Morava 13A Hulínské šterkoviště

Prosím o rady jak lovit zde nevím hlobku dna atd.za věškeré rady dík
Autor diskuse: judas.d - Profil , 12.6.2007 kaprařina - techniky lovu

kterej je lepší a nebo kam nejraději chodíte?

A) hulín šterk22%

B) hulín čista47%

C) šlajza9%

D) bagrád13%

E) medkvy rybníky9%

Od 14.3.2009 hlasovalo 171 čtenářů.

Sethy - Profil | Út 8.6.2010 19:00:21

Bacon >> já bych tam nejezdil, zítra má být ještě hůř jak dnes, nevím jak ty ale já sotva dorazil domů :-D btw. jestli tam budeš zkus vodu jestli už je plavatelna.

    majo8888 - Profil | Út 8.6.2010 18:56:56

    Bacon >> od hulina mam hodne veci a k lesu to je docela daleko

      Bacon - Profil | Út 8.6.2010 18:52:49

      Majo8888 >> majo8888 - 8.6.2010 18:50:19 >> Kam chceš jít od Hulína nebo od lesa?

        majo8888 - Profil | Út 8.6.2010 18:50:19

        Bacon >> to by bylo supr dik

          Bacon - Profil | Út 8.6.2010 18:44:07

          Majo8888 >> majo8888 - 8.6.2010 16:39:25 >> Tak zvedlý to bude pěkně .Jak byla ted ta velká voda prej od lesa udělali z pole odtok do Rusavy aby se to moc nerozlívalo.Jestli budu mít zítra čas skočím se tam kouknout a dal byc ti vědět:)

            majo8888 - Profil | Út 8.6.2010 16:39:25

            zdravim nevi nekdo jak to tam vypada? v patek se tam chystam az do nedele dik za info

              Tulo - Profil | St 19.5.2010 21:58:14

              judas.d >> ty jsi celý den nosil dvě igelitky?.))

                judas.d - Profil | St 19.5.2010 20:53:28

                fishmen17a >> Doporučuji tam zajet jestly máš dobrodružnou povahu,jinak ne já s tama v pátek mizel a nosil jsem věci celej den do auta

                  fishmen17a - Profil | St 19.5.2010 19:32:55

                  ciciN >> no to jo, tak do cervence

                    ciciN - Profil | St 19.5.2010 19:30:01

                    fishmen17a >> tam to este dlouho potrva...

                      fishmen17a - Profil | St 19.5.2010 19:24:00

                      ciciN >> si myslim, jed tam ted by bylo blaznovstvi ale taky i abstak :) snad uz dest ustane a Oskar vyleze.

                        ciciN - Profil | St 19.5.2010 19:20:15

                        fishmen17a >> byt tebou tam nejezdim, kamos tam byl a byl tam zapadly asi 3 dny nez se z tama dostal a fotky co mi posilal byly fakt huste

                          fishmen17a - Profil | St 19.5.2010 19:06:43

                          nejake nove info ? po tom desti vcil tam bude dobry tankodrom .)

                            Bacon - Profil | Út 20.4.2010 20:10:23

                            O výkendu sem byl od lesa a jet v teniskách se fakt nevyplatilo:D bahno jak svina nakou dobu to potrva než to vyschne .Od Hulína by to mělo byt v poho náký auta tam byli

                              fishmen17a - Profil | Út 20.4.2010 20:00:08

                              tak co , jaka tam je cesta?

                                ciciN - Profil | Út 20.4.2010 19:20:45

                                sumec.km >> pekna rybka, vaha byla jaka?

                                  sumec.km - Profil | Út 20.4.2010 19:19:06

                                  judas.d >> 80cm na boilis scopex

                                    judas.d - Profil | Pá 16.4.2010 6:55:58

                                    sumec.km >> Pěknej kapr kolik měl?

                                      mcarp007 - Profil | Ne 11.4.2010 12:28:44

                                      judas.d >> se přiznám a musím se pokárat že já eště ne :)))

                                        judas.d - Profil | Ne 11.4.2010 11:41:30

                                        Tak jse přiznejte kdo tam z vás už byl?