Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

_steppB_ - Profil | Pá 13.8.2021 12:11:57

MilosVee >> Diky za info, to jsem nevedel.

    zdežák - Profil | Pá 13.8.2021 11:46:24

    Olik z vás se chystá o víkendu na Dalas?
    Jezdíte teď k přítoku nebo jste radši v hlubší části?

      MilosVee - Profil | Čt 12.8.2021 14:48:18

      novel >>
      Jo to bude ono.

        novel - Profil | Čt 12.8.2021 14:26:15

        MilosVee >> SOPLH se to jmenuje. Společenství obcí pro lesní hospodaření.

          MilosVee - Profil | Čt 12.8.2021 10:47:17

          _steppB_ >>
          Nejde o zákaz vjezdu, ten není ani na lavičkách ani na Koněšíně.Jde o povolení vjezdu do lesa.Bez toho správně nesmíš ani na lavičky ani na koněšín a ani nikam jinam.Pravý břeh-lesy ČR tam získat povolení je nyní takřka nemožné a levý břeh je svazek obcí nebo jak se to jmenuje a tqm je to s povolením momentálně stejné jako u lesů ČR.Tzn ani u mostu nad tou zastávkou by jsi neměl v lese stát autem.Pak už záleží na Tobě zda to riskneš.

            _steppB_ - Profil | Čt 12.8.2021 7:58:53

            MilosVee >> Diky za odpoved. Ja na lavičkách nikdy dole nebyl. Nevedel jsem, ze je tam zákaz vjezdu. Myslel jsem, ze se tam da zajet jako treba na Konesine.
            Kdysi jsem dával boat na vodu u mostu na te zastávce parníku, asi nejschudnejsi cesta, tak si to zopakuji.

              MilosVee - Profil | St 11.8.2021 14:26:23

              _steppB_ >>
              Ahoj,
              Na lavičkách můžeš nechat auto v pohodě za předpokladu že máš povolení k vjezdu, jinak hrozí flastr.O víkendu se to teď kontrolovalo PČR.
              Popř.nechat auto u silnice u mostu a dojít to dolů pěšky.Jinak nevím.

                _steppB_ - Profil | St 11.8.2021 13:53:53

                Ahoj chlapi,
                nevíte jak to vypadá na lavickach?
                Dá se tam nechat auto a dát na vodu boat? Jezdím na dalas 2-3x do roka, tak nejsem moc v obraze. Popřípadě neporadíte, kde se kolem mostu dá dostat na vodu? ( belly boat)
                Díky

                  dada11 - Profil | Út 10.8.2021 19:37:42

                  MilosVee >> Mělo to být v jiné diškuz. Jinak je to Smolenská.

                    MilosVee - Profil | Út 10.8.2021 16:07:53

                    dada11 >>
                    Co to je za kachňák?

                      dada11 - Profil | Út 10.8.2021 11:34:56

                      Trochu zkouším jinde.

                        dada11 - Profil | Út 10.8.2021 11:33:48

                        MilosVee >> 😀😀😀😀

                          MilosVee - Profil | Po 9.8.2021 19:30:27 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                          Martian >>
                          Doufám, že to bude teď na denním pořádku.Já vím, jsem naivní.🙄😄

                            Martian - Profil | Po 9.8.2021 13:29:35

                            MilosVee >> včera i probíhala kontrola RS... Tak mi taky povídal, co včera kontroloval za dobráky :-)

                              dada11 - Profil | So 7.8.2021 18:53:09

                              Cejnek 2 >> Ať seš v Praze, nebo v Brně. Hlavně vždycky opatrně.

                                Cejnek 2 - Profil | So 7.8.2021 18:23:08

                                dada11 >> tak tos posral, dycky Brno :))))

                                  MilosVee - Profil | Čt 5.8.2021 19:20:16

                                  Jelcin_m >>
                                  Okolo Stropešína čisto.

                                    Jelcin_m - Profil | Čt 5.8.2021 17:55:14

                                    Nebyl se nekdo podivat, jestli je to kalny nejak moc?

                                      Martian - Profil | St 4.8.2021 17:31:53

                                      dada11 >> že není v Třebíči :-PPPP :-D