Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Njirkaas - Profil | Čt 11.3.2010 22:23:34

Jacky10 >> Pořád mrzne...to je na pytel....

    NJacky10 - Profil | Čt 11.3.2010 21:59:07

    jirkaas >> Jujky to vypadá na dlouho co ??

      Njirkaas - Profil | Čt 11.3.2010 21:39:49

      ...

        Njirkaas - Profil | Čt 11.3.2010 21:39:03

        Z dneška....

          Njirkaas - Profil | Čt 11.3.2010 21:30:37

          Tak jsem dneska přestavoval stojan...docela paráda...teďka už se na tom nic ani nehne:-DDať už to rozmrzne kurňa....

            NJacky10 - Profil | Čt 11.3.2010 18:28:24

            jirkaas >> To jsou všude :D_).. i u nás

              Njirkaas - Profil | St 10.3.2010 20:27:52

              pikaču >> ještě ne,ty báby jsou tady na poště pomaly asi:-(

                Npikaču - Profil | St 10.3.2010 20:00:01

                jirkaas >> už ti to dorazilo.

                  Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 20:18:18

                  pikaču >> a o pár chudáků bezdomovců víc....a ryby budou mít větší hlad;-D

                    Npikaču - Profil | Út 9.3.2010 20:02:26

                    jirkaas >> a zmrzne par klištat a jine havěti.

                      Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 19:28:37

                      pikaču >> Aspoň trochu promrzne ta tráva...

                        Npikaču - Profil | Út 9.3.2010 18:50:39

                        jirkaas >> vydržime to .....

                          Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 18:09:06

                          Oskarek >> Takhle asi ne no....je na h..no to počasí

                            NOskarek - Profil | Út 9.3.2010 17:26:06

                            jirkaas >> Čau když na to koukam tak duben to jistí,dřiv to nehrozí.

                              Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 17:05:43

                              Vase zprava

                                Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 17:04:38

                                9.3.2010

                                  Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 15:38:13

                                  pikaču >> Jasne pane...tak musíš mít nastražený uši:-DD

                                    Npikaču - Profil | Út 9.3.2010 15:25:36

                                    jirkaas >> zitra by ti mel dojit ten baliček tak piskni až dojde.

                                      Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 14:14:49

                                      Teďka mi přišel katalog sportcarp...kde měl bejt nějakej kupon na slevu v brně...ale igelitovej obal byl roztrženej a kupon nikde...zm.di!!!:-D ty lidi už neví co by ukradly....:-DDD

                                        Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 14:11:27

                                        pikaču >> Tady je na sluníčku +24°C a ve stínu -2°C...tak to mě poser...:-DD