- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
Navijak na daleké hody
Zdravím-mohli by ste mi poradiť navijaky z ktorých to bude ozaj krásne lietať? Cena nie je veľmi rozhodujúca ale nechcem zbytočne predražovať výbavu viem že taká Daiwa má skvelé kúsky ale podobnú prácu vykonajú aj lacnejšie navijaky.Nebudem ich používať na extrémnu kaprarinu len potrebujem dosiahnuť dlhé hody.Všetkým dakujem!
Autor diskuse: bernard - , 19.5.2006 kaprařina - náčiní, doplňky
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
24 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NJan - Profil | Út 23.5.2006 6:46:14
bernard:Penn Surfmaster 60,70 nebo Penn carpmaster 70.Liší se od sebe pouze barvou.
Koupil jsem si je pouze,abych mohl dál házet.
Měl jsem Okumy axeony,ale toto je zcela o něčem jiném.A navíc si vybírej na hody naviják s kónusovou cívkou.
Koupil jsem si je pouze,abych mohl dál házet.
Měl jsem Okumy axeony,ale toto je zcela o něčem jiném.A navíc si vybírej na hody naviják s kónusovou cívkou.
NPetrson - Profil | Po 22.5.2006 21:14:22
>> Ondra Tloušť > myslel jsem, že je to Ultimate. Mám 1 z řady Wet Dream, je velice podobný - takřka stejný. Taky to z něj šustí pěkně daleko.
Nvydra.Lucky - Profil | Po 22.5.2006 20:03:22
Nbernard | Po 22.5.2006 15:46:04
šeptal:a konkrétne aký typ pennov máš......mne sa páčil proskymer nose alebo tak nejak sa volal,celokm dobrá mašinka
NFrostty - Profil | Po 22.5.2006 15:42:34
existuje nějaka daiwa, která by mě nezrujnovala a byla zaroven kvalitní? (jen tak pro zajimavost)
Nšeptal - Profil | Po 22.5.2006 15:06:04
Já mám PENNy, lítá to z nich skvěle a stahovat můžu cokoliv a o dřině nemůže být řeč.A to i přes trochu kratší kličku oproti Daiwám.
Ndave - Profil | Po 22.5.2006 15:04:37
bernard,frosttyJe to jedno obě adresy tě dovedou na stejné místo www.cadox.cz i cadoxfishing
NMitchell - Profil | Po 22.5.2006 14:47:38
Frostty: kamos ma Daiwy ted ale nevim typ ale jeden stal kolem 6000Kč a pri stahovani montaze se snema hrozne nadrez nakonec si koupil Sceptry rikam ne vzdy co je drahe je dobre. Nahodou Tica spolupracuje s Daiwou takze kvalita taky bude asi na miste :-)
Ndave - Profil | Po 22.5.2006 12:53:48
budu se opakovat bernard:Hodně muziky za málo peněz = Tica SCEPTER,www.cadox.cz
Nfindejs - Profil | Ne 21.5.2006 22:27:22
ONDRA tloušťák-copak to máš za kvedlovačky že to z nich frčí ven?
Nfindejs - Profil | Ne 21.5.2006 22:24:20
Ať si kdo chce co chce říká shimao a nejlépe LC a potvrzuje mě to zkušenost s 8 let starýma 6010, žádná oprava ,prasklý perko, prostě nic.Jednou na servise u Gammarů a nebylo to akutní pravil servis. technik p. Kancler. Stojí ta věc víc peněz ale za ty roky....... Už to píšu asi po 5tý tak chlapi dávejte trochu pozor nebo si ty prsty vomlátím vo tu klávesu, a kdo Vám všem poradí!!!!
NOndra (tloušťák) - Profil | Ne 21.5.2006 21:01:20
Řekl bych že z Longcastů to taky musí lítat pěkně...:-)
NMitchell - Profil | Ne 21.5.2006 20:39:43
Tahle otazka tu byla uz nekolikrat kup si Tica Scepter nebo Dolphin, Okuma Oryx nebo Neco od Sprocka napr ty nove kaprove navi. vypadaji dost solidne. Urcite touto volbou nic nepokazis moc lidi ti asi nenapise protoze na tohle uz nereaguji kdyz tak se podivej do starsich otazek zatim se mej a preji stastnou volbu kdyby si neco potreboval pisni na email mam ho v karte :-)
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
8:36NDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54936
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNKrátkodobá kaprařina x 9945
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme e-shop
GScarp.cz
Rádi Vás kdykoli uvítáme na našem internetovém obchodě rybářské potřeby a nově i v naší kamenné prodejně. V našem...















