- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Echolot do 6000 vhodný pro kaprařinu
S jakým echolotem máte své zkušenosti v této cenové kategorii a jaký by jste mi do této cenové relace doporučili?
Mám vytipované zatím jen dva:
www.navigacnisystemy.cz/scripts/ podrobnosti.php?IDZ=954
www.bohemiafishing.cz/ inshop/scripts/detail.asp ?itemId=44838&level=6836
Je mezi těmito přístroji velký rozdíl? Na první pohled se zdá že ne. Díky
Mám vytipované zatím jen dva:
www.navigacnisystemy.cz/scripts/
www.bohemiafishing.cz/
Je mezi těmito přístroji velký rozdíl? Na první pohled se zdá že ne. Díky
Autor diskuse: Vojtěch Přikryl - , 12.6.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
13 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
Nředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 16:48:42
milan600-pouzivat sonar k tomu abych si nasel hejno kapru a pak tam nahodil je stejne blbost,protoze si ich tak maximalne zaplasime.jde spis o to aby jsme nasli mista ktera kapri navstevujou (skeblove lavice,zlomy dna,padle stromy).
NVendy - Profil | So 13.1.2007 16:37:54
ředitel zeměkoule : no vidíš já je taky nerad vraždím,ale ryby miluju jak přilovu tak k jídlu a tak si dvakrát do roka uděláme vánoce :o) v rubrice jaký echolot jsem ti napsal co mám za obrázek
Nředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 16:35:08
vendy-hele ja nejsem take zadnej extremista abych odsuzoval nekoho kdo si rybu veme,to rikam otevrene.taky bych si obcas nejakou vzal,ale jsem hrozne linej se s nima delat,takze si je radeji koupim.
NVendy - Profil | So 13.1.2007 16:29:01
ředitel zeměkoule : rybu si i klidně vezmu od vody,ale není to pokaždé!!! Loni dva kapry a jednoho bolena a kluk šiku.Ale zapřísáhlý rybář co chytím to pustím nejsem to narovinu.
Nředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 16:26:10
vendy-ja vsechno poustim.a se zmapovanym dnem mam aspon jistotu,ze to nemam nahozene treba mezi balvanama.
NVendy - Profil | So 13.1.2007 16:19:47
ředitel zeměkoule:a votom to je!!§Někteřílidé pořád žijí vtom......cituji...."přijeli masaři se sonarama,nahnali si ryby do zátoky a potom to vybrali domrtě" .."ZRUŠTE SONARY"
Nředitel zeměkoule - Profil | So 13.1.2007 16:15:46
vendy-mas pravdu.nejdulezitejsi pro mne je abych vedel kam to hazim jestli na kameny,sterk,nebo do bahna a samozrejme mimo vazky a tak.od doby co pouzivam sonar,tak mam o hodne vic zaberu,protoze vim kam to mam hazet.
NVendy - Profil | So 13.1.2007 15:38:38
Milan600 : vůbec si nepochopil podstatu sonaru a kdo sním honí ryby pod hladinou taky ne.Možná na moři kde vlítneš nad hejno tresek,ale v našem prostředí slouží na jiné věci
NMilan600 | Po 12.6.2006 23:55:11
Viděl jsem už hodně rybářů s echolotem a většinou na tom přečetli velký kulový,nepoznali ani jestli je dno měký nebo tvrdý.A vyhledávat ryby v hloubce kolem čtyř metrů je nesmysl,natoš rozeznat kapra od cejna,nepomůže ti echouš ani za padesát litrů.
NJiřích - Profil | Po 12.6.2006 15:45:51
Doporučuji malinko přišetřit a pořídit si už echolot, který se Ti hodí nejen na kapry ale i na sumce.To ovšem potřebuješ dobré stínování abys sumce rozeznal např.při vábení.Dneska se nechá pořídit okolo 10 000,- velmi slušný echolot s perfektním rozlišením např.Lowrens 125 apod.Měl jsem Humibirda TX 350 za 15 500,- ale na sumáry to nebylo tak jsem ho střelil za 6000,-.Nyní jsem naprosto spokojen, prostě časy se mění a jde to dopředu.Jinak na kapra Ti stačí každej šrot co ukáže dno a rybu.Jsem přesvědčen , že velkého cejna a jiné ryby s nějakou levnou šunkou od kapra nerozeznáš.
NJkh - Profil | Po 12.6.2006 15:28:19
Vojta: ja by jsem sel do http://rybyrybkyrybicky.cz/shopik/product_info.php ?cPath=137_138&products_id=2648 ma solidni rozliseni, ma 12 stupnu sedi, umi cesky (ne ze bych chtel pochybovat o Tve anglictine, ale nekdy je to opravdu lehci:-)) a cena je taky rozumna, jelikoz by jsi stejne baterku musel koupit....
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
SvětPVA.cz – Carp PVA Specialist
Jsme specializovaný rybářský e-shop zaměřený na PVA materiály, nástrahy a produkty pro moderní kaprařinu a method...











