- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
pruty shimano alivio
jake jsou nove pruty shimano alivio?? 3dilne 3librovky?? vite nekdo o nich neco?,
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 31.5.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 2.6.2006 8:30:27
Mitchell: zásadní chyba neznalce muškařské techniky. Muškařským prutem se neháže zápěstím, nýbrž předloktím s pomocí ramena - také zdravím :o)))
NMitchell - Profil | Pá 2.6.2006 8:26:28
Ledňáček (Iceman): to vis s kaprakem se nehaze jak s mouchou tam se do toho musis oprit celej a ne jen zapestim :-) :-) :-) nazdarek
NLedňáček (Iceman) - Profil | Pá 2.6.2006 8:23:52
Koupil jsem si starší typ Alivia 2,75 lb dvoudíl a není to tak špatný. Hold je trošku tlusčí, ale není to tyč, krásně s rybou pracuje a docela to z něj i lítá. Pokud někdo jen kapraří tak by si měl koupit něco lepšího, pokud to někdo chce jako doplněk k feederu jako já tak mohu doporučit. Používám 70g olova bez šokovky a hody jsou ke 100 m, ale nejsem dobrý házeč.
NMitchell - Profil | Pá 2.6.2006 8:22:38
Holatko: jestli davas olova od 40 - 50g a rybycky od 10-15cm tak by to melo vydrzet bez problemu napis presne jake pouzivas olova jak daleko stim chces hazet atd.
NHolatko - Profil | Pá 2.6.2006 8:14:30
Tydle fora jsem uz procetl. Tam kazdej pise o nahazovani boilie a olova. Asi sem blbe polozil otazku. Zajimalo by mne, jestli nekdo z uzivatelu je pouziva na odhoz mrtve rybky na candose. A jestli to neni pro uvedene pruty 2,5 - 2,75 lb moc tezky.
NHolatko - Profil | Pá 2.6.2006 7:51:50
Abych se priznal, tak sem byl rozhodnutej si jeden 3-dil Alivio koupit jako doplnkovy proutek na kapry a stiky na reku. Ale po tehle diskuzi sem zacal uvazovat spis o Nexave 2,5lb nebo Beast Masteru 2,75lb. Je fakt, ze si to nekupuju na rok, tak by bylo dobry kdyby neco vydrzeli. Ma s tim nekdo zkusenosti?
Ntronda | Čt 1.6.2006 21:42:12
Dneska se to dela i ve slim verzi ale ty jsou trosku drazsi nez klasicka Alivia. PS jsem zvedavej jestli si je teda pjarmil koupi??
NJaromir M. | Čt 1.6.2006 19:48:48
Uvedená Alivia jsem koupil před dvěma roky svému/tehdy/ patnáctiletému synovi.360cm,3lb,dva díly.Dnesla s nimi umí házet olovem 75gr i přes 125 metrů/měřeno měřákem/.Řekl bych,že za ty peníze to jsou docela slušný pruty.Dnes už jsou ALIVIA nové řady/mají modré oplety u oček/a jsou daleko tenší,jako ty,které má syn.Viděl jsem je na krámě ve dvou i třech dílech v cenách kolem 1400,-Kč.
NMitchell - Profil | Čt 1.6.2006 11:52:21
4delicky se tam vlezou bez problemu nebo vyres jako ja jezdim s rakvi na lyze a tam se vleze veci to je parada
NMalovec | Čt 1.6.2006 11:33:59
Taky jsem o tom prutu přemýšlel ale nakonec jsem si koupil Shimano Catana 3.6m 3 libry 2 díly a jsem rád protože jsem neudělal chybu nejsem sice kaprař ale když někdy vyrazím na větší vodu tak se můžu spolehnout že to poletí dost daleko a už jsem na tom i tahal kapříky tak kolem 50 a je to paráda je znát i kapřík kolem 35 a přesně to jse mě líbí nechtěl jsem žádnej tvrdej klacek ale chtěl jsem házet kolem 120m a tenhle proutek umí oboje cena taky není tak hrozná no prostě spokojenost
Npjarmil - Profil | Čt 1.6.2006 11:32:01
no 5 dveraka.. jo jsou to dobry kary hlavne nadupany.. ale proste kdyz nas pojede vic tak nemam sanci
NTronda | Čt 1.6.2006 11:25:21
pjarmil - taky jsem mel megana, supr kara. dal jsem tam rozlozeny 3m pruty, akorat kousek koukal ze zadniho bocniho okenka
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
11:00NFilmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36NFanclub značky Shimano 16402
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...









