- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Společná snaha o zlepšení situace na svazových vodách
Hlavně na způsob zarybňování řek a stojáků. Nikdy nebude asi stav ideální pro všechny, ale je vůbec nějaká možnost, aby si přišel na své kaprař, muškař, vláčkař a ostatní? Otázkou nemám za cíl rozhádat muškaře a kapraře, ale snažit se dojít k rozumnému závěru, kde kapr ano a kde ne a co ostatní druhy ryb. Domluvíme se na společném rozumném "prohlášení", nebo je to jen marný?pokus?
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Kocháč - Profil | Po 31.7.2006 10:12:55
pupak - Profil | Po 31.7.2006 10:12:48
ZN - Profil | Po 31.7.2006 10:12:43
Michal | Po 31.7.2006 10:09:38
Pike | Po 31.7.2006 10:09:17
bod 3 - nemas pravdu. Zjednodusim ti to. Ted se Svaz rozhodne, ze od roku 2008 bude profi straz. Na vyrocnich schuzich v roce 2007 bude informovana clenska zakladna s tim, ze od roku 2008 se zvysuje clensky prispevek z duvodu profi straze. Clenske prispevky musi byt zaplaceny do konce unora. Nekteri je plati zacatkem ledna, jini koncem ledna, jini v unoru. Presto hned z pocatku by prachy uz byly. A kdybys mel velkou obavu, neni nic snazsiho nez to, aby profi straz zacala fungovat od brezna. Stejna mas v zime vse po ledem a mesic ci dva uz nikoho nezabije - takze pokladam za vyreseno.
Bod 1 - opet demagogie - zaplatis si povolenku na urcity pocet ryb, nevidim v tom nic sloziteho - na Pilaku to tak fungovalo - za rocni povolenku sis mohl vzit treba 50 ci 100 ryb. Platis predem.
Chapu, ze je to trosku utopie, ale v kombinaci s profi strazi pritomnou na revirech a exemplarnimi postihy by to slo. Ryby nad limit se berou uz nyni, slusni rybari se toho drzet budou.
Ad repre - dohodli jsme se, opravdu je to zbytecne a prachy jdou pouzit fakt na jine ucely
pupak - Profil | Po 31.7.2006 10:05:34
Michal | Po 31.7.2006 10:02:50
pupak - Profil | Po 31.7.2006 9:57:44
. . . , pokud se chovám jak mám a chytám maximálně šetrným způsobema naše pův. druhy ryb pouštím, nejsem nijak zohledněn.
Prosim-te a jak bys chtel byt zohlednen???? mel by ti svaz dat povolenku se slevou nebo za kazdeho pusteneho potocaka bonus????? prosim vysvetli mi to:-)))))
ZN - Profil | Po 31.7.2006 9:55:16
jo, prachy dopředu, to je dobrá myšlenka. Hlavně pokud by to šlo do mé kapsy. Tak mě napadá asociace s Donutilovým pořadem " Ptejte se mě na co chcete, já vám na co chci odpovím" :-)
pupak - Profil | Po 31.7.2006 9:50:00
1 - opravuji se jsi vykuk, kdo nechce zaplatit predem je vykuk i kdyz ryby pousti:-)))
2 - me by to bylo u prdele, ne tak tobe a nechtel bys prispet na repre - beru
3 - v tom se shodujeme, je zde vsak rozpor v casove posloupnosti platby, ja chci prachy predem a ty chces platit az po zavedeni straze.
stejne asi tak v bode 4 a 5 nechces krvacet predem a platit chces az po
Pike | Po 31.7.2006 9:41:14
bod 2 - i kdyby byla povolenka za 100 000 a prispevek 20 kc, tak pri velkem mnozstvi clenu by ty prachy mohly byt pouzity na zcela jine ucely, ktere by byly vice treba. Rict, ze je to jen mala castka a nikdo si toho nevsimne je alibismus a takto se hodne plytva. A proc podporovat nejake sportovce opravdu nevim. Od toho jsou sponzori.
3 - psal jsem, ze pokud by se profesionalni straz zavedla, proti zvyseni poplatku nejsem (z povolenky se plati dle soucasnych pravidel za rybneni, takze na profi straz by sly prachy z clenskych prispevku)
4 - dtto
5 - dtto
Takze to znovu zoopaknu - za odpovidajici servis jsem ochoten zaplatit, jinak zvysovat cenu povolenky je proto, aby se nasadilo vic ryb, je holy nesmysl a jsem proti, protoze penez na zarybneni je dost.
