Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | Po 15.3.2010 16:02:54

Tak jsem to byl zkontrolovat, mluvil jsem se šéfkou, ceny zůtanou stejný...po roztátí ledu,kterýho je tam teďka cca 35cm!!! by se mělo prej i zarybňovat...a do konce března by měla mít kladný vyjádření ohledně chytání a bivakování na příjezdový cestě...jinak tam teďka padá sníh,a fouká to jako prase...+2°C

    NMH - Profil | Ne 14.3.2010 20:09:01

    Vase zprava

      NMH - Profil | Ne 14.3.2010 20:08:39

      jinej výraz už po půlroční zimě nemám!!!!loni nás to namlsalo a letos to je hnus!!!!povolenky koupený!!!!už od 10.1.2010 a nic!!!na Sedlec teda ještě ne,přemýšlím jestli mám cenu kupovat ročku,když tam neni pořádně místo na chytání!!!uvidim co dostanu z majitelky první výpravu jak to tam je zabukované.Jestli vůbec bude šance se tam normálně dostat za 5.000,-!!!

        Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 20:04:47

        pikaču >> Hodily,ještě jsem to sice nedodělal uplně ale už je to pužitelny;-)

          Npikaču - Profil | Ne 14.3.2010 19:57:30

          MH >> no tak ,no tak co ty sproste slova !!!!!!!!!

            Npikaču - Profil | Ne 14.3.2010 19:56:31

            ja jdu zitra koupit povenku dvakrat,a Jirko hodili se ti ty hrazdy,už to maš hotove.

              NMH - Profil | Ne 14.3.2010 19:55:16

              zdar kamaráti,už aby to bylo.Už jsem myslel že buádem teď na rybách jako loni!!!!!!!!!!!ale hovno hovno,v Bochově sněží a funí!!!!!!!!!!kujva už aby to bylo!!!!!!!!!!

                NJacky10 - Profil | Ne 14.3.2010 19:47:20

                jirkaas >> Jo za si zatím jdu koupit normální celosvazovku zítra a na Sedlec až v květnu Už se těším týden v Květnu týden v červenci JUPÍÍÍÍÍÍ

                  Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 19:45:30

                  kadele >> Hele dá se koupit povolenka třeba na půl roku??

                    Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 19:42:17

                    kadele >> :DDjá musim kua koupit povolenku...ale nejsou pořád love...a ještě potřebuju motor a echo....

                      Nkadele - Profil | Ne 14.3.2010 19:01:18

                      Hurááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!Jdu balit tak čus.

                        Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 18:33:19

                        Oskarek >> To by bylo slušný...snad jim ty jejich odhady už konečně vyjdou...teďka prší,tak už by to mohlo povolit

                          NOskarek - Profil | Ne 14.3.2010 18:04:24

                          jirkaas >> Čau příští tejden hlásí osumnáct nad nulou.Tak uš to bude veselejší.

                            NJacky10 - Profil | Ne 14.3.2010 12:39:24

                            jirkaas >> Ta fotka vypadá asi nejlépe z těch co se tady za poslední týden oběvila

                              Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 12:15:30

                              Tak tam padá sníh s deštěm a je +1°C....

                                Njirkaas - Profil | Ne 14.3.2010 11:00:30

                                pikaču >> Tady to taje a včera tak nějak pršelo,ale okolo na kopcích je vidět že připad sníh...ještě jsem se tam nebyl podívat poněvadž jsem byl včera na pivě a je mi blbě:(ale po obědě tam mam v plánu zajet tak hodim info....ale mam strach že tam ještě připad sníh...

                                  Npikaču - Profil | So 13.3.2010 19:37:42

                                  tak co jirko taky už to taje ,jako u nas ?

                                    Njirkaas - Profil | Pá 12.3.2010 10:44:19

                                    Tak můžem dát brigádu a nějaý tam udělat...teď je to zase zamrzly na kost....

                                      Njirkaas - Profil | Pá 12.3.2010 10:43:10

                                      pikaču >> Předtim než to povolilo tak tam díry byly...

                                        Npikaču - Profil | Pá 12.3.2010 6:39:47

                                        jirkaas >> jirko dela tam taky nikdo diry do ledu ,aby měli ryby kyslik ?