.2007 10:20:37
cau potočáka pěstuje naše organizace. zkus kontaktovat někoho od nás určitě ti poradí pokud ti to rovnou neprodají...
http://www.crsmoturnov.unas.cz/
http://www.crsmoturnov.unas.cz/
Nokluka | Po 29.1.2007 7:55:10
Ahoj , můžeš taky vyskoušet Semily ,
telefon je 604509919 p. Řehák . Vím že tam dělajů velmi dobrů násadu potočáka . Hodně úspěchů .
telefon je 604509919 p. Řehák . Vím že tam dělajů velmi dobrů násadu potočáka . Hodně úspěchů .
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
19:43NO muškách, umělých 34432
NeNPolsko, okolí Dunajce 5
PáNPovídání JEN o vázání a muškách 22019
PoNPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Akční nabídky
Prologic Boty Bank Bound Trek MH Camo | SLEVA 44%Za 1.199 Kč
Podšívka ze síťoviny. Bota je zesílena v oblasti paty a špičky pro větší výdrž. Protiskluzná gumová podrážka z EVA materiálu. Vyjímatelná vnitřní vložka. Velikosti 42 - 47. Akce pouze do vyprodání zásob.
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.














