- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kaprové pruty SPRO....
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
2x v oblíbených a 4x v ignorovaných.
N.pepé. - Profil | Ne 5.10.2014 15:54:09
http://www.tahoun.cz/rybarske-pruty/spro-racing-allround-40-100g
NTWIN 69 - Profil | Čt 10.4.2014 6:19:27
Npekeno - Profil | St 9.4.2014 21:25:41
NChosé 2 - Profil | St 9.4.2014 20:13:19
NJirka75 - Profil | St 9.4.2014 19:45:06
NSven - Profil | St 9.4.2014 19:42:15
Jen to má malý háček.. tehdy se SPRO ještě vyrábělo v Holandsku.
NJirka75 - Profil | St 9.4.2014 19:40:10
NSven - Profil | St 9.4.2014 19:32:47
I když, měl jsem jedny z prvních sproček u nás, které ještě nebyly vyrobené v Asii a ty byly bez minimálních problémů. Prodal jsem je v bazaru asi po deseti letech chytání a byly pořád jako nové...
NSven - Profil | St 9.4.2014 19:28:18
NJirka75 - Profil | St 9.4.2014 19:22:21
Ndujáč - Profil | St 9.4.2014 19:10:58
NChosé 2 - Profil | St 9.4.2014 18:37:38
Za chvilku jedu do práce, ale myslím, že i na Mrku byla už o té prodejně blízko za hranicemi řeč.
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:29:18
Nemáš nějaký tip na solidní obchod někde poblíž nás ? Abych nemusel až do Hamburku ?
Nclarence - Profil | St 9.4.2014 18:26:59
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 18:25:35
NChosé 2 - Profil | St 9.4.2014 18:24:50
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:23:51
Mě to také tak připadne, že sem jde druhá jakost ..
NPříbor - Profil | St 9.4.2014 18:23:17
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:18:33
NWR-9 (štuker) - Profil | St 9.4.2014 18:14:20
Nasr.l jsem se a vrátil i ten druhej, jelikož to byli celkem drahé pruty mrzelo mě to navíc ta značka byla moje srdcová záležitost bohužel.
tady je malá kupní síla proto se domnívám že se tady vozí pruty s nižší kvalitou oček a tak tak co projdou vystupní kontrolou aby se zřejmě vlezli do ceny.
Však ten českej rybář to už nějak spolkne i reklamace se jim vyplatí páč polovina to vzdá.
tohle je bolest více značek ne jenom spro
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 18:13:09
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:09:48
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 18:08:20
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:06:36
Kdybych chtěl třeba ten proutek z odkazu níž, musel bych se pro něj rozjet do až Brna.. to je jediná prodejna, kde ho mají na krámě . Ostatní ti ho objednají z Holandska...
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 18:02:12
NSven - Profil | St 9.4.2014 18:00:00
http://www.strategybaits.eu/EN_GB/category/hengels/roofvis/skyvolt-travel-spin.html
NSven - Profil | St 9.4.2014 17:58:14
Třeba takový Tropic, který sice provozuje velký e-shop, má v kamenné prodejně úplný prd...
Přímo u pultu odkazují zákazníka na e-shop..
Npjarmil - Profil | St 9.4.2014 17:57:00
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 17:50:45
NSven - Profil | St 9.4.2014 17:47:55
V poslední době jsem udělal několik nákupů v e-shopech a začínám mít pocit, že do světa jdou právě ty kousky, které by na pultě neobstály.....
Prostě takový putovní průser... a spoléhá se na to, že to někomu bude jedno, nebo že propásne lhůtu na vrácení, případně držet měsíc cizí hotové peníze, také není k zahození ...
NTWIN 69 - Profil | St 9.4.2014 17:43:54
NSven - Profil | St 9.4.2014 17:40:21
Máte někdo podobný pocit jako já, že kvalita prutů SPRO začíná nějak upadat ?
Z poslední doby jsou např. známé problémy s drolením korku rukojetí a to i u dražších kousků.
Nedávno jsem koupil feeder SPRO a okamžitě jej vrátil zpět.....
Spojka se vyklala jak nudle v bandě, jedno očko šejdrem vyvázané a dvě další zohýbaná a na jedné špici uprostřed, bylo vyvázáno očko, které tam velikostí vůbec nepatřilo...
Ovšem prodělal jsem 2x poštovné a na peníze čekal měsíc....
Teď jsem chtěl koupit nějaký krátký trojdíl na doplňkovou položenou a padl mi do oka tento kousek: SPRO Racing Allround .
Na první pohled solidní kousek, že ?
Na druhý pohled a po zvětšení detailů už katastrofická kvalita v plné nahotě....
Katastrofa je hlavně v tom, že ho kdosi ,nejspíš výrobce nebo dovozce bezostyšně nafotil pro reklamní účel. Podle mě to svědčí o tom, jak nás zákazníky, mají zástupci této firmy na háku...
Dosud jsem měl s jejich pruty dobré zkušenosti ale nyní z nich mám docela rozpačitý pocit.
Máte podobné zkušenosti ?
NIoKosta - Profil | Po 18.10.2010 20:51:01
Ndosec - Profil | Po 18.10.2010 18:57:05
NIoKosta - Profil | Po 18.10.2010 18:04:02
NIoKosta - Profil | Po 18.10.2010 17:56:07
Ndosec - Profil | Po 18.10.2010 17:45:55
NKubac - Profil | Po 18.10.2010 17:25:03
Já používám 3-dílné SPRO Supreme Carp 3,9 m 3 - 3,25 lb a jsem nadmíru spokojený. Pruty mají C-čkovou akci. Ideální na odhoz a super zážitek při zdolávání. IMT-7 Power Carbon blank zesílený křížovou omotávkou. Mohu jen doporučit :)
Ndavid.kalbac - Profil | Út 16.2.2010 16:34:58
NPetrasek - Profil | Út 16.2.2010 16:18:47
Jinak mám spro strategy experience 13ft 3-3,25lb a jsem spokojenej. Na házení luxusní záležitost!
NHery - Profil | Út 16.2.2010 16:07:11
NRytíř - Profil | Po 22.6.2009 14:42:56
NFishon - Profil | Po 22.6.2009 13:43:09
Npslany - Profil | Po 22.6.2009 13:25:37
NPatrik - Profil | Pá 25.8.2006 22:06:45
NPatrik - Profil | Pá 25.8.2006 22:05:34
Noakley | Čt 24.8.2006 14:38:07
Fishky. a pročpa si z SPRA tak nemocný když je vidíš? Já a známí co mají SPRO tak ještě snimi nebyl nikdy žádný problém
NKubánec - Profil | Čt 24.8.2006 10:15:17
NFishky - Profil | Čt 24.8.2006 9:49:18
NPatrik - Profil | Čt 24.8.2006 9:32:56
Nsnehulak - Profil | St 28.6.2006 12:52:43
Ndave | Čt 8.6.2006 13:39:53
Ndave | Čt 8.6.2006 10:44:58
RoboZa: proč ukazujěš ten narovnaný prut, strategy zvládne daleko víc !!!
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Saccon Carp
Rybářský e-shop se zaměřením na moderní kaprařinu. Máme dlouholeté zkušenosti, na trhu úspěšně působíme přes 10 let....





















