Dalešice ??

Dobrý den.Sem mi prosím pište vaše zážitky z ryb na Jihlavě 7-8.Děkuji
Autor diskuse: Lukáš Uhlíř - Profil , 26.4.2006 kaprařina - ostatní
Dále moderují: dada11 Profil + Starc55 Profil + bleha Profil + matej@ Profil + vladěna Profil + Ned Profil

Jak velký kapry nejčastěji chytáte na dalešicích?

A) 40-50 cm43%

B) 50-60 cm20%

C) 60-70 cm8%

D) větší..30%

Od 27.5.2009 hlasovalo 240 čtenářů.

NPolčis - Profil | Po 23.8.2021 9:17:30

MilosVee >> Není foto, není sešitá huba candáta.

    NMilosVee - Profil | Po 23.8.2021 8:23:36

    Bobo10 >>
    Grafům nevěř.Teď jsem se od taď vrátil a voda skoro do lesa.Chybělo cca půl metru do plna.

      NBobo10 - Profil | Ne 22.8.2021 20:47:23

      Ahoj všem. Nevím jak je to v reálu, ale všimli jste si toho na grafu, že už ne dopouští do plna, a že se zvýšil odtok...? Že by nám to pomalu začaly odpouštět? Nebo je realita jiná? Asi si udělám výlet abych zkontroloval loďku... Díky za info a reakce.

        Ndada11 - Profil | St 18.8.2021 22:22:11

        MilosVee >> 😀😀

          NBobo10 - Profil | St 18.8.2021 21:48:07

          MilosVee >> Snesu modré z nebe za to video...

            NMilosVee - Profil | St 18.8.2021 19:29:40

            dada11 >>
            To je jak na sviňu😀.

              Ndada11 - Profil | St 18.8.2021 18:56:21

              MilosVee >> A když mi to začne jít, tak odjíždím až do neděle pryč 😀😀

                Ndada11 - Profil | St 18.8.2021 18:55:30

                Teď sem mluvil se známým. Od půlky Září, mají začít sjíždět s vodou. O kolik metrů nevím.

                  NMilosVee - Profil | St 18.8.2021 18:01:46

                  dada11 >>
                  Tak aspoň něco.

                    Ndada11 - Profil | St 18.8.2021 16:18:34

                    MilosVee >> Kapr kolem padesáti, jeden asi 80 mi to urval v keři. A pět candatů. 40-60 cm. Pak klesl o metr s vodou a bylo po všem.

                      NMilosVee - Profil | St 18.8.2021 14:47:32 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                      😂😂😂😂
                      To je vůůůl

                        NMilosVee - Profil | St 18.8.2021 14:16:42

                        dada11 >>
                        Tak jak jsi dopadl?Já půjdu zítra ráno.

                          Ndada11 - Profil | St 18.8.2021 4:47:12

                          Je to ve vodě. Už jen čekat. Včera tu byl známej a dva kolem padesáti, jednoho nesekl a jednojo kapra. Byla jinak voda a vítr. Tak uvidím.

                            Ndada11 - Profil | Út 17.8.2021 21:03:51

                            MilosVee >> Pravda😀😀🍻🍻🍻

                              NMilosVee - Profil | Út 17.8.2021 17:08:35

                              dada11 >>
                              Tak to už je jejich boj😀

                                Ndada11 - Profil | Út 17.8.2021 16:43:07

                                MilosVee >> Pravdu máš. Ale někteří to stejně nepochopí.

                                  Njagos - Profil | Út 17.8.2021 15:57:35

                                  MilosVee >> přesně tak!

                                    NMilosVee - Profil | Út 17.8.2021 14:50:51 - SKVĚLÝ ZÁPIS!

                                    dada11 >> 😂😂
                                    Nehaním, jen říkám co jsme viděli.
                                    To že někdo vláčí a občas urve pěknou rybu se prostě stane stejně jako při jiných technikách.
                                    A to že tohle setkání občas ryba nepřežije se taky občas stane, a je jedno jaká je to technika.Nevidím moc rozdíl v tom, jestli někdo nechá rybu zažrat klidně i s jednoháčkem a ta pak chcípne, nebo jí někdo sešije hubu několika trojháky a chcípne taky.Obě dvě zmíněné metody se dají provozovat šetrně.Slušný rybičkář seká hned a nenechává tam s tím dravce jezdit několik minut a slušný vláčkař si na nástrahu trojháky nedá.Pak při ztrátě ryby je ta pravděpodobnost přežití podle mě vysoká.Je to jen o lidech.

                                      Ndada11 - Profil | Út 17.8.2021 13:31:53

                                      MilosVee >> Na mrku nesmíš hanit vláčkaře. Jen ti co chytají na rybičky, jsou ti špatní. Setkal jsem se tu s tím několikrát.

                                        NMilosVee - Profil | Po 16.8.2021 20:35:00

                                        dada11 >>
                                        Proč?Nerozumím.Viděla to i má manželka a i dcera.Byly tam se mnou.