Pruty sportex

Podařilo se někomu zlomit kaprařský prut sportex při náhozu?
Autor diskuse: Jiří Roškot - , 13.6.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

pyškot - Profil | Ne 24.3.2013 19:41:51

Pepa5 >> Pepi nemáš prosím nějakou stránku kde tyhle pruty sehnat_?

    Pepa5 - Profil | Ne 24.3.2013 19:38:33

    Ahoj.Tak nevim,chtel jsem si koupit na podzim k 50tinam nove proutky a rozhodoval se mezi Sportexem(zilon) a nebo stavenym Harrisonem.Asi tedy pridam a poridim Harrisony.

      Halen - Profil | Ne 24.3.2013 19:37:06

      pyškot >> Zřejmě "fisherman best choice".

        Travex - Profil | Ne 24.3.2013 19:35:47

        pyškot >> Fisherman Best Choice.......Rybářova nejlepší volba

          pyškot - Profil | Ne 24.3.2013 19:27:01

          Milda-D >> Čau , nevíš co je to FBC?

            Milda-D - Profil | Ne 24.3.2013 19:12:57

            Nazdyr.
            Mám Sportexy Specimany-poslední model,neměl jsem nikdy žádný problém co se týká poškození laku,problémů při odhozech nebo zdolávání z velké dálky.
            Podle mě to jsou solidní pruty.Vytáhl jsem na ně opravdu velké ryby-kupř.jesetera 27kg-prut byl ohnuté až k hladině a bez problémů.
            Za mně dobré.

              Grundík - Profil | Ne 24.3.2013 18:42:48

              používám 12 let starý sportexy kev carp 3,5 lb,nakládám jim opravdu na záda, / v posledních dvou letech jako spody na raketu..../ a zatím v poho....No problem.

                Kose - Profil | Ne 24.3.2013 18:36:24

                Přemet:-) >> jj po roce pouzivani spokojenost :-)

                  Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 18:32:23

                  Kose >> tak to jo, jeste ze je na vyber tolik druhu prutu a kazdy si najde to, co mu nejvic vyhovuje...

                    Kose - Profil | Ne 24.3.2013 18:26:26

                    Přemet:-) >> century fg 3,5lb a hazu 110g

                      Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 18:23:52

                      Kose >> kdyz potrebuju hazet daleko, tak max s 80 g olovem, jinak na par mezru treba na Labi i se 150 g, ale to bylo fakt jen par metru a tahem... Za co jsi je vymenil??

                        Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 18:22:19

                        kritik >> ok, tukal jsem, jen tak aby se nereklo :-)) Prasknuti zubu kvuli tukani aby neprasknul prut by nebylo moc ekonomicke, kor pri dnesnich cenach umelych zubu :-))

                          Kose - Profil | Ne 24.3.2013 18:15:02

                          Přemet:-) >> ja je pustil... potreboval jsem hazet tezsi olova

                            kritik - Profil | Ne 24.3.2013 18:13:14

                            Přemet:-) >> Hele, neťukej si na ty zuby moc prudce, ať ti nějakej nepraskne :-)))

                              Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 18:10:50

                              Kose >> jinak mi teda ty 2,75 vyhovuji po vsech smerech. Tam kam potrebuji tak nahodim a zdolavacka je paradni :-) Krasne stihly blank a decentni design... No proste pro me idealni prut :-))

                                Přemet:-) - Profil | Ne 24.3.2013 18:08:56

                                Kose >> jak jsem psal, nejspis nejaka spatna serie. Nekde jsem slysel o rakouskem obchodu, ktery vyprodaval jednu urcitou serii Zylonu asi za 150€, prave z duvodu vysoke kazovosti prutu. Ja rachnul ty pruty oba dva a po vymene za jine s uplne jinym seriovym cislem je jiz pres rok vse v poradku... Tukam na zuby, zatim v poradku....

                                  elka - Profil | Ne 24.3.2013 18:07:13

                                  flekos >> ty brillanty jsem kupoval 2010

                                    pulec 79 - Profil | Ne 24.3.2013 17:13:15

                                    flekos >> hele já mám brilianty 2011 a lak tam občas tyhle bublinky má.Jinak u oček v sedlech je to také s bublinkama ,konzultoval jsem to s člověkem co pruty staví a ten mi řekl jen to že u uček je zapotřebí použít jinej lak ...pružnější.

                                      Kose - Profil | Ne 24.3.2013 16:26:20

                                      Přemet:-) >> ja mel 3lb a v pohode :-)

                                        pepeee - Profil | Ne 24.3.2013 16:22:13

                                        flekos >> to je dobře

                                          flekos - Profil | Ne 24.3.2013 16:20:50

                                          pepeee >> U mě se 2 roky tvúj předpolad nepotvrdil:-))))

                                            pepeee - Profil | Ne 24.3.2013 16:14:33

                                            flekos >> nevím, ale předpokládam že to bude úplně stejný

                                              flekos - Profil | Ne 24.3.2013 16:11:54

                                              pepeee >> A to víš odkud.....

                                                pepeee - Profil | Ne 24.3.2013 16:10:00

                                                flekos >> nic, je to morion, ale ten lak bude stejnej.
                                                Nějak jsem to popletl sorač