- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Koblov
Chceme se tam vypravit koncem dubna nebo v puli cervna. Mate od tam zkusenost s lovem kapru ? Poslete i FOTO. DIK
Autor diskuse: Blondak - Profil , 28.1.2007 kaprařina - revíry, cestování
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
18x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
NJARYK - Profil | Út 15.4.2008 16:15:16
já tam jedu 10.5. na chatu č.6.Už s těším.Kurka je to tam v poho,určitě si pěkně zachytáte.
NBlondak - Profil | Út 15.4.2008 15:55:00
rey -Dikes za ty fotky !
Radim 25 -Zdravim ale ono je to tezky kdo si chce zachytat tak at tam vklidu jede je to pekna voda a zalapat se da pekne..Ja osobne jedu 3.5 tak uvidime :-)
Radim 25 -Zdravim ale ono je to tezky kdo si chce zachytat tak at tam vklidu jede je to pekna voda a zalapat se da pekne..Ja osobne jedu 3.5 tak uvidime :-)
NRadim 25 - Profil | Út 15.4.2008 15:10:57
Jak už jsem psal,je to kaprodrom.Spousta kaprů na malé vodní ploše,doslova přetlak.Dále prostředí-myslíš,že ty boudy jsou tam legálně??Prostě já tenhle typ soukromých vod nemusím,jak už jsem psal nechytal bych tam, i když to mám z bydliště cca 8 km...
Ncarpson - Profil | Út 15.4.2008 14:14:07
Radim?kamaradi od kamose tam baji boudy 2 a vim,jak to je...renda je svuj,ale ta voda je pekna...
NKurka - Profil | Út 15.4.2008 14:13:41
Radim25 - to ti vadí to velký množství menších ryb?nebo že je snadné tam něco polapit?slyšel jsem že né každý měl onen úspěch o kterém se všude mluví ! řekni už konečně nějaký pořádný argument proč je to tam špatné ...Díky
NRadim 25 - Profil | Út 15.4.2008 13:35:18
Jsem z Ostravy,tak o tom celkem hodně vím..Já bych prostě na takové vodě nemohl chytat.Kamarádi tam mají boudu,tak vím o Koblovu toho dost.
NKurka - Profil | Út 15.4.2008 9:34:50
Tak bát se vůbec nebojím to bych nešel chytat nikam kdybych poslech každý příspěvek....vyrážíme v sobotu na celej týden tak sem pak dám fotky
Ncarpson - Profil | Út 15.4.2008 9:07:21
ja tam byl a znam mnohem horsi kaprodromy...neni to zdaleka tak hrozne,jak pise Radim...uvidis a neboj se toho
NKurka - Profil | Út 15.4.2008 8:51:47
Radim25-Ano něco takového jsem taky slyšel....ale stejně se tam chci podívat...jezdím dost na těžké vody kde se mi vždy nedaří tak si chci jet zlepšit chut a podívat se na vlastní oči jak vypadá kaprodrom.......Byl jsi tam už chytat ?nebo jen z doslechu ?
NRadim 25 - Profil | Út 15.4.2008 8:38:07
Krásná voda a klid??Je to prvotřídní kaprodrom,nevím jak někoho může těšit ulovený kapr na této vodě...Vypadá to tam jak v hornické kolonii 30 let minulého století-samá bouda...A majitel,to už nemá cenu dál psát,jedním slovem to vystihnu-SNÍLEK
NKurka - Profil | Út 15.4.2008 7:53:09
Jo a je lepší zavážet nebo stačí na odhoz ?místama to vypadá dost uzké
NKurka - Profil | Út 15.4.2008 7:52:29
rey-tak to ja fakt bomba.To jsi mě potěšil že nemusím vozit dřevo - zase kousek místa v autě.
15 kapru je na toto počasí dost slušný a na těch fotkách to vypadá taky dost dobře.Ještě jednou díkas
15 kapru je na toto počasí dost slušný a na těch fotkách to vypadá taky dost dobře.Ještě jednou díkas
Nrey - Profil | Po 14.4.2008 16:12:45
Kurka - tak jsem slyšel od kluků že jim to bralo jen do 23 hod a potom už nic nepřišlo ale byli tak teprvé druhý den.a topení je dřevem kterého je kolem dosti a dosti tak to se nemusíš bát.a přes den jim to bralo hodně si myslím že ve dvou za den chytit 15 kaprů a myslím že nejmenší mně kolem 6 kg myslím že to je dobrá rybačka.Krásná voda a klid je to tam super.
NKurka - Profil | Po 14.4.2008 13:24:56
Super moc díky,jen otázečka navíc jdou i v noci nebo jen ráno a odpoledne?jak je to s topením v chatce ?vzít dřevo nebo uhlí ?sory jestli blbej dotaz ale užitečnej
Čtenáři této diskuse také sledují
NÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)...8060
NTěrlická přehrada - aktuálně !!!!14629
NŠtěrkovna Hlučín1013
NDolní Benešov1703
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54936
NBohumínská Odra a kapři116
NZavěšení člunu ke stropu36
NJak na odlévání olova?856
NCcMoore a vše kolem něj3769
NKrátkodobá kaprařina x9945
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...

















