Koblov

Chceme se tam vypravit koncem dubna nebo v puli cervna. Mate od tam zkusenost s lovem kapru ? Poslete i FOTO. DIK
Autor diskuse: Blondak - Profil , 28.1.2007 kaprařina - revíry, cestování

NKanis - Profil | Ne 19.4.2009 18:04:30

Jak to jde ne koblove?

    NKanis - Profil | Pá 17.4.2009 19:27:22

    Jak to jde na koblove v cervnu a konkretne na chatce c.5

      NKanis - Profil | Ne 12.4.2009 9:14:40

      Nemate nekdo fotky chatky c.5 a informaci jak se odtama chyta?

        NKanis - Profil | Pá 10.4.2009 18:51:06

        Caut chci se zeptat jake boilii mam pouzit pod hacek chystam se na Koblov v polovine cervna tak buch chtel pobrat nejake informace a co se tyce krmeni tak bych byl vdecny za kazdou radu.Diky moc

          Ndosec - Profil | Pá 10.4.2009 18:08:38

          byl jste už někdo letos na Koblově?

            NKurka - Profil | Čt 31.7.2008 8:05:44

            Přidávám se k m.koukal1...jak Vám to tam ted v těchto parných měsících funguje?Díky

              Nm.koukal1 - Profil | Ne 27.7.2008 20:59:28

              Nevrátil se teď někdo z koblova?Docela by mně zajímalo jak to tam teď jde.

                NSopťajs - Profil | Ne 1.6.2008 22:31:58

                kaštan01: ještě odečti od váhy podložku a bude to ok:-)

                  Nkaštan01 - Profil | Ne 1.6.2008 21:37:32

                  oprava 84/16kg sory

                    Nkaštan01 - Profil | Ne 1.6.2008 21:35:49

                    Jak píšou kluci kapři ve tření,ale na tu bídu jsme ve dvou nachytali 62 kaprů,nej 64/16kg.Čekali jsme,že to půjde líp!!!!!!

                      Noskus - Profil | So 31.5.2008 15:52:40

                      Já se vrátil dnes .Nachytáno 64 kaprů nej 85/ 16kg.Moc to nešlo třeli se jak píše corbos.

                        Ncorbos - Profil | Pá 30.5.2008 17:15:52

                        Kapři neberou,právě se třou a hladina je bílá od květu vrby.Ukončili jsme to o 3 dny dříve,největší kapr 85cm,15kg.René je správný buldozer.....Byli jsme na chatce č.4

                          NSopťajs - Profil | St 28.5.2008 15:44:35

                          Gočik: né já tam teď nebyl, ani nemám zprávy:-)

                            NGočik - Profil | St 28.5.2008 15:30:56

                            jo tak dík : (

                              NSopťajs - Profil | St 28.5.2008 10:45:14

                              Je to tam dobrý, akorát ryby na piču:-))))

                                NForest 1 - Profil | St 28.5.2008 9:28:19

                                taky by me to zajimalo,jedem v sobotu

                                  NGočik - Profil | Út 27.5.2008 18:04:31

                                  nikdo??? hmmm

                                    NGočik - Profil | Po 26.5.2008 16:50:50

                                    tak jak to tam teď vypadá???

                                      NBlondak - Profil | Út 20.5.2008 17:11:14

                                      Malem bych zapomel chci touto cestou pozdravovat pana PECU!!!!!!!!!!! Bylo to dobry:-)

                                        Nhunter 1 - Profil | Ne 18.5.2008 15:26:23

                                        JARYK že jsi tam byl v loni v srpnu?