- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Bystřice Pernštejnská 2 - Domanák
Jezdíte někdo na tento krásný revír, chystáte se sem někdo na zahájenou?
Autor diskuse: scopi - Profil , 15.6.2007 kaprařina - revíry, cestování
Jáké místa na této vodě nejraději navštěvujete (a s největšími úspěchy)?
A) nejzažší část přítoku15%
B) rozšířený přítok 18%
C) hranice mezi větší hloubkou a mělčinou (cca 50- 100 metrů za bójemi směrem k přítoku) 23%
D) kolem bójí17%
E) na hloubce u hráze a v její blízkosti27%
Od 8.4.2008 hlasovalo 60 čtenářů.
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
25x v oblíbených a 24x v ignorovaných.
NMartin M. - Profil | So 22.3.2008 18:22:09
Myslel jsem, ze se tam stanovat nikde nesmi, je tam neco noveho? V soupisu reviru je poznamka, ze tam je "rekreacni statut", ale nevim, co si pod tim predstavit.
ND.O.K. - Profil | So 22.3.2008 16:27:02
Domanák je jedna z nejhezčích vod co jsem poznal, ale je strašně těžká. Byl sem tam týden pod stanem a na boili jeden zaběr. Jinak na feder sme si zachytali pekně. Nějvětší ryby výpravy (50, 47) veliké zklamání čekaly jsme mnohem více. Jeste sem nedodal vypravily sme se na kapry. Jinak mužu doporučit, k¨do si chce odpočnout jeďte na Domaňák.
NDoktor R - Profil | So 22.3.2008 10:10:35
tench: To se to tam tak zlepšilo s línama ,že o tom píšeš jako o víznamné rybě v pátém pořadí co jmenuješ .Kdysi sim tam jezdil cíleně na líny ale pak to šlo hodně z kopce .
NMaco - Profil | So 22.3.2008 9:17:31
tench: díky za vyčerpávající odpověď.
Takhle nějak si představuvu spoluprácí mezi rybáři tady na MRKu!
Určitě se tam v nejbližší době vypravím, teda pokud to počasí dovolí :O)
Takhle nějak si představuvu spoluprácí mezi rybáři tady na MRKu!
Určitě se tam v nejbližší době vypravím, teda pokud to počasí dovolí :O)
Ntench - Profil | So 22.3.2008 6:20:53
Maco: Na Domaníně je asi nejhojněji zastoupen z kaprovitých ryb cejn (25 - 50 cm), dále kapr (bohužel v menších rozměrech, ale velcí tu také sou, nejčastěji lovená délka 35 - 50 cm, občas se splete i přes 50 či přes 60), AMUR (touto rybou je nádrž typická a zhruba před 5ti lety se tu běžně denně chytali. Dnes je jich tu pořád velké množství, ale přesvědčit ho k záběru opravdu není jednoduché), lín (chytnout se dá hlavně v zátokách, nebo blíže přítoku, zhruba 25 - 40 cm), Na hlidině je možno s velkými amury pozorovat i tolstolobiky, ale abych pravdu řekl, ještě jsem ojeho chycení tady nic neslyšel . Z dravých ryb je to především Okoun (na přívlač s velmi malými nástrahami či na červa se jich tu dá nachytat opravdu mnoho, cca 10 - 30 cm), štika (je tu hodně malých štik, ale větší a velké o sobě také dají nezřídka vědět), candát (je jednou z ryb, za kterou se sem opravdu hodně jezdilo, ale v poslední době jsem tu mírového candáta nechytil ani neviděl), Dále jsou tu sumci, bolen (před pár lety se jich tu dalo nachytat opravdu mnoho, ted už je to s nimi skromější).
NMaco - Profil | So 22.3.2008 0:55:54
Prosím o radu:
chci jet chytat na Domanínskou n. a zajímalo by ně, jaká je nejhojnější obsádka v téhle vodě.
Jaké spektrum ryb se tam nejvíce chytá?
Díky za odpovědi!
chci jet chytat na Domanínskou n. a zajímalo by ně, jaká je nejhojnější obsádka v téhle vodě.
Jaké spektrum ryb se tam nejvíce chytá?
Díky za odpovědi!
Ntench - Profil | Pá 21.3.2008 19:11:35
kapříky jsme tehdy dříve zjara chytali až úplně vzadu v zátoce, tam kde by je asi málokdo čekal.....
Nobrisek - Profil | Pá 21.3.2008 18:48:07
tench-já si tam jezdím hlavně lehnout do mechu...takovej mech nikde není :-)
Nobrisek - Profil | Pá 21.3.2008 18:45:08
Na tom fleku (tench můj lov) před 2járama sem ufídroval lopatu 61...ale tu svalovinu z jihu neměl:-)
Ntench - Profil | Pá 21.3.2008 18:42:50
myslím že na domaňák se jezdí hlavně za jinými rybami než za kapry....
Nobrisek - Profil | Pá 21.3.2008 18:39:10
tench: ty kedlubno:-) začni ty kapooony pouštět a jednou chytneš i přez 60 :-) Jinak moje slavná babička chytla na Dadákovišti před x járama štiku 90+ říkali ji Adéla :-)
Čtenáři této diskuse také sledují
NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse54929
NDalešice ??8160
NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery1636
NKrátkodobá kaprařina x9924
NLov z nafukovacího člunu1187
NCcMoore a vše kolem něj3769
NDomácí swinger - výroba624
NLexikon boilies komponentů901
NMikbaits boilie LiveriX307
NPENN TIDAL XT Long Cast - Naviják120
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
ÚtNKrátkodobá kaprařina x 9925
ÚtNATTs hlásiče a ATTx příposlech 544
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNFanclub značky Shimano 16391
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 2
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
SoNSoukromý revír i pro děti/začátečníky 17
SoNZavážecí lodičky boatman 11
Co je nového - kaprařina + obecné
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
StNBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
. . . NBleskovka: Kvalitu vody v lipenské přehradě podle studie ovlivňuje fosfor z rašelinišť
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
24.6.ddk carp cup giants fishing 2026...
24.6.Bigfish carp marathon Dešná JARO...
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme prodejnu
Rybářské potřeby JESETER
Karlovy Vary - Dvory, Kpt. Jaroše 198/17
















