- Otázky a diskuse
- Seznam
- Diskuse
boilie starbaits
prosím má nekdo skušenosti s bolie starbaits- konkretne týhle - HEMPY CRUSH, WHITE FISH HALIBUT PELLET, HOT DEMON, INSTINCT FACTOR, TIGER SUGAR CRUSH,
vzskoušel sem hodne prichutí od tyhle firmy, muj nazor - prumerný kvalita, za ty prachy to nestojí, ale 1 prichut - spicy fish prechytala na jedom revíry všetko - hotovky i domácí, po koupe iných príchutí sem byl sklamán.
vzskoušel sem hodne prichutí od tyhle firmy, muj nazor - prumerný kvalita, za ty prachy to nestojí, ale 1 prichut - spicy fish prechytala na jedom revíry všetko - hotovky i domácí, po koupe iných príchutí sem byl sklamán.
Autor diskuse: miliano - Profil , 29.4.2006 kaprařina - nástrahy, návnady
- Zobrazit zápisy s fotkou.
- Zobrazit vybrané uživatele.
načítám... - Zobrazit jen s poděkováním.
- Zobrazit nejlépe hodnocené.
0x v oblíbených a 0x v ignorovaných.
11 nových příspěvků od Vaší poslední návštěvy.
NTavris29 - Profil | St 2.11.2011 21:45:49
adam.fsh >> No,tak babo rad:o) asi budu muset prubnout oba druhy.o)
Díky
Díky
Nadam.fsh - Profil | St 2.11.2011 21:35:32
Tavris29 >> HOT DEMON sme skúšali boli to pop-up a používali sme ich len ako nástrahu nebolo na to ale vôbec nič na SK30 kamraát nejaké ryby pochytal tiež sme ale z SK30 nekŕmili. SK30 som mal method-mix a ten sa my celkom osvedčil. ALe napr na strednú triedu príchuť banaán fluroro pop-up som čakal viac nepamätám si že by som na to mal rybu.
NZdenal77 - Profil | St 2.11.2011 21:23:52
Tavris29 >> Hot Démon,na jedné vodě mi funguje bezvadně,pár půlek na Pva do hodiny či dvou mám zpravidla rybu,ne všude ale funguje a tak to chce zkoušet,at' se daří
NTavris29 - Profil | St 2.11.2011 21:11:27
Zdravím. Co mi spíše doporučite na rychlé chytani, HOT DEMON, nebo SK30. Díky
Chytám na menši prehrade,na odhoz
Chytám na menši prehrade,na odhoz
NZbojo - Profil | Ne 30.4.2006 18:43:55
2.paja.ja:mozem vediet ake ovocne mas na mysli?chcem nejake este vyskusat,bo ja skor rybina a tak chytam...dik
N2.paja.ja | Ne 30.4.2006 13:39:28
Od starbaitsu chytam spíš na sladký amužu řict bomba nachytá snad všude ( kukuřicne je taky dobré.
NHyter - Profil | So 29.4.2006 22:26:15
Tak vidim ze nejen podle mych zkusenosti je od starbaitsu jednicka korenena ryba. Jsem zvedavy jestli nam to potvrdi i nekdo dalsi....
NPalcat - Profil | So 29.4.2006 16:49:16
Od Starbaits chytám jen na boilí v dipu , a musím říct že i v u tohoto produktu patří mezi 1 příchuť Spice , mám skoro všechny , zbytek je průměrný až podpruměrný , důležité je to aby to bylo co nejnovější , jinak se mi zdá že to hodně měkne v tom dipu , pak se to lehce prořízne při náhozu , jinak u klasiku je ta cena hodně vysoká a neuměrná kvalitě , za 300 - 400 kg můžeš mít i lepší výrobky , jako Mainline , RH , a další světoznámé výrobky , u Star tu cenu dělá hlavně dovozce a i když jsem z hradiště a distributora mám za humny tak mě to moc neoslovilo. Teď jsem koupil 4 kg Nash formule 1 a 5 kg pelet tak jsem zvědaví.
