Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NNed - Profil | Po 17.1.2022 16:03:50

EDAmrk >> přidám sem jednu s normálním stavem ať je něco na porovnání 😉

    NNed - Profil | Po 17.1.2022 16:01:11

    vladěna >> chce to rozorat přístupové cesty ať se tam nikdo nedostane 😁

      NMilosVee - Profil | Po 17.1.2022 14:42:33 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

      EDAmrk >>
      Pěkně nacvaknuto

        NEDAmrk - Profil | Po 17.1.2022 14:06:22 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

        jagos >> Snad to tak horké nebude. Zatím se zadrželo 1,5 m. Pro authentic, obrázek proč byla nízká hladina 16.1.

          Nvladěna - Profil | Po 17.1.2022 12:48:59

          Ned >> jj,kdejakej čumil tam chodí vočumovat bahno-))

            NNed - Profil | Po 17.1.2022 12:02:03

            dada11 >> to je tam někde u Vladěny?

              Njagos - Profil | Po 17.1.2022 11:28:26

              dada11 >> to je vzadu u stodole.? To se letos nenaplni!

                Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 10:12:25

                authentic >> Slávičky jsou zalezlé. Neviděl sem ani jednu.

                  Nauthentic - Profil | Po 17.1.2022 7:17:02

                  dada11 >> Smutný pohled.Aspon se to tam trochu vydenzifikuje a pochcípe pár sláviček :-)

                    Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 5:19:43 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                    Včera jsem byl zkontrolovat loďku. Pěkný potok teče.

                      Ndada11 - Profil | Po 17.1.2022 5:18:16

                      authentic >> Hráz je už opravena. Ale voda není kde brát

                        Nauthentic - Profil | Ne 16.1.2022 21:33:57

                        Nevíte někdo jak dlouho ještě budou držet vodu dole?Ještě se opravuje hráz nebo je malý přítok na dopuštění nebo to nechají do jara po tání?

                          NElis - Profil | Ne 16.1.2022 20:05:16

                          Dobré den, tak jsem letos konečně poprvé smočil🤟, od úplně zera mě zachránil pleskač😉. Trochu mrazivo, ale bylo krásně😉👍. Tel. jsem zapomněl doma, tak žádné foto👎

                            Njagos - Profil | Ne 16.1.2022 8:28:53

                            jagos >> ti lidé jsou tak hloupí. Oprava

                              Njagos - Profil | Ne 16.1.2022 7:50:36

                              MilosVee >> ty lidi jsou tak hloupý! Já by jsem si nikdy neseděl na tvoje místo i kdyby jsi tam chytal 50 kapru denně! Já ty si radši sednu někam kde toho chytnu minimálně, ale hlavně že mám trochu klid!

                                Ndada11 - Profil | So 15.1.2022 20:44:37

                                MilosVee >> Proto jsem napsal proti Hradisku. Protože i když by jsi napsal že ano, tak každý ví hovno kde 😀

                                  NMilosVee - Profil | So 15.1.2022 10:38:10 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dada11 >>
                                  Naproti hradisku je dost široký pojem, to je v podstatě od Popovský zátoky směrem dolů cca 1 km + to může být taky celá dalešická zátoka.
                                  Ale zkušenost říká, že rozhoduje i klidně jen blbých 20 metrů.Konkretní místo samozřejmě sdělovat nebudu, neb bych si tam už nesedl a propukly by tam jatka v podobě nájezdu masařek z půlky okresu-taky vlastní zkušenost.Jednou jsem podrobně sdělil konkrétní top místo na přehradě k zimnímu lovu a to co tam pak následovalo bylo k 🤮🤮🤮 Do té doby tam člověk nepotkal ani živáčka a po té se tam stála fronta na maso.

                                    Ndada11 - Profil | Pá 14.1.2022 23:26:24

                                    MilosVee >> Všechno naproti Hradiska? Když tak sz.

                                      NMilosVee - Profil | Pá 14.1.2022 19:57:48

                                      Elis >>
                                      Jsem se ulil z práce😆

                                        NMilosVee - Profil | Pá 14.1.2022 19:57:00

                                        dada11 >>
                                        Zbyde, všechno pouštím neboj.Letos zatím čtvrtá docházka.Ryb chyceno nespočet.Zatím je to průměrně 3 kapři mezi 50-60cm na docházku.Tak když to takhle půjde dál, tak budu happy.Cejny a plotice ani nepočítám.