Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NBobo10 - Profil | So 11.9.2021 12:05:50

EDAmrk >> zavírání vody? To pustíte vodákům? Díky za info...

    NEDAmrk - Profil | So 11.9.2021 10:42:31

    Bobo10 >>Ne ne, a zitra potece jeste vic. S upoustenim vody pro opravu hraze to nema nic spolecneho.

      NBobo10 - Profil | So 11.9.2021 7:39:59

      Tak že by to začalo dneska.?

        NPopik - Profil | So 11.9.2021 0:48:01

        dada11 >> budu to tady sledovat 😉

          NEDAmrk - Profil | Pá 10.9.2021 10:24:55

          Dohady, o termínu snížení hladimy z důvodu opravy hráze, jsou zatim zbytečné.

            Ndada11 - Profil | Pá 10.9.2021 10:20:18

            MilosVee >> Mě bylo řečeno o šest metrů. Ale třeba to bude 6,23 😀

              Ndada11 - Profil | Pá 10.9.2021 10:19:17

              Popik >> Prej měli začít do půlky září.

                Ndada11 - Profil | Pá 10.9.2021 10:18:53

                stormandnature >> 😀

                  NMilosVee - Profil | Pá 10.9.2021 8:53:56

                  Já zas slyšel že se má upouštět o 8,23 m (+/- nějakej milimetr)😂😂

                    NPopik - Profil | Pá 10.9.2021 8:05:06

                    dada11 >> diky za info a termin se vi? Zajedu se podivat s kajakem, jak vypadaji brehy.

                      Nstormandnature - Profil | Pá 10.9.2021 6:57:53

                      dada11 >> tak to si možná dojdu posbírat ty utrhaný olova o šutry a slávičky.

                        Ndada11 - Profil | Pá 10.9.2021 6:05:25

                        Popik >> Má se upouštět o šest metrů, kvuli dosypávání hráze.

                          NElis - Profil | Čt 9.9.2021 20:03:14

                          dada11 >> 😆

                            NElis - Profil | Čt 9.9.2021 20:02:52

                            Bobo10 >> Tak aspoň něco, jedu zítra, tak uvidíme, už se těším😉

                              NBobo10 - Profil | Čt 9.9.2021 19:48:02

                              Popik >> Na každém šprochu pravdy trochu. O kus níž se to tu řešilo a dopadlo to asi tak že něco mezi 5ti a 10ti metry někdy na podzim... Tak jsme se tu domluvili... 😀

                                NPopik - Profil | Čt 9.9.2021 19:31:27

                                Včera mi chlapik pobidal, ze se maji Dalesice upustit o 10m, ze je potreba dělat neco na hrazi. Ma k tomu nekdo bližší info nebo si to jen popletl s Kretinkou?!?

                                  Ndada11 - Profil | Čt 9.9.2021 19:01:42

                                  Elis >> Jalo, že jseš rád, i když klesá něco jiného než voda? To já rád nejsem. 😀

                                    NBobo10 - Profil | Čt 9.9.2021 18:26:50

                                    Elis >> 👍 taky mi to tak dneska přišlo. I když po 5ti hodinách se na mě usmálo jedno šupinaté štěstí

                                      NElis - Profil | Čt 9.9.2021 18:03:48

                                      dada11 >> Mám opačnou zkušenost🐟🤟😉

                                        Ndada11 - Profil | Čt 9.9.2021 10:08:58

                                        Bobo10 >> Když klesá jen voda, tak je to dobré 😀😀