NZbojo - Profil | So 29.4.2006 14:50:43
miloano:ja chytam cisto na starbaits,toto bude tretia sezona,myslim s tymito gulkami,ako tu bolo spomenute Spicy fish,teda korenena ryba je jednotka medzi hotovkami,aspon u mna...pod hacikom ju mam vzdy aspon na jednej udici...vzdy...teraz k ostatnym,nieco podobne ako Spicy fish,celkom dobre chyta je Red fish,vyborne skusenosti.gulka Japanese Squid,ktoru tiez casto pouzivam,na jednom jazere na juznom Slovensku si bez nej rybacku predstavit neviem,dalej jej kombinacia cize Japanese Squid/Banan tiez celkom slape...Hempy seed cize konope je celkom dobra na letne horucavy,aspon mne vtedy fungovala...
ale pre mna je jednotka korenena ryba prestreknuta mega sprejom Mega Fish,najlepsia kombinacia na kratke vychadzky,na dlhsie mam ponorenu korenenu rybu v dipe Spice,teda korenie,je to to naj co moze pre mna byt...:D...
to je moj nazor,moje skusenosti,mozno niekto ma ine,a rad si to tu precitam...
ale pre mna je jednotka korenena ryba prestreknuta mega sprejom Mega Fish,najlepsia kombinacia na kratke vychadzky,na dlhsie mam ponorenu korenenu rybu v dipe Spice,teda korenie,je to to naj co moze pre mna byt...:D...
to je moj nazor,moje skusenosti,mozno niekto ma ine,a rad si to tu precitam...
NHyter - Profil | So 29.4.2006 11:46:06
Jsem rad za tvuj prispevek a muzu jen potvrdit. Byli jsme loni na tydeni vyprave, krmili jsme boilies+ kukurice. Boilies samozrejme od starbaits, meli jsme crush a spicy fish. Vse co jsme nachytali bylo na spicy fish.
A muzu potvrdit ze i pri jednodennich lovech je uspesna pouze tato prichut.
A muzu potvrdit ze i pri jednodennich lovech je uspesna pouze tato prichut.
Živě na MRK.cz
Kde to žije - kaprařina
StNZkušenosti s pruty Scorpion od Mivardi 3
StNFanclub značky Shimano 16401
StNDyje 5, 6, 7 - Mušov a Nové Mlýny - diskuse 54935
StNKrátkodobá kaprařina x 9947
StNLegenda s názvem Daiwa Tournament S5000-T, S5500-T či S6000-T 5335
StNATTs hlásiče a ATTx příposlech 546
ÚtNDaiwa Whisker SS 2600 173
ÚtNÚN Žermanice 2009, (471 043, Lučina 2A)... 8060
ÚtNLabe fishing store 19
ÚtNOhře, úlovky, nástraha 1054
ÚtNKyjský rybník, Džbán 50905
PoNŽermanky a bivakovani 4
PoNHarrison - vše o této značce 3722
PoNVýber signalizátorů 2+1 ATTS, Flacarp X7, FOX Mx 145
NeNTrakker brolly 100 Ev 0
Co je nového - kaprařina + obecné
StNBleskovka: Přehrada Nové Heřminovy má všechna razítka - co to znamená pro rybáře a kdy se reálně dočkáme revíru
PáNBleskovka: Candát má GPS v hlavě: vědci z AV ČR odhalili překvapivé navigační schopnosti
. . . NBleskovka: Povodí Moravy realizuje doporučení odborníků po loňském úhynu ryb na Nových Mlýnech
. . . NBleskovka: Invaze sumečka černého na Mělnicku: Rybáři a vědci zahájili velký odlov
. . . NBleskovka: Nová přečerpávací elektrárna na Orlíku: Jaký to bude mít vliv na vodu a rybáře?
. . . NBleskovka: Záhada ryby, která žije 100 000 let bez samců, vyřešena!
Oznámení - kaprařina
Na toto místo můžete sami vložit své oznámení ostatním čtenářům MRKu.
Kalendář akcí - kaprařina
25.6.Carp Cup Rosed 2026
25.6.Dubenec Týmové Červen 2026
25.6.Tylovský rybník - Carp cup léto...
25.6.🏆 CCAM Hruškov léto -...
25.6.Team NULA Cup
25.6.AS Fish carp race na jezeře...
26.6.!!ct retro- poslední volné...
26.6.Lastiashop Fanatik Cup Maleňák...
26.6.Brčekolský Mistrák - uvolněné...
26.6.24h závod dvojic na Vojtově...
NEJLEPŠÍ Z KATALOGU
Doporučujeme cestovku
Safra-go
Jižní Afrika, Sibiř, Patagonie. Vyzkoušené lokality v doprovodu našeho scouta. Expedice pro partu kamarádů i...











