- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Násada potočáka , zarybňovací plán
Vážení kolegové , potřeboval bych radu , kde sehnat násadu potočáka pro splnění zarybňovacího plánu , je to takový problém jako všichni tvrdí ?
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
Autor diskuse: Rendy - Profil , 29.1.2007 muškaření - RŘ, MO, svazy
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NPyzda | Pá 9.2.2007 16:14:51
Dodlinka : Otava 6 neexistuje. Zřejmě to je chráněné pásmo, nebo jiná zájmová oblast, nelze tam lovit ryby nikým. Např. Chrudimka v Pekle, je také chráněné pásmo a ryby tam chytat také nejde. A že by vodní tok byl ve vlastnictví soukromé osoby ?
NDodlinka - Profil | Pá 9.2.2007 15:55:17
LSD: No právě. Přitom to byla líheň se zásobárnou generačních ryb hned za plotem.Nemáš nějaké informace co se tam děje teď?
NLSD | Pá 9.2.2007 15:47:02
Dodlinka:
několik let jsem tam jezdil. Bylo tam pěkně, až na tu silnici hned vedle.
Ale abychom neodbočili od otázky, ty sádky v Bečově, kde byla snad i líheň už taky nefungují
několik let jsem tam jezdil. Bylo tam pěkně, až na tu silnici hned vedle.
Ale abychom neodbočili od otázky, ty sádky v Bečově, kde byla snad i líheň už taky nefungují
NDodlinka - Profil | Pá 9.2.2007 15:41:57
LSD: To bylo jenom dole nad přehradou. Od Cihelen nahoru to byla krásná řeka. V roce 1998 jsem jednou chytal nahoře nad Bečovem u sádek. Pozval mně tam známý z těch sádek. Připadal jsem si jak v jiném světě. Na suchou mouchu (chrostíka) ryby 30 - 45 skoro na každý hod. I lipani. A to byl červenec.
NLSD | Pá 9.2.2007 15:36:49
Dodlinka
Pavle, tu Teplou ještě před krachem Mariánek vybrali domrtě dělníci, co tam budovali golfové hřiště u Cihelen pod tím zámkem.
Jestli to tam znáš
Pavle, tu Teplou ještě před krachem Mariánek vybrali domrtě dělníci, co tam budovali golfové hřiště u Cihelen pod tím zámkem.
Jestli to tam znáš
NDodlinka - Profil | Pá 9.2.2007 15:31:01
Pyzda: Otava 6 kdysi revír ČRS s veeelmi VIP povolenkami, dnes údajně v nějakém vlastnictví jistého jednatele ČRS. Krásná voda bez ryb. Bylo by dost zájemců, kteří by z toho byli schopni udělat sice soukromý, ale špičkový revír. Leč za současného stavu monopolu ČRS to není v podstatě možné. Teplá byla dřív P revír. Pak ve vlastnictví Rybářství Mariánské Lázně. Byla to chovná voda se spoustou potočáků a lipanů. Dnes nevím, ale slyšel jsem, že po krachu Rybářství M.L. voda bez ryb.
Nxycht - Profil | Pá 9.2.2007 15:17:55
Pyzda: Ač s Milošem někdy nesouhlasím, tak to co napsal je prostě realita - taky jsem nevěřil...smiř se s tím :-)
Ndrozďák - Profil | Pá 9.2.2007 15:07:41
Pyzda: hrubě si MD nepochopil. Přečti si to ještě jednou a pořádně.
K té první části. Běž a pokus se získat TEKOUCÍ P REVÍR jako, ať už řadový člen nebo nedejbože soukromá neangažovaná osoba. Ňemáš šanci.
A pochop už konečně, že je diametrálně odlišný rozdíl mezi možnostmi získat návesní rybník a tekoucí P vodu. Ale zase se zopakuji - večer ti ukážu, že i ta druhá varianta je možná. Podívej se pak pořádně pod pokličku, abys zjistil proč.
Dál končím. Mám ještě práci, sorry.
K té první části. Běž a pokus se získat TEKOUCÍ P REVÍR jako, ať už řadový člen nebo nedejbože soukromá neangažovaná osoba. Ňemáš šanci.
A pochop už konečně, že je diametrálně odlišný rozdíl mezi možnostmi získat návesní rybník a tekoucí P vodu. Ale zase se zopakuji - večer ti ukážu, že i ta druhá varianta je možná. Podívej se pak pořádně pod pokličku, abys zjistil proč.
