Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NEDAmrk - Profil | St 22.9.2021 9:49:46

novel >>Vůbec to tak to nevidím.

    Nnovel - Profil | St 22.9.2021 6:13:27

    Tak prý jedna z firem, které se měly podílet na stavebních činnostech, odřekla spolupráci.
    Letos oprava hráze asi ani neproběhne a měly to být 4m, což už je defacto teď.

      Ndada11 - Profil | Út 21.9.2021 21:52:39

      Jelcin_m >> Dolů to dali proto, aby sme měli víc místa na pruty a stoličku 😀😀

        NJelcin_m - Profil | Út 21.9.2021 19:20:34

        Jestli se melo upouštět o 6 metru, tak k tomu v noci už nebyva daleko teď.. Taky by me zajimalo proc to šlo teda tolik dolů

          Nbleha - Profil | Út 21.9.2021 15:49:44

          EDAmrk >> Jsi tajemnej jak hrad v Karpatech.... :-)))

            NEDAmrk - Profil | Út 21.9.2021 14:38:05

            Bobo10 >> Prozatím zastaveno ano, ostatni ne.

              Nbleha - Profil | Út 21.9.2021 12:18:47

              Bobo10 >> Zdar. Já jsem zase dnes slyšel, že mají někde dole dělat most a potřebují minimální odtok. Proto nahoře udělali zásobu, kdyby náhodou začalo pršet, aby to chytli. Co je na tom pravdy nevím....

                NBobo10 - Profil | Út 21.9.2021 7:32:09 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                Asi nejaktuálnější informace ohledně odpuštění přehrady. Prozatím zastaveno. Odpouštět se nebude - zatím. Někdo za spodku se jim odvolal že by nemuseli mít vodu kdyby nebyla poradna zima... Takže zatím asi odloženo.

                  Njagos - Profil | Út 21.9.2021 6:45:18

                  MilosVee >> závist je hrozná věc! Hlavně u Českého národa..

                    Njagos - Profil | Út 21.9.2021 6:43:08

                    MilosVee >> jsou to zmrdi,já koupil lodku a jel na ni jednou! Za týden už tam nebyla! Chytit a zlamat ruky!

                      Ndada11 - Profil | Út 21.9.2021 5:30:17

                      MilosVee >> To asi zažilo víc lidí. Lidi jsou různí.

                        NElis - Profil | Po 20.9.2021 20:56:01

                        MilosVee >> lidé jsou hovada, to se proste nedělá, úplně chapu tvoji nasranost😤

                          NMilosVee - Profil | Po 20.9.2021 19:44:18

                          dada11 >>
                          Asi se nějakými trotlovi nelíbilo že já chytám a on hovno😀.Závist je sviňa.A když to neumím já, tak nebude chytat nikdo.
                          Už jsem u vody zažil lidi, kteří těžce nesli že okolo nich všichni chytají jen oni ne.Ale když se pak podíváš na co a jak chytají, tak se musíš vyloženě smát.To by ta ryba musela být po obrně a lobotomii aby se mu na to pověsila,

                            Ndada11 - Profil | Po 20.9.2021 19:35:18

                            MilosVee >> To je, jak kdyby byl na tebe někdo nasranej. Nám zatím ukradli jen podlážky.

                              NMilosVee - Profil | Po 20.9.2021 18:27:38

                              dada11 >>
                              Nad lavičkama.
                              Zlomené veslo,
                              Ukradené lano+ vázání a odmontované sezení.
                              Jestli něco z toho najdu na nějaké lodi namontované, tak narovinu říkám, že se s ní majitel může rozloučit.A to myslím smrtelně vážně!!!
                              😡😡

                                Ndada11 - Profil | Po 20.9.2021 16:31:23

                                MilosVee >> Jak moc? Kde ji máš?

                                  NMilosVee - Profil | Po 20.9.2021 14:29:24

                                  Tak dnes jsem zjistil, že mi nějaké pako poničilo loďku.Pochybuji že to tady bude číst, ale přeci jen...

                                  Kamaráde máš jediné štěstí, že jsme Tě tam nechytli, protože bys dostal tak přes držku, že by ses v budoucnu pochcával strachy jen při pomyšlení na Dalešice.
                                  Nainstalovali jsme opět fotopasti, tak můžeš přijít znovu...

                                    NMarkus_bb - Profil | Ne 12.9.2021 16:50:26

                                    dada11 >> Ano myslím tam a děkuji za typ.

                                      Ndada11 - Profil | Ne 12.9.2021 15:24:07

                                      Markus_bb >> Jestli myslíš Hartvíkovice. Tak sme chodili na tu špicu, vpravo od pláže.

                                        NMarkus_bb - Profil | Ne 12.9.2021 13:11:09

                                        Ahoj od vody jsem v kempu na dalešické zkouším něco chytnout na pláži loďku sebou nemám. Třetí den a jenom menší záběry jinak nic. Máte někdo zkušenost s chytanim v této lokalitě? Díky za info.