Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

Bobo10 - Profil | Čt 9.9.2021 10:05:58 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

Jenom cejni a voda klesá a klesá...

    dada11 - Profil | Po 6.9.2021 14:02:16

    bleha >> To věřím.

      bleha - Profil | Po 6.9.2021 13:38:41

      dada11 >> To nic nemění na tom, že mě to sere :-D

        dada11 - Profil | Po 6.9.2021 11:52:44

        bleha >> Jsem říkal, že máš zmáklé😀😀

          bleha - Profil | Po 6.9.2021 10:58:07

          dada11 >> Po rybách ne, to jsou nánosy, plus jak je to rozmáchaný.... Už jsem musel vytáhnout broďáky...

            dada11 - Profil | Po 6.9.2021 8:24:05

            bleha >> Nezávidím. To je po rybách?

              bleha - Profil | Po 6.9.2021 8:04:49

              dada11 >> Na to si nezvykneš :-D Teď je tam bahna extrémně, jak to nezarostlo....

                MilosVee - Profil | Ne 5.9.2021 18:41:11

                Teď jsem se vrátil z přehrady.Vody tak nějak normálně.Cca 1.5 m pod plnej.Ryby šly dobře.Kapře a cejni prakticky na hod.Turistů minimum, počasí akorát.Takže pěkná neděle.
                Kapři zase jen do 60 max., no prostě jako vždycky, taková ta Dalešická klasika😀

                  dada11 - Profil | Ne 5.9.2021 9:47:16

                  jagos >> Nejsem na přehradě. A moc nejdou. Jen bělice a karasi.

                    dada11 - Profil | Ne 5.9.2021 9:46:45

                    Bobo10 >> Podle grafu.

                      Bobo10 - Profil | Ne 5.9.2021 9:25:25

                      dada11 >> Jsi tam? Nebo hodnotíš podle grafu?

                        jagos - Profil | Ne 5.9.2021 9:03:19

                        dada11 >> a co ryby jdou?

                          dada11 - Profil | Ne 5.9.2021 7:58:35

                          Pěkně nám s tou vodou sjeli.

                            dada11 - Profil | Pá 3.9.2021 18:10:37

                            vladěna >> Spíš ten odtok. Skoro jednou tolik, co předtím.

                              dada11 - Profil | Pá 3.9.2021 18:09:24

                              vladěna >> On to bahnem dá. Za ty roky to má zmakle. 377,5 je to zároveň s tím betonovým tarasem. Tak ještě trochu vody má. 😀

                                Martian - Profil | Pá 3.9.2021 17:54:05

                                bleha >> už zase funguje... tedka to tri dny nejelo a zase frčí. člověk bez toho jak bez ruky -))

                                  vladěna - Profil | Pá 3.9.2021 17:49:42

                                  dada11 >> to už je bleha bez vody-))

                                    dada11 - Profil | Pá 3.9.2021 16:59:38

                                    bleha >> 378,12 mě ukazuje pmo v 16:00 hodin. Jinak mě funguje. Ale pár lidí se mě ptalo taky. Že jim to taky nejde.
                                    Odtok 4,19

                                      bleha - Profil | Pá 3.9.2021 16:19:15

                                      Zdar borci. pmo nefunguje.... Jak je to s vodou, spustili to jak se říkalo, nebo je to stále stejný? Dík za info :-)

                                        MilosVee - Profil | Po 30.8.2021 15:44:02

                                        Elis >> na kapry vejš, na dravce níž