To same jsem psal v predchozim prispevku, staci jen cist
lubka | Po 31.7.2006 9:34:49
Pike | Po 31.7.2006 9:33:21
Pike | Po 31.7.2006 9:31:40
ZN - Profil | Po 31.7.2006 9:29:57
Pupáku, ty požirači sivenů, ty si musíš moc dobře pamatovat, jak Jakeš reformoval cosialismus a památnou řeč v Hrádku, je to ten samý případ.EDIT: tvé body 3 a 4 jsou zcestné. Na co placená RS, ať si to najimatel ohlídá, a on by si to ohlídal. Stejně jako ty svou firmu. S prodejem povolenek si hlavu nedělej, to je to nejmenší a v prioritním zájmu každého subjektu. To si každý ve vlastním zájmu zařídí na co nejvíc místech.
pupak - Profil | Po 31.7.2006 9:25:54
1 - ti vykuci stejne neodnesou vic ryb nez odnaseji ted, tim padem kdyz bude vic ryb zbudou i na tebe ty nevykuku . . .
2 - pri cene povolenky 50 000 te nejakej 15-20 korun kterymi prispivas na repre nebude zajimat . . .
3 - profesionalni straz uverem neudelas, nejdriv musis vybrat prachy abys na to mel a pak najmout lidi . . .
4 - aby ti nekdo vydaval povolenky kde chces na to take musis mit placenou silu a tu z 600 set korun za povolenku neuzivis . . .
5 - . . . kdyby si rybar od vody odnesl jen to, co by si zaplatit . . . add profesionalni straz a jeji dostatek . . .
Pike | Po 31.7.2006 9:12:35
Proti zvyseni cen poplatku (clensky prispevek, povolenka) bych nebyl, kdyby byla placena profesionalni straz, ktera by mela respekt a byla u vody videt, kdyby se zmenil system zarybnovani, kdyby si rybar od vody odnesl jen to, co by si zaplatit, kdyby se povolenka dala koupit v rozumnou hodinu a cas, kdyby panove na svazu a MO zde byli pro rybare a ne pro sebe atd. Za takovych podminek bych proti zvyseni nemel sebensich namitek. Takto by jakekoliv zvyseni bylo jen mrhani nasich penez a jejich splachovani do bezedne zumpy
Kde to žije - všechna témata
15:31Kde sehnat protisměrné válečkové ložisko na Daiwu fuego 0
14:26Rybáři a vinařství 927
13:41🔥 Grill a grilování 🔥 592
11:19Lov pod jezem v letních vedrech? 43
11:04Boilies TB baits- chytací řada 40
10:56Rybářský kniho - koutek 145
7:27471226 - Blatecký mlýn 1A 14
PáATTs hlásiče a ATTx příposlech 550
PáRybářské odznáčky ... 547
PáPřehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru (Bleskovka) 14
PáRybáři vs ochránci přirody 90
PáZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 5
PáHlídač slev eshopů 752
ČtElektro tříkolka na ryby 40
ČtDivoký potočák nebo granulák? 63
Co je nového - všeobecné
ČtBleskovka: V Chrudimce hrozí račí mor: Ochranáři varují před vstupem do vody
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
. . . Bleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
Akční nabídky
Shimano šňůra Kairiki 8 Mantis Green 150mZa 449 Kč
Inovovaná šňůra Shimano Kairiki 8 je splétána z 8 nosných vláken, vyrobených v Japonsku, pomocí nové techniky VT.
Sensas pelety Super Feed 650gZa 115 Kč
Klasické zakrmovací pelety. Můžete je použít jako přídavek do vašeho krmení nebo s nimi volně krmit rukou nebo prakem.
Oznámení - obecné
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - obecné
27.6.Dětské rybářské závody Talian
10.7.Obsazeno Noční rybářské závody...
18.7.Dobřany - Noční rybářské závody
25.7.17. ročník rybářských závodů ...
25.7.Lovosický úhoř
1.8.Plavaná+Feeder Talian
1.8.Noční rybářské závody v Lišicích...
8.8.Letní rybářské závody Vranovská...
8.8.Noční závody dvojic
14.8."Noční Dešná"









