- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
pruty shimano alivio
jake jsou nove pruty shimano alivio?? 3dilne 3librovky?? vite nekdo o nich neco?,
Autor diskuse: pjarmil - Profil , 31.5.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
NTronda | Čt 1.6.2006 10:33:57
Petasss mas pravdu, jelikoz jezdim autem tak je mi jedno jestli 2 dily nebo 3. akorat bych rek ze dvoj dil je lepsi. sam mam kaprakay mikado crystal carp, kupoval jsem je loni 2.75lbs. taky sleva z nekjch 2000 na 1000, doprodej modelu nebo co. Pouzivam je parkrat dor roka kdyz jedu nekam kde mi moje 3m loomisy uz nestacej. takzxe mi vyhovujouo
NPetassss | Čt 1.6.2006 9:37:34
tronda: nechci ti nic říkat, ale 999,- stojí 2.75 lb 2 dílnej......ale 3 dílný 3lb stojí 1300,-......jinak jsem koupil Mivardi optimum plus 3 díly, 3lb...a myslím , že za cenu 999,-( původně 2200,-) je to dost dobrej proutek, ale nejsem kaprař mám ho spíš jen jako doplněk když tam chci mrsknout boilie.......
NE.t.a - Profil | Čt 1.6.2006 1:30:41
Ja snima chytam kapriky a nemuzu si stezovat za tu cenu myslim ze lepsi poradne nesezenes... ale zase je to vec nazoru... osobne sem snima spokojenej... zatim sem stim netahnul neco vetsiho ale da se stim dobre hazet daleko... a nemel sem snima problem zatim teda az je dat do auta :) jinak mam 2 dilne... jeste abych nezapomel 3.6 m delka
Ntronda | St 31.5.2006 23:07:09
se podivej na www.braunstar.cz cena jednoho kusu alivio je 999 kc ja jsem psal predtim
Npjarmil - Profil | St 31.5.2006 22:55:44
ty vole ja z vas vyrostu.. jeste to necham byt.. ale desing je dobrej.. mno uvidime.. jeste potrebuju prodat moje stary klacky. jo a ty pruty stojej 1300kc
NTronda | St 31.5.2006 21:35:14
nechci delat chytraka ale asi bych si je nekoupil. tedka jsem koukal na Braunstar a cena 999 vypovida o leccem. Samozrejme me vsichni Shimanisti ukamenujou je lepsi Shimano za 1000 nez jina znacka za 1400 (i kdyz u te znacky je tento prut ve vyssi tride a radove je srovnatelny se Shimanem za 2000) no je to jenom muj nazor. Kazdopadne bych si ho nekoupil.
NDušan - Profil | St 31.5.2006 21:32:37
Když jsem si je v Gammarusu vybíral,tak mi je prodavač rozmlouval,prý to jsou hrozny špalky.Asi jsem ti moc nepomohl,co?
NCarp team Exil - Profil | St 31.5.2006 19:54:42
dave:No to je jedno že je měl v ruce a chytal na ně??ne!!
Náhodou ten prut je dobrej i na velké ryby!!!Vytáhli jsme na něj na Labi 11Ku 8ku...Ted to na Vrbenáku potvrdim že to není prut na násadáky!!!!!
Náhodou ten prut je dobrej i na velké ryby!!!Vytáhli jsme na něj na Labi 11Ku 8ku...Ted to na Vrbenáku potvrdim že to není prut na násadáky!!!!!
Ndave - Profil | St 31.5.2006 19:36:32
koupil jsem dva na výstavě v brně a jeden už je zlomenej:-(( zlomil ho člun který vyletěl z vody při silném větru .-( ,jinak jsem je ještě pořádně nevyzkoušel .
kozlikl:máš pravdu záleží na co ho potřebuješ.-)určitě to asi neni klacek na kaprácký výpravy kde čekáš pořádný macky .-),ale na nějakým kačáku ti službu asi splní:-)
Carp team Exil - ®:mýlíš se s kozlíkem jsme ty pruty kupovali v brně ,takže je v ruce měl .-)))
kozlikl:máš pravdu záleží na co ho potřebuješ.-)určitě to asi neni klacek na kaprácký výpravy kde čekáš pořádný macky .-),ale na nějakým kačáku ti službu asi splní:-)
Carp team Exil - ®:mýlíš se s kozlíkem jsme ty pruty kupovali v brně ,takže je v ruce měl .-)))
NCarcas - Profil | St 31.5.2006 16:19:03
Nevím jak 3 díl a 3 librovka ale strejda má dvoudíl 2 a třičtvrtě libry a nemůže si je vynachválit,známej si je koupil taky jeli jsme na Skaličku a jelikož nechytá dlouho a nemoh pořádně nahodit tak jsem s tím švihl a prut praskl,až potom z něho vypadlo že se mu zdálo že v tom prutu trochu praská.Pokud je budeš brát pořádně je vyzkoušej.
NCarp team Exil - Profil | St 31.5.2006 15:51:27
Mitchell:No to je vážně děsný:((((
Ani nevim proč to dělali,já tam nebyl.
Ani nevim proč to dělali,já tam nebyl.
NMitchell - Profil | St 31.5.2006 15:48:11
Carp team Exil: nejses na svuj vek nejakej vostrej trochu slusnosti ke starsim lidem by neskodilo a jinak toho kapra co tam drzi ten chlapek stoho vaseho CT stou uterkou to je nadhera :-))))))))
NCarp team Exil - Profil | St 31.5.2006 15:45:29
kozlikl:Tak to může říct tak akorád d.....,který ho ještě nikdy nezkoušel!!!!!!!
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...











