Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NMilosVee - Profil | So 12.2.2022 11:08:18 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Tak jsem ráno na zkoušku vyrazil.
Kapříci žerou jak v létě.
Tady fotka zatím největšího. (63cm)
Cejnům se ale dneska moc nechce,zatím jen 2 kusy, tak uvidíme.Dám tomu ještě půl hodiny a jedu do řitě.

    Ndada11 - Profil | Pá 11.2.2022 19:08:31

    MilosVee >> Tam se bivakuje i když je na vodě led 😀😀

      NMilosVee - Profil | Pá 11.2.2022 16:29:54

      Tak zítra ráno asi po delší době zajedu začubat.
      Dnes jsem jel okolo Gabča, a už se tam bivakuje🤔😂, sezóna už je v plným proudu😂😂

        Ndada11 - Profil | Po 7.2.2022 19:59:49

        Ned >> Třeba o tvoji řiť 😀😀😀

          NMilosVee - Profil | Po 7.2.2022 18:23:31

          Ned >>
          Uvidíme, třeba (snad) jo.

            NNed - Profil | Po 7.2.2022 17:50:59

            MilosVee >> přijdou jarní slejváky a do prázdnin je to plný až po okraj. Klidně bych se i vsadil, ale fakt už nemám o co :-)

              NMilosVee - Profil | Po 7.2.2022 16:03:12

              Přesně tak, není přítok.Respektive přitéká cca 4-5m3/s a odtéká cca 2 M3/s.Do toho ještě JEDU odpaří cca 1m3/s, takže to jde nahoru fakt pomalinku.S takovou se to ani letos nenaplní.

                Nvinetue - Profil | Po 7.2.2022 15:37:40

                dada11 >> díky za odpověď

                  Ndada11 - Profil | Po 7.2.2022 9:50:22

                  vinetue >> Je asi o dva metry víc než v prosinci. + -. Normální stav bude až kdoví kdy. Není voda.

                    Nvinetue - Profil | Po 7.2.2022 9:12:46

                    Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli je Dalas ještě upuštěný jako v prosinci z důvodu opravy hráze? Nebo jestli je už na normálním stavu? Díky.

                      Ndada11 - Profil | Po 24.1.2022 12:22:36

                      Ať se vám v této sezoně daří. Ale ne líp než mě😀😀

                        Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 23:24:25

                        EDAmrk >> Kdo není váš, Martin?

                          NEDAmrk - Profil | Po 17.1.2022 19:46:10

                          dada11 >> ten náš není. To ale neva 😉.

                            NEDAmrk - Profil | Po 17.1.2022 19:44:32

                            Ned >> 👍, moc normální stav to, ale není. Podle stavu na obrázku tam je ještě cca 7,5 m na čerpání.

                              Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 18:01:23

                              EDAmrk >> Minulý týden, sem u vás dělal v šestým patře Martinovi kancl.

                                Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 17:58:49

                                vladěna >> Ne, ale kontrolovat loďku. 😀

                                  Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 17:58:11

                                  Ned >> Jo

                                    Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 17:58:01

                                    jagos >> Jo

                                      Nauthentic - Profil | Po 17.1.2022 16:17:19

                                      EDAmrk >>
                                      Dík za info