Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMartian - Profil | Čt 17.2.2022 13:47:19

MilosVee >> tření souhlas, ale náhodou jak nešlo "kam sednout", tak to bylo fajn stran rybářského tlaku :-) na pohodlný fleky nikdo nejezdil, bo měl před sebou větve a nešlo nahodit... ideální stav :-))

    NMilosVee - Profil | Čt 17.2.2022 13:26:03

    Ideální by bylo, kdyby voda na jaře nastoupala na max.hladinu kvůli tření.Pak by na léto mohla lehounce opadnout aby bylo kde sedět.

      Ndada11 - Profil | Čt 17.2.2022 9:51:24

      Bobo10 >> Jak praví Vladěna.

        Ndada11 - Profil | Čt 17.2.2022 9:50:12

        vladěna >> Znáš mě a přehradu líp 😀😀

          Nvladěna - Profil | Čt 17.2.2022 9:03:10

          Bobo10 >> u Jirkasa pod splavem.

            NBobo10 - Profil | Čt 17.2.2022 8:09:33

            dada11 >> jaký vrch betonu myslíš!? Bojím se o loď... :)

              Ndada11 - Profil | Čt 17.2.2022 5:15:15

              EDAmrk >> Jen tak dál.

                NEDAmrk - Profil | St 16.2.2022 22:38:47

                377,05

                  Ndada11 - Profil | St 16.2.2022 20:46:14

                  Martian >> 376,9 zatím nejvíc. Ještě 0,6 a je to zároveň s vrchem betonu. Tak by to mohlo zůstat, nebo o dva metry víc a pak zůstat.

                    NMartian - Profil | St 16.2.2022 20:36:36

                    A tak vypadá to celkem nadějně :-)

                      NNed - Profil | St 16.2.2022 4:33:47

                      MilosVee >> tak se už těším na volné fléčky u silnice 😃

                        NMilosVee - Profil | St 16.2.2022 4:31:55

                        Ned >>
                        Tak jsou (resp. byly) to jejich papíry...

                          NNed - Profil | St 16.2.2022 4:30:41

                          MilosVee >> stejně si tam bude dělat každý co chce. Většina ani nebude vědět, že něco porušují, protože si to ani nepřečtou.

                            NMilosVee - Profil | St 16.2.2022 4:26:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                            Ještě k tomu Gabčíkovu, tady je to černé na bílém.Akorát nevim, proč tam není míra Candáta aspoň 50 cm🤔.Hlavně že se všude sere K70.Normálně smýšlející člověk si takovýho kapra stejně nevezme, neb se to nedá žrát.Ale pro ochranu candáta se toho z mého pohledu moc nedělá.

                              NKrom 63 - Profil | Ne 13.2.2022 16:57:02

                              Elis >> ne ne, ta je tam letos taky poprvy. A ti jedinci tam jsou pořad, asi tak jako všude jinde

                                Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 13:27:04

                                MilosVee >> Ani ťuk nikomu.

                                  NElis - Profil | Ne 13.2.2022 13:26:48

                                  Krom 63 >> Tak K70 je tam už dávno ne. Snad už ti jedinci vyhynuli co brali kapry nad 70cm.

                                    Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 13:25:50

                                    Ned >> Oboje. Za mě je to stejný.

                                      NElis - Profil | Ne 13.2.2022 13:21:29

                                      MilosVee >> Jj z Gabča mám pěkné ryby, ale psal se rok 2007-2008, všechno z vyvážky, kdo neriskoval nechytal. Už jsem tam potom nejezdil. Když to tak vidím , raději jedu na dallas na cejny😆.

                                        NKrom 63 - Profil | Ne 13.2.2022 11:28:12

                                        Elis >> a ještě nově K70