- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
jaké boilí je dobré na krmení
Potřeboval bych poradit jakym boilím bych měl krmit jakou velikostí a jakou příchutí.Dekuju za každou radu
Autor diskuse: Kaprař Filas - , 2.9.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
12 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NKubbbbas - Profil | Po 4.9.2006 7:48:21
U boulí si musíš dávat pozor, aby jsi nepřekrmil. To co ti tady píšou chlapi je rozumné a suohlasím s nimi. Já osobně bych ti doporuručil na brzké jarní, nebo podzimní měsíce HALIBUT pelety, které se celkem rychle rozpouští (nariozdíl od většiny bojlí) a tak nedojde k překrmení na delší dobu. Když to náhodou přepálíš, tak druhý den je všechno jinak.
NTheBazina - Profil | Ne 3.9.2006 15:18:19
já si myslím že když se krmi decentně tak to ještě jde...ale i tak u bobkařů jsme devní lidí že pak kvůli nám neberou
NJiří 22 - Profil | Ne 3.9.2006 14:34:50
Souhlas s liborcarpem mně se také osvědčilo, že jsem krmil tím samým na co budu chytat a pokud to skloubíš se strategií opravdu se ryby naučí na jednu příchuť, které důvěřují. Zhruba celý týden naháži sestupně ( tak, že postupně ubírám, aby sami hledali a nepřesycoval je) několik kousků na jedno místo a vždy po 4-5 dnech jdou jak na másle. I když se nedostanu třeba týden, vím, že stačí trochu přikrmit a stále berou a hlavně tam jsou.
Nliborcarp - Profil | Ne 3.9.2006 11:51:20
Kaprař Filas-na tvou otázku odpovím velice jednoduše.Je hodně kaprařů kteří dělaj chybu v tom že si dokáží udělat nebo koupit zamražené kvalitní boilí,na toto bolí chytaj ale jako krmení používaj vše co jim přijde pod ruku,kupované hotovky-co nejlevnější různé staré zásoby z lońska a kolem rozhodí různej partikl.No a pak čekaj co se bude dít ano nějakej kapřík se chytí ale to je vše.Takové zakrmené místo je odpuzovač velkejch kaprů.Jestliže budeš zakrmovat své místo tak jen tím nejkvalitnějším domácím boilím co si uděláš,nebo koupíš,nemusíš tam toho házet 2kg za den ale radši míń a častěji.Není špatné rozhodit trochu řepky kolem nebo tak půl kila kvalitních pelet.Je toho v součastnosti na trhu hafo ale opravdu jen to nejlepší!!!!!!!Já chodím na kapry dost často po práci a mé krmení je jen 10ks bolí kolem každé montáže a to je super jak to funguje.Jedině když přijde jízda tak přihodím další.A na otázku jakou příchutí no to je na tobě jakou si zvolíš.Neboj se experimentovat .Takže pevné vlasce!
Nahma - Profil | So 2.9.2006 20:33:39
¨Fipkus- privazanim pomoci snurky Sulfix Magican o nosnosti 15lbs.
NRangemaster - Profil | So 2.9.2006 20:06:01
Fipkus: Boilie Mrtvý korýš je nejlépe nastražený vedle háčku Ashima Super Heavy Carp č. 2, boilie Jahoda je nejlepší na Maruto 2B přesně do obloučku a Karpfenkiller jedině na trojháček od Owneru...
NPetr | So 2.9.2006 19:13:43
chlape tohle je hrozne siroka otazka na kterou se neda odpovedet. vzasade ale plati, ze kdyz se rozhodnes dlouhodobe krmit, pak musis pouzit kvalitni koule, ktery kaprovy nahrazuji prirozenou stravu, naopak pri kratkych vypravach je potraba jej necim vyprovokovat. Ale co se tyce chuti a vuni, tak to nezbyva nez zkouset a zkouset. a idealni kombinaci, ktera bude fungovat vsude stejne nenajdes...
Nflyman - Profil | So 2.9.2006 9:29:54
Ahma - PST
Předpokládám, že chceš chytat kapry, ale kde (stoják, řeka) a jak dlouho tam budeš (den-dva, týden),kdy tam budeš jaro, léto, podzim předpokládáš tam větší ryby? Toto jsou všechno kritéria pro správný výber návnady a nástrahy. Jo a popravdě řečeno nejlepší je vlastní, protože úlovek na něj nejvíc potěší:-)
Předpokládám, že chceš chytat kapry, ale kde (stoják, řeka) a jak dlouho tam budeš (den-dva, týden),kdy tam budeš jaro, léto, podzim předpokládáš tam větší ryby? Toto jsou všechno kritéria pro správný výber návnady a nástrahy. Jo a popravdě řečeno nejlepší je vlastní, protože úlovek na něj nejvíc potěší:-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
15:52NKrátkodobá kaprařina x 9952
13:52NZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 4
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...










