- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Kde sehnat naviják
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám...
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
Jan - Profil | St 31.5.2006 6:51:40
( Zatím chodím do práce,ale až se začnu proměňovat a začne mi růst hřbetní ploutev - nevím jak to v práci šéfovi okecám )
kaprhans - Profil | St 31.5.2006 0:31:29
holda | Út 30.5.2006 23:15:02
Jan - Profil | Út 30.5.2006 21:40:48
myslím si,že je furt lepší dát 1900,- za dvě Okumy Longbowy 60 a chytat na ně třeba 2 roky a pak si třeba koupit něco jiného.Každopádně toho budeš méně litovat než vyhodit o dost větší prachy za něco,co ti nemusí ani sednout.
Třeba po dvou letech chytání zjistíš,že ani bait. nechceš a půjdeš třeba jen do přední brzdy a třeba budeš mít vyšší nároky a bude tě rybařina bavit,tak do toho nasypeš o hodně více,ale budeš už přesně vědět co chceš.
Možná to píši špatně,možná nemám pravdu,ale já to takhle udělal a ...
a nelituji.
Kocháč - Profil | Út 30.5.2006 14:41:37
pjarmil - Profil | Út 30.5.2006 14:39:47
pz - Profil | Út 30.5.2006 11:44:10
pz - Profil | Út 30.5.2006 11:33:18
co se tyce shimana - je sice pravda, ze uz to neni co to byvalo driv (hlavne ty nizsi rady), ale u shiman navijaku neni moc co resit - je to firma co opravdu vyviji, ma stalou kvalitu, ale neprijemnou cenovou a cenotvornou politiku - a ja ac na kole shimano primo nesnasim (jsem na campagnolo), tak navijaky mam shimano, protoze tapy a tokozy mk se jiz nedaly zaservisovat....
jako vhodnou alternativu beru ticu - duvod je ale prozaicky - pokud by jste meli moznost si pohovorit s prodejci, tak ma asi nejmene reklamaci, kvalita se rovna skoro shimanu....
presto za ty znacky bych nikdy do ohne ruku nedal!
ostatni firmy neumim posoudit, protoze ja beru v podtaz nejen prvni dojem, ale i vydrz - ale muzu rict, ze 90 navijaku, co sem si mel moznost jen tak volne zatocit, se na ten prvni pohled shimanum nevyrovna - a vydrz de s timto casto v ruku v ruce....
proto i kdyz ani jine navijaky nemusi byt spatne, dokud mi nejaky distributor, co jich proda za sezonu opravdu hodne, poctive nerekne i to, kolik jich mu prijde z prodaneho mnozstvi na reklamaci, je tato debata neuplna....
jo a ted to mozna nejdulezitejsi - v kazdem vyrobnim oboru se jede na objem, optimalizaci, snizovani nakladu a take na propojeni vyroby, obchodu a marketingu, tj. vyrobce, co udela drzak, casem zkrachuje - ty doby, kdy neco bylo na cely zivot jsou vicemene az na par vyjimek pryc, a tak vyrobek je dokonce konstruovan na to, aby v prumeru vydrzel o neco vice nez je zaruka a to pri spolehlivem provozu, aby se zakaznik udrzel u znacky - a pak by bylo idealni, aby se rozpadl, zapipal a ty, jako dva nebo tri roky spokojene zakaznik si koupil novy model od stejneho vyrobce - to de ale zatim delat v elektronice, kdy neni problem nasimulovat hodinovou zivotnost a tak neprimo udelat vevnitr "kurvitko" a s urcitou (dost velkou) pravdepodobnosti vypocitat, ze to po trech letech nebude fungovat, ale do te doby to bude ok :)
takze tuto diskuzi, ktera muze prerust i v hadku, si rad prectu, ale zaroven budu premyslet nad tim, aby za nejake ty tri roky treba shimano udelalo lepsi zadni brzdu na jednu otacku, jako se mi to libi u ticy, a nebo tica trochu vylepsila to, ze jde o kapanek tuzsi, nebo se objevil nejaky jiny model u jineho vyrobce, ktery by mi sedl, byl kvalitni a spolehlivy :)
takze referujte, referujte, referujte, stejne vsichni budemu muset jednou za par let prezbrojit.....
Vladimír - Profil | Po 29.5.2006 21:42:59
m.kindl - Profil | Po 29.5.2006 21:20:37
Mitchell - Profil | Po 29.5.2006 21:16:41
Ondra (tloušťák) - Profil | Po 29.5.2006 21:10:35
Ondra (tloušťák) - Profil | Po 29.5.2006 20:36:46
Ledňáček (Iceman) - Profil | Po 29.5.2006 20:18:59
Ondra (tloušťák) - Profil | Po 29.5.2006 20:11:12
Kde to žije - kaprařina
11:00Filmy o kaprech na dlouhé zimní večery 1637
10:36Fanclub značky Shimano 16402
8:36Dyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StKrátkodobá kaprařina x 9945
StLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtLabe fishing store 19
ÚtOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtKyjský rybník, Džbán 50905
PoŽermanky a bivakovani 4
PoHarrison - vše o této značce 3722
PoVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
Co je nového - kaprařina + obecné
StBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . Bleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . Bleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . Bleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . Bleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
Doporučujeme e-shop
Rybářské centrum Olomouc
Rybářské potřeby pro Vaše životní úlovky. Na prodejní ploše 160 m2 a na eshopu naleznete vše pro sladkovodní i mořský...









