vrzání lehátka

Dobrý den chci se zeptat zda nevíte jak můžu eliminovat vrzání lehátka. Zřejmě vrže a trstva pod látkou nemáte s tím někdo zkušenosti?
Autor diskuse: Kubas - , 3.5.2006 kaprařina - náčiní, doplňky

hlinomaz - Profil | St 3.5.2006 20:56:37

Nebo to potřít mýdlem to by mělo taky fungovat.

    smradzjzd - Profil | St 3.5.2006 20:52:34

    Všechny trubky na kterých je upevněná ta hadra jsem namazal svíčkou. A od tý doby nevrže.

      Bobeš - Profil | St 3.5.2006 20:48:00

      Já mám stejnej problém s křeslem.Už jsem všechny klouby lehce prostříkal WDčkem a vždycky se zdálo že je všechno ready. Pak ho rozložim u vody,sednu a uíííí. Masáž nervů.....

        Kocháč - Profil | St 3.5.2006 10:28:35

        Kubas - ®, : jsem si myslel, že je to tím, že jsem tlusťoch, že právě proto to lehátko tak sténá :o) Teď už se budu v lehátku klidně převalovat. A možná i v tom co si konečně koupím :o)

          Sander - Profil | St 3.5.2006 7:32:26

          Mám podobný problém, ale není to zase tak hrozné, abych to musel nějak řešit. Pokud je problém v látce či vrstvě pod ní, nečekej že s tím něco vyvedeš, nevím...
          Holt se na něm nesmí tolik "rajtovat" :-)))