Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Ndada11 - Profil | Po 28.2.2022 11:02:26

Pět dnů to ukazuje furt stejně. Asi jim zamrznul systém. 😀

    NMilosVee - Profil | Ne 27.2.2022 22:14:16

    Golfmagor >>
    Jako že Rusa zajímá aktuální stav hladiny v Dalešicích?🤔
    Myslím že ty prasata mají teď jiný starosti...

      NBobo10 - Profil | Ne 27.2.2022 18:18:44

      Martian >> Jo což o to že voda lítá, jen že se to neprojevuje na pmo jako vždycky...

        NMartian - Profil | Ne 27.2.2022 17:45:56

        Bobo10 >> odpoledne jsem byl s děckama pod hrází v kramolíně a teda jak ta voda letěla dolů, tak to moc zasekle nevypadalo :-D dva a půl metru za dva měsíce vypadá dobře, doufám, že do května je plno .-)

          NBobo10 - Profil | Ne 27.2.2022 16:24:16

          EDAmrk >> Takže to co je na pmo tak je aktuální? Nebo se jim to seklo? Nebo to sedí?

            NEDAmrk - Profil | Ne 27.2.2022 13:47:02

            377,68. Od 1.1.2022 +2,3m

              NEDAmrk - Profil | Ne 27.2.2022 13:46:49

              Golfmagor >> nepravda, PMO má vlastní měření.

                NBobo10 - Profil | Ne 27.2.2022 12:20:06

                Golfmagor >> Ale průtok nechali? To je divný... ale když říkáš...

                  Ndada11 - Profil | Ne 27.2.2022 11:34:02

                  Golfmagor >> O tom nic nevím.

                    NGolfmagor - Profil | Ne 27.2.2022 9:25:23 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    dada11 >> ČEZ ale i jiné strategické firmy vyřadily nebo omezily některé IT systémy. Důvodem je Rusko. Jinak samozřejmě hladina stále kolísá.

                      Ndada11 - Profil | Ne 27.2.2022 8:06:28

                      Bobo10 >> Neboj nic. Je to ve skleper.

                        NBobo10 - Profil | So 26.2.2022 17:28:47

                        dada11 >> aby ti to kvůli zime a mrazu nepopraskalo a nedopadlo... mě to čeká v létě...

                          Ndada11 - Profil | So 26.2.2022 17:26:13

                          Bobo10 >> 😀 já betonuju a tahám fajnovou. Takže se tam dřív než příští víkend nedostanu. A to ještě záleží na počasí.

                            NBobo10 - Profil | So 26.2.2022 16:18:01

                            dada11 >> Tak si myslím že asi jo... byl jsem se tam dneska kouknout a nezdá se mi že by tam bylo tolik vody...

                              NBobo10 - Profil | Pá 25.2.2022 17:56:22

                              dada11 >> 🤣🤣🤣🤣🤣

                                Ndada11 - Profil | Pá 25.2.2022 17:12:17

                                Bobo10 >> Se jim to zaseklo? 😀

                                  NBobo10 - Profil | Pá 25.2.2022 15:40:20

                                  To co se tam děje... se mi docela líbí...

                                    NGolfmagor - Profil | Pá 18.2.2022 10:27:52

                                    Golfmagor >> Oprava 378 -379

                                      NGolfmagor - Profil | Pá 18.2.2022 9:44:29

                                      Martian >> Ale o to větší tlak byl na místa kde se nahodit dalo, nemyslím že by kvůli nedostatku místa rybářů ubylo. Navíc byl problém i s místy pro kotvení lodí. A nakládat ráno loď mezi udicemi s nástrahou na candáta dobré vztahy taky zrovna nepodporovalo. Maximálka v létě na 379 - 380 m.n.m. by byla ideál. Jenže tahle diskuse je stejně zbytečná, rozhodne počasí, potřeby energetiků a business Čezu.

                                        NMilosVee - Profil | Čt 17.2.2022 15:37:02

                                        Martian >>
                                        Tak já chytám 90% z loďky, tak je mi to buřt kolik je vody, ale myslel jsem solidárně i na ostatní aby měli kam sednout, protože každej tam loďku nemá.