Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | Ne 13.2.2022 11:00:20

dada11 >>
Jde tam něco?Na podzim to tam kousalo jak jeblý, ale samá drobotina do 30cm.

    NMilosVee - Profil | Ne 13.2.2022 10:59:06

    Taky jsem slyšel že je na Gabču zákaz zavážení nástrah.Ale na stránkách MRS BRNO v soupisu revírů pro rok 2022 o tom není ani čárka, tak nevím.
    Až budu mít po ruce BPVRP, tak se podívám jestli se tam něco k tomu píše.
    Každopádně, jestli je tam zákaz, tak to budou mít borci dost těžký hodit to až k druhé straně.Obzvlášť u hráze, kde jsou ty nejlepší (a permanentně) obsazené fleky.Navíc tam věčně fouká celkem silné boční vítr, to taky na délce hodu nepřidá.
    Když jsem se tam byl loni mrknout jen tak na čumendu, tak vyváželi všichni.Buď lodičkama, nebo na člunech, lehátkách apod.Tam jak to nemáš pár metrů na druhý straně pod lesem, tak si moc (spíš vůbec) nezachytáš, to platilo už před patnácti lety, kdy jsem tam jezdíval s mým dědem když ještě žil.

      NNed - Profil | Ne 13.2.2022 10:38:47

      dada11 >> tak zavážení nebo vyvážení? 🤔😳

      😂

        Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 10:29:09

        Elis >> Už se tam nesmí zavážet.

          Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 10:28:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

          Ned >> Zahájení, jen ne na přehradě.

            NElis - Profil | Ne 13.2.2022 10:17:07

            Krom 63 >> Jak to myslíš, zakázalo vyvážet?

              NNed - Profil | Ne 13.2.2022 9:00:04

              dada11 >> to je pozdě, to už jsou ryby přežrané :-))

                Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 7:48:33

                Tak změna. Jedu až na desátou.

                  Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 7:47:24

                  Ned >> Nebo tak 😀😀

                    NNed - Profil | Ne 13.2.2022 6:39:35

                    dada11 >> woe.... brněnská SPZ žádná není, je jen jihomorafská ;-)
                    Šmejdi jihomorafští :-))

                      Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 6:04:45

                      Jak se rozední, tak jedu. Teď přemýšlím kam.

                        Ndada11 - Profil | Ne 13.2.2022 5:16:24

                        Cejnek 2 >> A většinou Brněnské spz.

                          NKrom 63 - Profil | Ne 13.2.2022 5:15:16

                          Cejnek 2 >> snad bude od letoška o jednu řadu míň, když se zakázalo vyvážet:)

                            NCejnek 2 - Profil | So 12.2.2022 21:26:11

                            dada11 >> v létě to tam je kolikrát dvouma kolikrát i třemi řadami

                              Ndada11 - Profil | So 12.2.2022 20:55:08

                              Valuček >> To přijde.

                                NValuček - Profil | So 12.2.2022 18:50:26

                                dada11 >> dík, jen ti kapři :-(

                                  Ndada11 - Profil | So 12.2.2022 18:33:57

                                  Valuček >> Taky pěkný👍

                                    Nauthentic - Profil | So 12.2.2022 16:56:03

                                    MilosVee >>
                                    Na únor moc pěkná ryba!Gratulace i k tomu úspěšnému lovu.Kdo umí ten umí :-)

                                      NValuček - Profil | So 12.2.2022 15:57:01 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                      dada11 >> já pod Koněšínem dneska byl. Cejni berou jak v létě:-) - jako zde pokaždé, kapr ani náhodou. Byl jsem tam 2 hodiny a 20 minut, chytil jsem 14 cejnů a asi 5 mi jich po cestě spadlo. Už takhle brzo byli vepředu boiliesáři - prvně kobrovali a pak snad hodinu házeli krmení raketou.

                                        Ndada11 - Profil | So 12.2.2022 13:33:28

                                        MilosVee >> Mooc pěkně 👍👍. Dneska jsem chtěl vyrazit taky. Ale včera jsem měl jednání se švagrem v hospodě a nějak se mi nikam nechce. Maximálně do hospody 😀