Dál končím. Mám ještě práci, sorry.
NPyzda | Pá 9.2.2007 13:58:57
drozďák : budu rád, ale nejsou to náhodou jen noví uživatelé mimo svaz, kteří získali revíry, které dosavadní uživatel nezvládal? To není privatizace, ale zcela zákonitý process. Jen velmi těžko jsem pochopil, možná ne, příměr MD "k privatizaci" kterou označil jako povinné členství rybáře v nějakém svazu a to je hovadina.
Ndrozďák - Profil | Pá 9.2.2007 13:45:44
Pyzda: "Miloš Dia : divestice - zbavení se zbytného majetku a prostředků, žádný prodej, převod mimo RMV jsem dosud nezaznamenal" - to, že si nezaznamenal, neznamená, že to neexistuje.
"Pokud pro změnu nemeleš účelové blbiny ty, prozraď nám, co jsou o krok zpět, které že to jsou ty privatizované revíry... "
Direkt a přímý útok na kterém sis pouze nabil držku. Večer ti sem hodím seznam organizací, o kterých PROKAZATELNĚ vím, že jsou soukromými subjekty. Žádné RMV. A představ si, že podnikají i na P tekoucích vodách. Pak že to nepůjde. jde to, ale jak pro koho.....
Jestli chceš něco investigovat, můžeš začít zde.
"Pokud pro změnu nemeleš účelové blbiny ty, prozraď nám, co jsou o krok zpět, které že to jsou ty privatizované revíry... "
Direkt a přímý útok na kterém sis pouze nabil držku. Večer ti sem hodím seznam organizací, o kterých PROKAZATELNĚ vím, že jsou soukromými subjekty. Žádné RMV. A představ si, že podnikají i na P tekoucích vodách. Pak že to nepůjde. jde to, ale jak pro koho.....
Jestli chceš něco investigovat, můžeš začít zde.
NPyzda | Pá 9.2.2007 12:23:49
Dodlinka : až tam mé oko nedohlédne, prosím přibliž mi detaily, fakt bych se rád dozvěděl více, pokud ti nezpůsobím ztrátu času, jako vůdci.
NPyzda | Pá 9.2.2007 12:21:36
Miloš Dia: to jsem nedomyslel, promiň velmi, velmi se ti omlouvám, že jsi se mnou ztratil tolik času a promrhdal ho. Co důležitějších a větších věcí jsi mohl dokázat. Promiň mě nehodnému ó velký pašo.
NDodlinka - Profil | Pá 9.2.2007 12:14:01
Pyzda: Co třeba Otava 6? Teplá nad přehradou Březová?.... Leč to není ta privatizace kterou bych chtěl.
Ndrozďák - Profil | Pá 9.2.2007 12:12:39
Pyzda: zkus trochu rozevřít svůj úhel pohledu. Mám pocit, že si na to dostatečně inteligentní. Náznaky ironie v tomto komentu nehledej.
NPyzda | Pá 9.2.2007 11:33:21
Miloš Dia : divestice - zbavení se zbytného majetku a prostředků, žádný prodej, převod mimo RMV jsem dosud nezaznamenal, což neznamená, že se nemusí chystat. Je privatizace a privatizace. Pro levičáky je privatizací vše, co nelze řídit státními orgány. Pokud pro změnu nemeleš účelové blbiny ty, prozraď nám, co jsou o krok zpět, které že to jsou ty privatizované revíry...
NMiloš_Dia | Pá 9.2.2007 11:22:32
Pyzda:
add divestice - bohužel, tohle slovo asi neznám :-(
add RMV - o těch řeč není
add levicové strašení - bez komentáře
add privatizace nemocnic - netuším, jestli se do nemocnice dá nasadit potočák
Totaly : zase meleš kokotiny
add divestice - bohužel, tohle slovo asi neznám :-(
add RMV - o těch řeč není
add levicové strašení - bez komentáře
add privatizace nemocnic - netuším, jestli se do nemocnice dá nasadit potočák
Totaly : zase meleš kokotiny
NPyzda | Pá 9.2.2007 11:14:43
Miloš Dia : To, jestli považuješ divestice RMV do jiných rukou než svazu, je normální, to za privatizaci nepovažuji. Pokud by jsi byl levicového smýšlení a chtěl strašit, jistě by jsi přirovnal privatizaci nemocnic k privatizaci revírů obchodními společnostmi-MO a ÚS. To ale zcela jistě nemáš na mysli....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - muškaření
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.











