Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

dada11 - Profil | Po 16.8.2021 20:29:13

Oproti ránu, mi sjeli s vodou o metr a půl. Ach jo😭😭😭. Pokud nebude pršet, tak ráno jedu. Už teď se modlím, aby nastoupal.

    dada11 - Profil | Po 16.8.2021 20:27:33

    MilosVee >> Věčná škoda. Jen to neříkej veřejně. Nebo to od někoho na mrku schytáš.

      MilosVee - Profil | Po 16.8.2021 15:44:03

      Včera jsem viděl u břehu mrtvého candáta cca 80-85 cm.Tlamu měl sešitou woblerem s třemi bytelnými trojháčky.Někdo ho asi uprásknul a tak nemohl žrát a chcípnul.Smutné...

        dada11 - Profil | Po 16.8.2021 14:33:06

        marmyš >> Budu se snažit.

          dada11 - Profil | Po 16.8.2021 14:32:42

          Bobo10 >> Vysoko a čistá.

            dada11 - Profil | Po 16.8.2021 14:32:13

            Starc55 >> Díky, zítra jedu zase.

              dada11 - Profil | Po 16.8.2021 14:31:48

              Starc55 >> Rodinu vidím denně. Rybu ne😀😀

                marmyš - Profil | Po 16.8.2021 12:26:09

                dada11 >> Pěkná práce,jen tak dál. :-)

                  Bobo10 - Profil | Po 16.8.2021 12:22:38

                  A jaká je voda? Myslím čistota a místo... Díky za info...

                    Starc55 - Profil | Po 16.8.2021 9:40:06

                    dada11 >> Jinak dobrá práce a skvělá zábava, když to bere.

                      Starc55 - Profil | Po 16.8.2021 9:39:34

                      dada11 >> Jseš odchytanej, tak jeď domů. Rodina tě taky potřebuje a ty jseš furt na rybách! :-)

                        dada11 - Profil | Po 16.8.2021 8:03:08

                        Dneska se daří. Pět jízd na rybku sem prodrbal. Tři candáti venku, největší 60cm. Kapr jeden 50cm. Ještě uvidím co přijde.

                          novotnytomass - Profil | Po 16.8.2021 7:44:15

                          Ze soboty na neděli jsem přespával pod širákem - v sobotu večer jeden malej candát na rybku, kapři nula. V neděli od 4 do pul 6 ráno jedna jízda od candáta a 4 kapři 50-60 cm. Od pul 6 do 15 hod pak přišel už jen jeden kapr.

                            zdežák - Profil | So 14.8.2021 19:57:49

                            MilosVee >> Bohužel dnes od Koněšína dolů bordel a humus, zelený jak sv...

                              MilosVee - Profil | So 14.8.2021 8:11:31 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                              Kapři jsou dnes jak utržený ze řetězu, sice se zatím nemůžu dostat přes 60+ ale to nevadí.
                              Malá ryba taky ryba😀
                              Přidávám foto jedné skoro šedesátky.
                              Voda dnes bez bordelu.

                                dada11 - Profil | Pá 13.8.2021 22:22:29

                                MilosVee >> Pěknej okoun 😀

                                  MilosVee - Profil | Pá 13.8.2021 21:14:53 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                  dada11 >> Já byl dneska, vody málo, voda špinavá a smrdí.Na hladině tuny bordela a zelený povlak roztažený po celé hladině.Občas nešlo ani nahodit přes ten bordel.Ráno chyceni 3 candáti, potom přezbrojeno na kapry.Chyceno 6 ks do 60 cm a asi 10 cejnů+ něco se urvalo a něco popadalo.Takže takový standart😀.
                                  Nejvíc potěšil okoun atakující hranici 40 cm.
                                  Všechno plave dál.
                                  Tak ať vám berou.

                                    dada11 - Profil | Pá 13.8.2021 13:59:50

                                    Cejnek 2 >> Já budu od čtvrtka do neděle na raftu. Budem sjíždět Lužnici.

                                      Cejnek 2 - Profil | Pá 13.8.2021 13:47:58

                                      dada11 >> já se příští týden chystám do Bohušek, ale to počasí se mi moc nelíbí

                                        dada11 - Profil | Pá 13.8.2021 13:45:47

                                        zdežák >> Doufám, že nikdo. Teď jsem byl týden pryč a chystám se tam 😀