- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Násada potočáka , zarybňovací plán
Prý potočák není , neporadil by někdo ? Potřebuji argument na úterní schůzi , jinak zase půjdou všechny peníze na kapry a do pstruhovky se dá z bídou půlka plánu jen aby se jako něco dalo . Nelíbí se mi to chtěl bych něco pro to udělat.
Všem díky ,
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
1x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NMiloš_Dia | Pá 9.2.2007 9:21:06
Ta "vaše tvoje" "privatizace" už u několika revírů proběhla, aniž by to členové Svazu vůbec pořádně zabrali.
A další echt privatizace se připravuje. Zevnitř Svazu...Akorát to svazové servilní mlčící většině stále jaksi nedocvaklo...
O to větší to pak pro ní bude řacha.
Nicméně, pokud si necelých 300 tisíc lidí dělá nárok na téměř všechny rybářské revíry v tomhle státě a přístup k nim podmiňuje vstupem do jakési organizace, pak to vnímám jako skrytou privatizaci zase já.
Takže ti, co varují před strašidlem privatizace, vlastně už součástí jiné privatizace vlastně jsou...
NRoyale with Cheese - Profil | Pá 9.2.2007 9:08:06
BTW, k těm drobtům od velký hostiny: " Když s Tabákím se bratříš a hyenu zveš k večeři, to Džakalům, těm darmožroutům, rovnou vyhlaš příměří ! "
Měj se , jdu spát.
Nmildas - Profil | Pá 9.2.2007 7:36:12
NMilan B. (MB) - Profil | Pá 9.2.2007 7:17:17
NRoyale with Cheese - Profil | Pá 9.2.2007 0:11:44
NRendy - Profil | Čt 8.2.2007 23:57:00
Připravit rybám patřičné podmínky ,
máknout na vlastním odchovu , zarybnit ,posílit ochranu ,pak bude kde chytat a bude dobře.
Bez práce to nepůjde.Chybí agitace , informovanost,,chuť něco změnit.
Přesvědčit ostatní a začít něco dělat , to je myslím cesta k úspěchu .
Nxycht - Profil | Čt 8.2.2007 22:12:35
Nmildas - Profil | Čt 8.2.2007 22:07:14
Nxycht - Profil | Čt 8.2.2007 21:59:44
NRoyale with Cheese - Profil | Čt 8.2.2007 21:47:45
NJan Miko - Profil | Čt 8.2.2007 21:44:08
Ndrozďák - Profil | Čt 8.2.2007 21:42:45
Nmildas - Profil | Čt 8.2.2007 21:23:19
Ndrozďák - Profil | Čt 8.2.2007 21:06:36
Není rychlokvaška, jako rychlokvaška.....
S tou druhou půlkou nezbývá než souhlasit.
NPike | Čt 8.2.2007 21:00:12
Nmildas - Profil | Čt 8.2.2007 20:46:40
NJan Miko - Profil | Čt 8.2.2007 20:32:13
Nejsem zastánce myslivců, ale v něčem jsou asi rozumější, např. "chovný kus", a my stále -co je kvalitní patří na pekáč...a to v návaznosti na klasické lidské vlasnosti má katastrof. scénář.......
Takže CS voda - NE! A co dál...?
NPike | Čt 8.2.2007 20:23:34
Nmildas - Profil | Čt 8.2.2007 19:32:13
NPyzda | Čt 8.2.2007 19:08:25
Kde to žije - muškaření
ÚtNPolsko, okolí Dunajce 6
ÚtNPovídání JEN o vázání a muškách 22020
PoNO muškách, umělých 34433
. . . NPoradna: Muškaření 3850
. . . NGalerie muškařských navijáků 602
. . . NKdo více škodí pstruhové vodě?? Muškaří nebo Vláčkaří?? 153
. . . NBambusák a vyroba 797
. . . NKúp si svojho kormorána 2007
. . . NMuška splávek - Dry dropper rig 22
. . . NGastronomicky koutek pro lopaty a nemehla 53132
. . . NMuškaři a bigbít 7854
. . . NMuskareni v Gronsku 2
. . . Nrevír Hořima 68
. . . NMuškaření začátečnické vybavení 39
. . . NMuškaření v západní Austrálii (Video) 9
Co je nového - muškaření + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - muškaření
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Doporučujeme e-shop
PÁRYSŮV RYBÁŘSKÝ RÁJ
Rybářské potřeby pro všechny, kteří propadli kouzlu rybařiny. Díky unikátnímu věrnostnímu systému nakupujete neustále se...









