Rybník Sedlec ...

Sháním info o rybníku Sedlec v severních Čechách

Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 18:18:39

MH >> Ale se mi ještě neozval !

    NMH - Profil | Čt 4.3.2010 18:09:14

    díky kamarát moj!!Jinak Láda bude kupovat baterku i nabíječku od Varty,kdyby jste jí ještě scháněly.

      Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 18:07:28

      MH >> Lukopren N 5541 tepelná odolnost do 320 stupňů

        NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:59:17

        karel,karel,a kterej jsi objednal?nemam cas to skoumat,moc práce!!

          NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:54:55

          spíš teda na hory jsem myslel!!ha ha

            NJacky10 - Profil | Čt 4.3.2010 17:53:58

            kadele >> U nás taky neni nejtepleji asi 2 stupně už by si ten mráz a sních mohl zbalit saky paky a táhnou do .....

              NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:53:28

              Jak loudile,bejvalej kamarát!!co jako na ryby nepojedem loudile nebo co????

                Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 17:52:27

                Jacky10 >> Ahoj Kubo tady sice ještě nepadá ale zima je tu jako v ruským filmu.

                  Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 17:50:29

                    NJacky10 - Profil | Čt 4.3.2010 17:36:43

                    kadele >> Budte rádi že vám tam nesněží tady pomalu poletuje bílý popel :D

                      NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:33:09

                      ich ty?maladěc!prosimtě napiš mi odkaz na ten tmel na formy,objednam ještě kilko.Mam toho docela dost v hlavě co bych chtěl urobiť za olova,

                        Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 17:28:59

                        MH >> Ich ja jo!

                          NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:25:55

                          Kája - jsi tu?

                            NMH - Profil | Čt 4.3.2010 17:25:20

                            Karel - minimálně.....!!!!doh...zlu!!!!!!

                              Nkadele - Profil | Čt 4.3.2010 17:18:07

                              jirkaas >> A je to zase v pr..li !Nejmíň na 14 dní

                                Njirkaas - Profil | Čt 4.3.2010 14:51:41

                                Jacky10 >> tvrdej jako svině...

                                  Nlubos666.p - Profil | Čt 4.3.2010 7:09:31

                                  Jacky10 >> Von ještě ztvrdne,bruste brusle:-)

                                    NJacky10 - Profil | Čt 4.3.2010 7:03:55

                                    jirkaas >> A co led už jde dolu nebo je furt tvrdej

                                      Njirkaas - Profil | St 3.3.2010 20:36:23

                                      K betonu...