Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Npikaču - Profil | Út 9.3.2010 14:00:44

jirkaas >> tady je zima jako v rusku....

    Njirkaas - Profil | Út 9.3.2010 13:51:39

    Jestli to už nezačne rozmrzat tak to pujdu rozpustit!!!

      Njirkaas - Profil | Po 8.3.2010 14:52:18

      pikaču >> Ok..děkuju;-)

        Npikaču - Profil | Po 8.3.2010 12:23:41

        jirkaas >> dneska ti to posilam .:-)))))))) kk

          Njirkaas - Profil | Ne 7.3.2010 20:18:41

          Jacky10 >> Co bych za něj dal....

            Nkadele - Profil | Ne 7.3.2010 20:14:48

            Jacky10 >> Já jo !!!!!!!!!!!!!!!

              NJacky10 - Profil | Ne 7.3.2010 20:10:05

              jirkaas >> Přece by si nechtěl takové vedro :D

                Njirkaas - Profil | Ne 7.3.2010 15:05:45

                Kbyby to tak bylo ve stínu...:-))

                  Njirkaas - Profil | Ne 7.3.2010 13:46:18

                  7.3.2010 za tejden to asi nepujde...-4°C a 8cm čerstvýho sněhu:((

                    Njirkaas - Profil | Ne 7.3.2010 13:43:57

                    14.3.2009

                      Njirkaas - Profil | So 6.3.2010 11:23:01

                      Ládíku, tobě bere a ty se koupeš????:))tak to bude asi nářez:-))

                        Njirkaas - Profil | So 6.3.2010 10:47:43

                        Jedu se tam podívat:-D

                          Njirkaas - Profil | So 6.3.2010 10:46:23

                          pikaču >> To jo no...

                            Npikaču - Profil | So 6.3.2010 10:19:31

                            a vite kde to je ? je to v p.......

                              NMH - Profil | So 6.3.2010 7:47:50

                              tak už nám zase padá jak sviňa a mrzne!!!

                                Njirkaas - Profil | Pá 5.3.2010 21:45:07

                                Pořád mrzne kurňa....

                                  NMH - Profil | Čt 4.3.2010 18:41:21

                                  du bydlet,papa

                                    NMH - Profil | Čt 4.3.2010 18:38:17

                                    to už bude veterán voe!

                                      Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 18:29:04

                                      MH >> No a ještě budu muset došetřit 4999 éček a je můj!! Ale teď vážně to hrozí až tak příští rok na podzim.

                                        NMH - Profil | Čt 4.3.2010 18:22:28

                                        nekecej,už jsi objednal?si vykradl tu poštu tenhle tejden ve Varech?