Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 16:04:42

Oskarek >> Velikonoce už budou na rybách....možná že i dřív když vydrží počasí

    Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 16:03:07

    Oskarek >> To jo no...no uvidíme jak to dopadne...

      NOskarek - Profil | Čt 18.3.2010 16:03:00

      jirkaas >> počitam chytačku tak na velikonoce.

        Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 16:02:23

        Včera bylo u kraje tak 10cm ledu, a rukou s tim nešlo hnout....dneska jsem to lehce propích klackem...takže to jde dolu!!!!

          NOskarek - Profil | Čt 18.3.2010 16:01:10

          jirkaas >> koupim si ji jestli se bude chitat u cesty.Jnak se tam budeš mlátit o pět fleku,a budeš rád že si někdy zarezervuješ flek.

            Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 15:54:16

            18.3.2010..........

              Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 15:49:56

              Oskarek >> Jo bude za 5000kč...já až dostanu konečně nějaký love tak jí asi koupim...

                NOskarek - Profil | Čt 18.3.2010 14:06:27

                jirkaas >> Čau a bude prodávat i roční povolenky.

                  Npikaču - Profil | Čt 18.3.2010 12:05:01

                  jirkaas >> ja už to mam koupene ,už mi přišli i kuličky od mikbaitu,tak že čekam až to povoli.ješte se těšim na vystavu do brna neco zbyliho nakoupim a je to vsechno .zatim čus.

                    Njirkaas - Profil | Čt 18.3.2010 11:28:00

                    pikaču >> Dneska odpol tam pojedu a už by to mohlo bejt zase o něco veselejší...jel bych taky hned...tak doufam že budu mít aspoň na tu povolenku na víkend než to roztaje....:-)

                      Npikaču - Profil | Čt 18.3.2010 6:29:04

                      jirkaas >> maš nejake foto?at se pokochame.

                        Npikaču - Profil | Čt 18.3.2010 6:28:12

                        jirkaas >> ty vado to by byla parada a hned na ně .....

                          Njirkaas - Profil | St 17.3.2010 20:14:09

                          pikaču >> Trochu už to povolilo, na ledě je asi tak 5cm vrstva břečky...jestli bude pořád takhle tak tomu dávam tejden a je to dole;-D

                            Npikaču - Profil | St 17.3.2010 19:44:46

                            jirkaas >> tak jak to vypada,?

                              NMH - Profil | Po 15.3.2010 18:57:56

                              karel-to už taky doufam!!!už se mi zase na všechnu moc velkou výbavu usazuje k..va prach!!!!!Navařeno,prachy připravený a furt nic!!!!Jestli povolí to chytání všude,že víš kam pojedem poprvé?!!

                                Nkadele - Profil | Po 15.3.2010 18:52:04

                                MH >> Snad už je to poslední křeč týhle zas..ný zimy

                                  NMH - Profil | Po 15.3.2010 18:35:56

                                  ahoj karel,hovno,dneska jsem si byl pro antybiotyka a ležim.Ale byl jsem do 5 v práci,takže nic moc.Doufam že se toho do víkendu zbavim,docela padá viď??!!!!!!!!!!!!

                                    Nkadele - Profil | Po 15.3.2010 18:33:29

                                    MH >> Ahoj Mirek!Už jsi živ a zdarov?Zkoušel jsem odlévat olova a výsledek je perfektní ta o veekendu můžem lejt ale né jak ty já myslím ty olova pa

                                      NJacky10 - Profil | Po 15.3.2010 18:23:40

                                      Lidi já už chci aby bylo 16.květná hergoot :D

                                        NMH - Profil | Po 15.3.2010 17:44:37

                                        tak to už tady bylo skoro tři roky jestli to počítam správně-povolení chytání a bivakování všude.Zase na druhou stranu by to bylo jedině dobře,jinak se to absolutně nemůže vyplatit provozovat,tudíž tam ještě cpát šupiny!!!Ale buďme při zemy,až to bude ofiko tak tomu uvěřim!!!!